Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

hoşgeldin arkadaşım hayırlı olsun tedavin inş gerek kalmaz tedaviyede hemen gelir miniğin.
üzme kendini hepimiz geçtik geçiyoruz bu yollardan olurmu..
devamlı uğrarsan topiğe son adet tarihini yaz en baştaki listeye yazıyım senide cnm.

beğendin demek eşimde beğendi ama iklimden başkası olmazzzzzzz diyor
çünkü sende be li isim beğeniyorsun olursa kızada erkeğede gidicek bir isim

Canim guzel isim ama erkege bence gitmez. Sizde iki isim koyarsiniz :)))

SON ADET TARİHİM 8 MART..kimselere söyleyemiyorum arkadaslarım birer birer anne oluyor onları görunce içim kan aglıyor.sorun eşimde oldugu için onada derdimi anlatamıyorum her gece aglamaktan dunyam karardı...

Hosgeldin canim.
Biraz kendinden bahsedermisin sorununuz nedir acaba.
Ama sana soyleyebilecegim sey ne kadar cok kafaya takarsan bebegine kavusmanda o kadar zor oluyor o yuzden birazcik daha rahat olmaya calis. Biliyorum cok zor ama yapmamiz gereken tek sey bu aslinda.
Insallah bebisin daha fazla bekletmez ve gelir hemen.

inşallah onu okadr çok istiyorum kii.sorun eşimin varikoseli var. hareketli sperm sayısı dsuk cıkıo.yenı tedavıye basladık ılk adet gnmde dr'a gıdlcek.ya hafta sonuna yada aksam mesai sonrasına gelırse napmam gerek ozamn.ya dr'mda okadr yogun ki acıklamayı yapıo tamm görusuruz dıo okadr.ona soramadım bile.aşılamaya karar verdık adetın ılk gunu gel ddi.napcak bılmıom bile.ilaç mı vercek ıgnemı yapcak hıc bı fıkrım yok :44:

Canim lutfen stres yapma haftasonuna gelirse yada aksam mesai saati diye ilk defa senden duydum zaten aksam regli olursan ertesi gunu gidersin bunda bir sorun yok zaten tedaviye genellikle 3. Gun bslaniyor. Lutfen stres yapma. Asilamanin tutma sansinin normal yolla hamile kalman arasinda sadece %5 daha fazla biliyorsun degilmi tatlim.
Bak bizim bu topicteki byy ayni sorun vardi esinde varikosel vardi 2 asilama yapildi tutmadi sonra aralikta tup yapdi oda olmadi ama bu ay normal yolla hamile kaldi. O yuzden lutfen sikma canini. Hersey olacagina variyor kismet tatlim.
Benim mesela hicbir sorunum yok hersey normal ama 4 asilama 2 tup yaptim olmadi. Ay basi 3. Tupe baslayacagim. Yani demek istedigim kismetten ote bisey yok. Tek yapmamiz gereken sabir canim. Zaten dogru zaman geldigi de biz istemesekde olacak.

aslında dogru söluosun kısmetten öte bişi oluo malesef...ama ne bıleyım tum arkadaslarım tek tek hamiş oldu bebişlerını kucaklarına aldı ben bu zevkı yasayamıom ona uzuluom...sız ne kadar metanetlısınz ne gusel.bende böle guzlu olmam gerekıo...ısallah allah ısteklerımız gerı cevırmez

eeeeeeeeeeeeeyyyyyttt ben geldimmm..iklim yaa niye hemen kaldırdın ama aşkol yani biz görmicez mi bebişi kız ben size öle mi yaptım.mesaj olarak atsaydın ya arkadaşım aaaa ...

elif yaaa çok az kaldı inşallaahh hadi bakalım..kaç tane yumurta görünüyo kontrolde canım..herşey çok küsel olcak inşş..

SON ADET TARİHİM 8 MART..kimselere söyleyemiyorum arkadaslarım birer birer anne oluyor onları görunce içim kan aglıyor.sorun eşimde oldugu için onada derdimi anlatamıyorum her gece aglamaktan dunyam karardı...

sineo geçmiş olsun..allah sabır versin...bu sitede gezinirsen görceksin o kdar çok var ki bizim durumda olan..bizim durumumuz yine çok iyi..eşinde 0 sperm olanlar var..yada hiç yumurtası gelişmeyip yumurta nakli düşünenler..o yüzden şükredelim canım..bende 3. aşılamada hamile kaldım çok şükür.o stesli dönemleri bilirim zehir gibidir.insan iyice dengeyi kaçırır hepimiz yaşadık bunlarıı.mutlu sona az kaldığını düşün canım..burda birbirimize destek oluruz...bu topikten boş çıkmıcak görceksiniz az kaldı inşşşşş

sevgili taze gebe arkadaşlar, bayatlamış bi hamiş olarak testler hakkında bilgi vermek istiyorum kısaca:) 2li tarama 12. haftada, 3lü tarama 16. haftada, ayrıntılı ultrason 20. haftada, şakar yüklemesi testi 24. haftadaaaa...en zevklisi 20. hafta:)çünkü ben oğluşumun yüzünü görmüştüm ve gaza gelip alışverişe başlamıştım...güzel günlerrr...tek tek hepimiz yaşıcazz

Canim sana ve oglusuna kocaman

hayalbaz sizde sorun neydi?bnm adetın 3.gunu fsh degrm 10.19 normalmi acaba

10 taneden fazla var dedi cnm tam rakam vermedi
pazartesi topluyoruz yımırtaları haşlamamı istersen sahandamı böhöhöhöhö

hayalbaz sizde sorun neydi?bnm adetın 3.gunu fsh degrm 10.19 normalmi acaba

fsh yüksek olması iyi diil tabi ama aydan aya da değişiyomuş galiba benim bi 9 çıktı bide 10 mu 11 mi ne çıkmıştı acayip telaşlanmıştım..aha ben kısırım demiştim..ama bi kaç ay sonra 7 çıktı kendiliğinden.çok kasma kendini.fsh düşürmek için incir kürü iyi geliyomuş ben yapmıştım yumurtlamaya faydalı olsun die ve inanıyorum da şifasına istersen dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…