Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım inşallah bugün senin için iyi geçer, kaliteli yumurtaların olur.

saol canım allah hepimizin gönlüne versin inş. yarın büyük gün hayırlısıyla geçer inş.

seninde hakkında hayırlısı olsun

iklimcim sanırım senin kızın olacak kız böle 2. ayda kendini gösteriyor göbek çıkıyor
ama allah bilir yinede

canım teşekkür ederim göbeğim yoktu son zamanlarda baya zayıflamıştım hamile kalınca 3 kilo aldım bide göbeğim şişti böyle aslında gazın etkisi büyük tabi inanılmaz sıkıntı yapıyor.
hayırlı sağlıklı olsunda canım bana herkez erkek diyor sadece 2.3 kişi kız dedi :)

tabi en önemmlisi sağlıklı olması ama çevremde hep öle opldu kız ise .çok çabuk belli oldu erkekler ise 6. 7. ayda belli oldu inanılcak gibi değil ama arkadaşımın oğlu 7 ayda senin göbeğin gibi gibiydi
hayırlısı olsun darısı bizim başımıza olsun vaktini bekliyoruz işte yapacak bişey yok ama insan duramıyorda ya çabalamak gerekiyorsa diye düşünüyoruz

canım allah size çifte mutluluk versin ikiz olsun
düşünüyorumda en hayırlı evlat kız evlat erkek bi kıza takılıp gidiyo evleniyo kendi eviyle ilgileniyo ama kız anne babasını hiç bırakmıyo ve en zor zamanlarında gelinden değil kızdan fayda geliyo bizim buralarda hep böyle oluyo.
hayırlısıdır inşallah kız olur cici bir kız

kıslar dün kontrolüm vardı..yavrum 1250 gr olmuş:)delikanlı olmuş artık dimi:)annesine hiçbiyerini göstermedi ama totosunu döndü sıpa

elif dualarım seninle allah yardımcın olsun canımm

allah razı olsun canım
ben geldim yumurtalar toplandı 14 tane yumurtam olmuş.
yarın arayacaklar kaç tanesi döllenmeye başladı diye.
biraz sancılı oldu ağlayarak çıktım ama şimdi iyiyim.
ya yine iğne verdi 15 tane nöfff delik deşik oldum ya

elifcimmmm hayırlısı olsun canım iyi ideal sayıda toplanmış yumoşların, inşallah fazla kaybın olmaz. kız allah iyiliğini versin ilk kez duydum ben opudan ağlayarak çıkanı:)) tamam ağrılı sızılı geçen var ama ağlayanı hiç duymamıştım:))) geçmiş olsun tatlım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz yarına

elifcim bir de ne iğnesi 0 15 tane verdikleri, ben opudan sonra hiç iğne falan olmamıştım, kist için mi acaba?

Son düzenleme:
kızlaarrrrr bu arada ben gaz sancısından mahfoldum karnım hep sancı içinde aşırı ama aşırııııı gaz var. gaz çıkınca biraz rahatlıyorum 10 dk sonra yine aynıyım((( dr belki ilaç falan verir bu durumda haftaya anlatıcam. bebişimi gün geçtikçe merak ediyorummmm, artık pıtpıtları duymak için sabırsızlanıyorum, daha 9 gün var dra gitmeme. bir an önce geçsin şu günler, allahın izniyle duyarım inşallahhhhh kalp atışını miniğimin... öpüyoruz sizi teyzoşlarrr

Son düzenleme:

hadi hayırlı lsun canım allah hayırlısıyla tamamına erdirsin...

kıslar dün kontrolüm vardı..yavrum 1250 gr olmuş:)delikanlı olmuş artık dimi:)annesine hiçbiyerini göstermedi ama totosunu döndü sıpa

canım çok sevindim miniğe kilosu süper maşallah demek totosunu döndü sana ısırırım ben onu
cinsiyeti ne zaman öğrenmiştin cnm

14 tane yumurta
yarın güzel haberler ver bize
15 tane iğne ne için kız

canım ah o gaz sancısı bilmemmi bana sakız çok iyi geliyo midemi indiriyo sende çiğne şişince .
9 gün hemencik geçer merak etme cnm bende 2sinde gidicem kıpırtılarını görmeye sanırım ..
kalp atışı mükemmel bişey cnm allah sanada yaşatsın inşallah pat pat pat pat tüğlerimiz dikildi

ayyy çok kötü yaaaa mahfetti valla bu gaz. geçen gün gününmüz vardı orda sakız çiğniyordum, dediler ki hamileyken çok sakız çiğnersen bebek çok çişli olurmuş:))) insan ne yapsa illa herkes bir yorum yapıyo, bunnu 3 kişi birden dedi doğru öyle derler dedi, sakkızdanda soğuttular beni:)) ama normalde banada çok iyi geliyo, ne yapayım çok kötü olunca çiğneyim barii. aminnnn inşallah sağsağlim duyarım kalp atışını. sen ne kıpırtısını görücen, kalp atışını duymuştun sen?

nee çişlimi olurmuş
normalde çişsiz olucaklar sanki paso bez değiştiricez
evet çook iyi geliyo dur hatta çiğneyim bitane yemekten sonra iyi gideriyo şişliği :)
canım bebeğin hareket ettiğini görücez zannediyorum dr 2 haftada bir çağırıyo 1 aya ne ben ne sen dayanırsın dedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…