Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben 8 gün nası dayancam yaaaa :89::86:

iğnelerde totoşumu mosmor etti ağlıyorum artık vurunurken çocuk gibi:94::94:
Hayırlı uğurlu tosun gibi olsun inşallah bebişin.. Canım benim hala ne iğnesi bu??
Ben pek anlamam da tüp tedavisinden o yüzden soruyorum.

merhabaaaaaaaa

beni merak etmeyin ben iyiiym kızlar yatıyorum dinleniyorum. zaten bütün tedavi sürecinde istanbuldaydım annemlerde dün bebeğim bana kondu bende evime kondum:) çok şükür evimdeyim bundan sonra bol bol konusuruz.

son 8 gün kaldı bakalım :18::18::18::18:

inşalaahhh pozitif sonuç alırımmm:84::84::84::84:

ben 8 gün nası dayancam yaaaa :89::86:

iğnelerde totoşumu mosmor etti ağlıyorum artık vurunurken çocuk gibi:94::94:

ay canım ya koydular sende eve koyuldun harika :KK53: şimdi fazla dolanma uzan vucudunuda fazla dinleme ve 8 gün su gibi geçer meraklanma hiç kendini farklı şeylere yönlendir mesela kitap oku 8 gün boyunca
hadi ya geldi kızım bebek geldi :nazar:

tamam yaptım canım çok teşekkürler:KK16: peki altına nasıl yazı yazıyorsun onu göremedim

bişey değil canım aklına gelen herşeyi sor bana beraber buluruz cevabı :KK54:
Optional text to display above the ticker: YAZAN YERE CNM (TARİHİN ALTINA YAZIYOSUN)BU ÜST
Information below the ticker YAZAN YEREDE YAZABİLİRSİN(BU ALT YAZI)

Son düzenleme:
merhabaaaaaaaa

beni merak etmeyin ben iyiiym kızlar yatıyorum dinleniyorum. zaten bütün tedavi sürecinde istanbuldaydım annemlerde dün bebeğim bana kondu bende evime kondum:) çok şükür evimdeyim bundan sonra bol bol konusuruz.

son 8 gün kaldı bakalım :18::18::18::18:

inşalaahhh pozitif sonuç alırımmm:84::84::84::84:

elifciğim inşalalh pozitifi alacaksın. çok bilgisayar başında durma ve de cep telefonuyla çok konuşma,oda da tutma. biliyorsun elektromanyetik alanın embiryo gelişimi üzerinde olumsuz etkisi var. bebeğine ve kendine çok çok iyi bak. güzel haberini bekleyeceğiz.

Hayırlı uğurlu tosun gibi olsun inşallah bebişin.. Canım benim hala ne iğnesi bu??
Ben pek anlamam da tüp tedavisinden o yüzden soruyorum.
canım bu tutunması için iğne.yumurta toplamadan itibaren 15 tane vardı 7 tane kaldı :18::18:
amannnn bebeğim gelsin de 30 tane daha vurunurum :emir_bebek:
ay canım ya koydular sende eve koyuldun harika :KK53: şimdi fazla dolanma uzan vucudunuda fazla dinleme ve 8 gün su gibi geçer meraklanma hiç kendini farklı şeylere yönlendir mesela kitap oku 8 gün boyunca
hadi ya geldi kızım bebek geldi :nazar:

inşallah canım yaa kısmet artık az kaldı şunun şurasında 7 gün ne ki su gibi geçer :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
elifciğim inşalalh pozitifi alacaksın. çok bilgisayar başında durma ve de cep telefonuyla çok konuşma,oda da tutma. biliyorsun elektromanyetik alanın embiryo gelişimi üzerinde olumsuz etkisi var. bebeğine ve kendine çok çok iyi bak. güzel haberini bekleyeceğiz.

canım sürekli durmamaya çalışıyorum ama kömüş gibi de yatıyorum bilgisayar başında durmazsam :))
eşimde nasıl istersen öyle dur ben bütün işleri yaparım diyo maşallah yapıyorda kızz üstümüzde ki yorganı bile toplama kaldırma ben gelince toplarım diyo:)
:KK6::KK6:

inşallahhh duyucam pıt pıtları godesim bakalım evet o zaman daaha bir benimsicem, inan şuanda hala hamile olduğumu hissetmiyorum, hayalbazda diyordu ilk başlarda, anlam veremiyordum nasıl hissetmiyor diye, aynı bende öyleyim valla:))) bir de karın büyüdükçe ve hareket ettikçe çok benimsiyormuş anneler, bakalım yaşayıp göreceğiz.. daha çok minik yavrum kendisini hissettiremiyo bebeğim:emir_bebek:

zeynocum öyle canım allah hayırlı sağlıklı evlat olmasını nasip etsin, önemli olan bu.

evet ya hamileliğin ilk başları baya değişik bi ruh halim vardı benim enteresan şeylerden de tiksinmiştim.nette okuyodum elini karnına koyup konuşanları diyodum ki ben çok mu taş kalpliyim niye hissedemiyorum..ama şimdi gelde hissetme..depükleri uyandırıyo gece:)sürekli farkında olmadan onla konuşuyorum.:)hele ultrasonda yüzünü görmek varya.....rabbim hepinize nasip etsin en kısa zamanda...

eeelif eeelif eeeliff hayırlı olsun canım...böyle sizin günlerinizi sayınca benim de çabbuk geçiyo zamanım:)rabbim hayırlısını versin inşalllllaahhh

ene hayalbaz maşallah kız 29. haftaya girmişsin aman yarebbim ne kadar az kalmış kavuşmaya :nazar:

ene hayalbaz maşallah kız 29. haftaya girmişsin aman yarebbim ne kadar az kalmış kavuşmaya :nazar:

ya sorma 29 bitti artık 30. haftanın içindeyim..şaka maka zaman öle çabuk geçiyoki.dün benden önceki son hamile arkadaşım doğum yaptı.sıranın bana geldiğini iyice hissettim ..akşam bebişi görmeye gittim hasyaneye minimiydi:emir_bebek:

MRB,14 martta ilk kez aşılama yaptırdım ama olmadı,bu gün regli oldum.bu cuma doktora gidicem 2. kez denemek istiyorum aşılamayı.Nedersiniz?

ya sorma 29 bitti artık 30. haftanın içindeyim..şaka maka zaman öle çabuk geçiyoki.dün benden önceki son hamile arkadaşım doğum yaptı.sıranın bana geldiğini iyice hissettim ..akşam bebişi görmeye gittim hasyaneye minimiydi:emir_bebek:

:nazar::nazar:
normalmi düşünüyon cnm doğumu

bide godesimin ikizlerini bekliyom heyecanla...:emir_bebek::emir_bebek:
ay canım benim keşke ya keşke ağzından bal damlıyor valla. :KK54::KK54:
bunlar godesin:emir_bebek::emir_bebek::KK49:
buda benim:emir_bebek:
:KK49:
sen hamile kal arkandan ben gleiyorum tatlım :))))
Maşşallahh sana ve oğluşuna ya. Zaman ne kadar cabuk geçiyor valla. Az kaldı canım mis kokulunu kucağına almaya :nazar::nazar:
Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

6 gün kaldııı:84::84::84:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

byyyyy canım güzel haberlerini bekliyorum. Buk buklarını duyda için rahat etsin. :KK54:

X