Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kocam kahvaltı hazırlamış kızlarrr ben hemen gelcem hemennn:KK76::KK76:

arkadaşlar aşılama yada tüp bebek neye göre yapılıyor? bende sorun yok eşimde nadiren motil sperm hücresi görülmüş,nasıl ne yacagımı bilmıyorum. 4 gündür bu durumumuzu öğrendim.. Konuşacak drdimizi anlatacka birileri arıyorum.. kimseye bişey diyemedik....

kızlar ben kaçıyorum bilg başımı döndürüp ağrıtıyor öpüyorum sizleri nan elif bebeğe iyi bak fazla yorma kendini iyi beslen konuşuruz sonra :KK49:

elifciğim anlatamayacağım kadar çok sevindim. inşallah sağlıklı birşekilde kucağına alırsın. inşallah bizde görürüz bu günleri.

Allah razı olsun rabbim seninde gönlüne göre versin çok sağol :KK19:

ayyyyyyyyy çok istediğim şeyi yaptım
avatarım artık göbüşlüüü :))):KK49:
buda nasip oldu çok şükürr Allahımm:KK62::KK62:

benim 13.14 günlük bebeydi 89*55 di .süper elifinki ve galiba ikiz :nazar: sakın kötü bişey düşünme hemen buraya gel beraber ağlayalım hadiii
canım benimmmmmm dün senle konusmustuk yaa ne güzelmiş bu duygu Allah herkese nasip etsin :KK49:
ayyyyyyyyyyyyyyy ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tebriklerrrrr eliffffffffffffffffffff:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: bebişler çoğalıyo maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: o kadar çok sevindimki anlatamam. godeeessssssssssssssssssss darısı seninde başına bunu o kadar çok istiyorum ki bak arka arkaya doğuracağız allahın izniyle :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

:nazar::nazar:ohhhhhh rahat bi nefes aldım yaaaaa:)ay ne güzel ohh nası mutluyum şu an nasııııı....elifcim taze anne:)teker teker hepimiz tadıcaz demedik mi işte...arka arkya doğurcazzzz...sıra godesimin ikizlerinde innnşalllahhhh...topik seneyi doldurunca bolluk bereket geldi:)

eveeeeettt hamişler hemen birer şişe badem yağı alıp karınları yağlamaya başlıyosunuz..ve kalça ve göğüsleri..ne kadar erken önlem alınırsa çatlaklara o kadan başarılı sonuç oluyomuş..12. haftadan sooona da lierac phytolastil kullancaksınız taam mı..en yi çatlak kremi oymuş ben kullanıyom..fıstık gibi anne olalım taam mı kuzularrrr...

canım benimmmmmm dün senle konusmustuk yaa ne güzelmiş bu duygu Allah herkese nasip etsin :KK49:

:emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:
canım benim allah büyük veriyo şükürler olsun sırayla veya aynı anda ama veriyo şimdi sıra godescimle arende ve diğer güzel arkadaşlarımızda yaradan çok büyük :KK43:
eveeeeettt hamişler hemen birer şişe badem yağı alıp karınları yağlamaya başlıyosunuz..ve kalça ve göğüsleri..ne kadar erken önlem alınırsa çatlaklara o kadan başarılı sonuç oluyomuş..12. haftadan sooona da lierac phytolastil kullancaksınız taam mı..en yi çatlak kremi oymuş ben kullanıyom..fıstık gibi anne olalım taam mı kuzularrrr...
ben hiç almadım bişeycik alıyımmı yani artık canım erken diye almamıştım :44:

Elifcimmmmmmmmmmmmmmmmm tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
Canım benim Rabbim sağlıklı, hayırlı, nurtopu gibi bir evlat nasip etsin inşallah.
Sağsalim kucağına al inşallah.. Ayyyy canım çok çok çok sevindim.
Allah bu duyguyu bizede nasip eder inşallah.

Elifcimmmmmmmmmmmmmmmmm tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
Canım benim Rabbim sağlıklı, hayırlı, nurtopu gibi bir evlat nasip etsin inşallah.
Sağsalim kucağına al inşallah.. Ayyyy canım çok çok çok sevindim.
Allah bu duyguyu bizede nasip eder inşallah.

canım benim çok çok sağol Allah sanada nasip etsin en kısa zamanda inş.
herkes tatsın bunu herkess:KK49:

:nazar::nazar:ohhhhhh rahat bi nefes aldım yaaaaa:)ay ne güzel ohh nası mutluyum şu an nasııııı....elifcim taze anne:)teker teker hepimiz tadıcaz demedik mi işte...arka arkya doğurcazzzz...sıra godesimin ikizlerinde innnşalllahhhh...topik seneyi doldurunca bolluk bereket geldi:)

dedim ya üşengeç bi topik olduk 1 senede anca hamileler döküldü ama olsun sabrettik ve muradımıza eriyoruz:KK49:
evettt bu çok zevkliymiş dimi seç seç değiştir :KK1: avatar delisi ol ben gibi :KK1:

ayy evet çok zevkli çokk:KK60:

Helloooo Kızlarrrrr :KK51:
Nerelerdesiniz??? Hamileler topiclerine mi takılıyosunuz kızzzz???:KK49::KK49:
E ben nedivercem tek başıma buralarda?? :KK52:

kızlar kan verdim 1 buçukta alcam:18:
inşallah değerim yükselmiştir
içim rahat eder biraz:KK31:

canım benim allah büyük veriyo şükürler olsun sırayla veya aynı anda ama veriyo şimdi sıra godescimle arende ve diğer güzel arkadaşlarımızda yaradan çok büyük :KK43:

ben hiç almadım bişeycik alıyımmı yani artık canım erken diye almamıştım :44:

yok hayatım erken diil baksana 10. hafta olmuş..zaten lieracın üstünde 12. haftadan itibaren yazıyo..bence ondan öncesinde de badem yağıyla biraz yumuşatmak iyi....çatlak oluşmaya başlamadan cilt gerilmeye başlamadan çnlem almak lazım ki beslensin

X