Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım ulu orta buraya koymama eşim kızdı ne olur ne olmaz bakar bakar ağlarsın dedi haklıda bende facede albumume koydum o an godes vardı gördü tekrar yüklerim sana ve elife özelden atarım tamammı canım

SON ADET TARİHİM 8 MART..kimselere söyleyemiyorum arkadaslarım birer birer anne oluyor onları görunce içim kan aglıyor.sorun eşimde oldugu için onada derdimi anlatamıyorum her gece aglamaktan dunyam karardı...

8 mart tamam canım
ben 4.5 sene sonra aldım bu güzel haberi ne göz yaşları ne ağlamalar yaşadım ohoooo sabah akşam ..
allah büyük ama hiç takma kafaya veriyor cnm ve şöylede bişey var olmuyo diye bişey yok zamanı var diye bişey var ben bunu yeni öğrendim

yok kız ne bayatlaması
ama bilgi için teşekkürler canım dr kese görmeye gittiğimizde kağıda yazdı hafta hafta bunları istiycem dedi yazdığın gibi :)

canım ulu orta buraya koymama eşim kızdı ne olur ne olmaz bakar bakar ağlarsın dedi haklıda bende facede albumume koydum o an godes vardı gördü tekrar yüklerim sana ve elife özelden atarım tamammı canım

taam pekliyrum canım..en kısa zamanda

taam pekliyrum canım..en kısa zamanda
temem
Canim iki isimde super. Sizin isiniz kolay kafa yormayacaksiniz.

canım en azından belli olsun
mesela kaan biraz tehlikeye girdi teyzesinin oğlu ağustosta oğlu olucak kaan koycakmış delirdi benimki ben o ismi istiyorum erkek olursa bizimki koyarsa isteğimden vazgeçicem diye üzüldü ama doğum yapsında öğreniriz kayınvalidemden .(tabi yansıtmadık eşimle ben konuştuk bunu)
kızsa iklim olur onunda hikayesi var eşimle çıkarken 2005 yılından bir hatıra iklim
kısmet inşallah olurda koyarız :93:

Canim valla ben sizin yetinizde olsam kimseyi takmaz ve istedigim ismi koyardim kim ne koyorsa koysun.cunki isim konusu cok hassas ve cok zor bulmak zaten. Bir isme icinin sinmesi cok onemli o yuzden ben vazgecmeyin derim. Heleki size yakin degikse hic umursamayin :))

eevt cnm ilk kaan olmaz dediğimde eşim sıyırdı neyse araştırdık yok hiç bir ismi beğenmedi ısınamadı üzüldü ya :)
sonra dediğin gibi yine kaan diyoruz bakalım istiyoruz neticede :)
yakın akraba da işte

inşallah iklim yaaaaa:93:

olurmu acebaaa inanamıyorum ben halaaa

ne olmazlar olurken ha dur bişey anlatıyım
eşimin teyze kızı 2 yıllık evli bebek istemiyor korunuyordu sonra ne oldu biliyonmu 5 ay önce zevk suyundan hamile kaldı ağla ağla yeni alıştı bebeğe ben daha istemiyordum da verdikten sonra zevk suyu tüp bebek dinlemez gülo takma kafaya başka şeye yönel kitap oku

ya o alnımda yazılmış ne kadar düşünsemde düşünmesemde olacaksa olacak olmaycaksa olmaycak

aslında rahatım dua edin bana siz yeter arkadaşım

ben kaçıyorum canım

iyi geceler fasulyana ve kendine ii bak
görüşürüz gülo

ya o alnımda yazılmış ne kadar düşünsemde düşünmesemde olacaksa olacak olmaycaksa olmaycak

aslında rahatım dua edin bana siz yeter arkadaşım

dualarım seninle elifim sende oku hep kısmet beya ne dersen de
yeterki hayırlı ve sağlıklı olsunlar zaman fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…