Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Iklim gordum cok guzel ya masallahhhhh yesinler senin bebegini :)))Allah uzun omur versin insallah. Saglikla kucagini almayi nasip etsin insallah.

Iklim gordum cok guzel ya masallahhhhh yesinler senin bebegini :)))Allah uzun omur versin insallah. Saglikla kucagini almayi nasip etsin insallah.

saol hayatım inşallah geriside gelir hepimize nasip etsin öpüyorum seni tam fasulye gibi diymi

saol canım darısı sana :)
karından baktı cnm alttan asla bakmam dedi dr.bize 2liyi 11.12. hafta arası dedi :)
sen dr gittinmi cnm keseyi gördünmü ?

inşallah canım. tabiki ben çarşamba günü gittim keseyi gördük. ama karından göremedi daha küçük diye alttan baktı, direk gördük zaten. peki senin ilk gittiğinde de mi karından gördü keseyi. benim dr dediki hiç korkma sağlıksız bir bebekse zaten düşer, ama sağlıklıysa korkma sakın alttan bakmak düşürmez dedi. progestanla folik asit verdi onları içiyorum işte canım, bakalım 10 gün sonra bebeği görürüz inşallah, günler hiç geçmiyoo:97: peki sana hiç tahlil verdi mi? bana bir dahaki geldiğinde tahlil isticem dedi.

elifffcimmmm hadi tatlım senin de güzel haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz.

godesim valla ikiz olur mu olur ayyyyyy ne kadar güzel olur yaa, bakarsın bakarsın, annenlerde yardım ederler tabi ilk başlarda. ayyy gerçekten çok süper olur yaa ikisi birden büyürler iki embriyo koyacak kesin dimi konuştunuz mu drla??

Valla tatlim bu ikiz olayina cok kaptirdim kendimi insallah hayirlisiysa olsun valla. Canim tabikide iki tane konulacak yasal hakkim zaten bu 3. Denemem olacak cunki :))))
Gelsin minnoslar :))))))
Hepimiz kucagimiza alalim bebislerimizi ya...

her dr görüşü farklı canım ben ilk gittiğimde karından direk keseyi görmüştük gözün aydın sende gördün keseyi sıra kalp atışında :)
ben de folbiol kullanıyorum dr verdi aybı ilaç seninkiyle
hiç tahkik vermedi zaten başından beri bu dr gidiyordum ya zaten tüm tahlillerimi biliyor 12. hafta ister sanırım

Bende nisanda regl gunumde gıdıp aşılamaya başlıcak olanlardanım...umarım ılk aşılamamda tutar cunku her regl donemınde cektıgım acılar okadar cokkiii...artık aglamak istemıyorumm rabbim bana da anne olmayı naip eder inşallahhh

Iklimcim guzel isim benim zaten BE ile baslayan isimlere zafim var. Niye acaba :))))))))))

beğendin demek eşimde beğendi ama iklimden başkası olmazzzzzzz diyor
çünkü sende be li isim beğeniyorsun olursa kızada erkeğede gidicek bir isim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…