Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kist için deil cnm progestan iğnesiymiş jel vitamin iğne cart curt verdi bişiler dr. inş. işe yarar
hadi hayırlı lsun canım allah hayırlısıyla tamamına erdirsin...
amin hocam inşallah dualarınızı bekliyorm
14 tane yumurta
yarın güzel haberler ver bize
15 tane iğne ne için kız
yarın bi olsun duyar duymaz yazacam canım
sen napıyorsun nasılsın nası gidiyo hamilelik yazsana

birden giridn bu işin içine ve sona yaklaştın ne çabuk geçti.inşallah iyi olacak. bende iple çakiyorum bir an önce gelsin bitsin. beklemek bile stres. benim daha başlamama 3 hafta falan var.

canım çok sevindim miniğe kilosu süper maşallah demek totosunu döndü sana ısırırım ben onu
cinsiyeti ne zaman öğrenmiştin cnm

canım daha erken söyleyen doktorlar da varmış ama benimki 16.haftada öğreniriz dedi ve 16 da söledi.bence 12. hafta kontrolünde de gördü ama sölemedi.çünkü sorunca daha erken emin olamayız dedi görmüyorum demedi.ısrar da ettim ama sölemedi. yani ben 16 da öğrendim.

kızlar şu sakız meselesi komik geldi bana yaa allla alla kadın milleti neler çıkarıyo..bundan kaçış yok çiğnesek de çiğnemesek de veletler çişli olceeeekkkk hemide bi de kakalı olcek:)

bana 14. haftada cinsiyet dedi
senin dr emin olalım demiş yalnış yünlenmemen için iyi olmuş tabi cnm
oğlunmu olcek kaynanamı olcen sen
bizim ne olucak bakalım yaw merak etmiyordum ama ediyorum artıkın

merhaba kızlar, internetim geldi sonunda ama zaman bulamıyorum çoğunlukla girip ancak yazılanları okuyabiliyorum.
Kızım 3300 gr doğdu ama 5. günde 3000e düştü, ödemler gidince zayıfladı, yavaş yavaş tekrar kilo almaya başladı, hafif sarılığı vardı, o geçti. onun dışında iyiyiz, emiyo, uyuyo ve bol bol kaka ve çiş yapıyo, ki ben sakızdan nefret ederim. çişyapması doyduğunu gösteriyor kızlar hiç korkmayın çişli olucak diye,
güzel haberleriniz benide mutlu etti, inşallah yenilerinide duyarız.

birden giridn bu işin içine ve sona yaklaştın ne çabuk geçti.inşallah iyi olacak. bende iple çakiyorum bir an önce gelsin bitsin. beklemek bile stres. benim daha başlamama 3 hafta falan var.
sorma valla bazen ben bile inanamıyorum :))
beklemek dahada stres yapardı böle iyi oldu hemen kendimi işin içinde buldum

behlüüllllülülüüülümüzzz

14 yumurtadan 14 üde işlem görmüş
9 tanesi döllenmiş artık hergün arayıp bana haber verecekler.
inşallah kızlar böle ii devam eder. dua edin

İklim canim burdayim takipteyim sizi surekli okuyorum ama cepten giriyorum rahat yazaniyirum canim.

Canım benim. Sana burdan bol bol dua ediyorum. İnşallah yavrun seninle olucak, inanıyorum buna.

hadi hayırlısı ya inşalllaaahhhh tutucak
tam nası bi işlem anlayamıyorum ama şimdi döllüyolar sonra sana montemi edicekler ya gülme yine yeminle bilmiyorum
İklim canim burdayim takipteyim sizi surekli okuyorum ama cepten giriyorum rahat yazaniyirum canim.

anladım cnm tamam bende neredesin merak etmiştim seni naptın eşin geldimi cnm

Canim esimin durumu karisik gelicek ama islerini birsine devretmesi gerekiyor ama o kisiyi bulamadilar henuz. Bulur bulmaz gelecek tatlim.
Ben hep buralardayim. Gozum uzerinizde :)))

slm godes nasılsın
elif baya yol katetmiş
ii gidiyor gibi görünüyor
umarım çabaları güzel sonuçlanır
sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…