Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben adetin 3.günü gittim yalnız. sağda 6 solda 5 tane folikül var dedi. ama ne kadarı gelişti bilmiyorum ilaç kullandıktan sonra ilk defa yarın gideceğim.

anladım klomenle böyle oluyor demek geçen sene beni de 11-12 .gün çağarmışlardı
iğne de daha erken bakıyorlar çok yumurta gelişmesin diye..
sonuçlarımızı neredeyse peş peşe alacağız inşallah liste dolar..

anladım klomenle böyle oluyor demek geçen sene beni de 11-12 .gün çağarmışlardı
iğne de daha erken bakıyorlar çok yumurta gelişmesin diye..
sonuçlarımızı neredeyse peş peşe alacağız inşallah liste dolar..

inşallah canım.
iğnede direk hormon verildiği için daha sıkı kontrol etmek gerekiyormuş. klomende sadece beyin hormonu üretmesi için uyarılıyormuş, kendi ürettiğimiz hormonla yumurta gelişiyormuş onun için normal döngüde kontrol ediyrolar.

selam kızlar bende yarın doktora gitcem ben klomen kullandım sağ tarafımda 2 solumda 1 tane yumurta oluşmuş ama solda çikulata kisti olduğundan o büyümez sanırım
bu iğneyle tedavi dedikleri ne oluyor ya klomen yerine iğnemi kullanıyorsunuz bide bunu herkese vermiyorlarmı iğneyi?? :eek:lmaz:
ilk aşılamam tutmadı bakalım bu ay yapalım diyecekmi
haa bu arada rahim filmi bende çektirdim o kadar bi ağrısı sancısı yok ben filmi çektirdiğim ay aşılamam yapıldı bilmiyorumkismile

hangi doktor bu canım özeldemi yoksa hastanedemi?neresindeymiş gölcüğün?

canım gölcük donanmada aile tıp merkezi die biryer orda faruk beye gidiyorum bildiğin polikinik gibi aşılama falanda yapılıyor doktor ii yaa hakketten a.s

iğneli mi klomenle mi?
klomenle ise ondan rapor istememiştir maliyeti yok çünkü
kafan karışmasın
ben geçen sene nisanda çekildim
üstüne histereoskopi oldum yanai kamerayla girdiler ameliyat esnasında baktılar
ama ben çukulata kisti hastası olduğum için yapışıklık tüpleri kapattı mı diye 2 kere bakıldı..
ondan sonra klomenle 2 aşılama geçirdim
şimdi iğneli aşılama olacağım ilk sordukları rahim filmi ben de dosyama ilave ettim tamam dediler eğer olmasaydı çektireceklerdi yani..

anladım canım salı günü gidince bi sorim bakim ne dicek doktor

selam kızlar bende yarın doktora gitcem ben klomen kullandım sağ tarafımda 2 solumda 1 tane yumurta oluşmuş ama solda çikulata kisti olduğundan o büyümez sanırım
bu iğneyle tedavi dedikleri ne oluyor ya klomen yerine iğnemi kullanıyorsunuz bide bunu herkese vermiyorlarmı iğneyi?? :eek:lmaz:
ilk aşılamam tutmadı bakalım bu ay yapalım diyecekmi
haa bu arada rahim filmi bende çektirdim o kadar bi ağrısı sancısı yok ben filmi çektirdiğim ay aşılamam yapıldı bilmiyorumkismile

canım iğnede direk hormon veriliyormuş vücuda klomende ise etken madde beyni uyarak hormon salgılanamsı sağlanıyormuş. yarın benimde kontrolüm var. senin kaçıncı günün yarın.

bende 26 sı 30 u arası klomen kullandım ama günde 2 tane aldım. aaynı anda başlamışız.

evet aren biz senle aynı gidiyoruz.normalde sizdeki problem neydi.bide senin adet günü folikülü nası görüyo anlamadım adetteyken belli oluyomu bana adetin 4. günü baktı folikül falan demedi.sen nereye gidiyosun belki önceden sormuşumur ama...:kedi:

klomen yumurtaları olgunlastırıyor igne catlatıyor bazen kendiliginden catlıyor olgunlasınca igneye gerek kalmıyor

iyi akşamlar fıstıklar nasılsınız bakamadım ne zamandır durumu değişen vs varmı

evet aren biz senle aynı gidiyoruz.normalde sizdeki problem neydi.bide senin adet günü folikülü nası görüyo anlamadım adetteyken belli oluyomu bana adetin 4. günü baktı folikül falan demedi.sen nereye gidiyosun belki önceden sormuşumur ama...:kedi:

evet belli oluyor, o ay ne kadar rezervin olduğunu adetin 3. günü görebiliyorlar. ben başkent hastanesine gidiyorum. ben bir gebelikde geçirdim ama bebekte sorun çıktı 3,5 aylıkken gebelik sonlandırıldı. 1 sene oldu. eşimlede aynı şehirde değiliz denk gelemiyoruz herzaman. dr bekle 6 ay daha dedi ama ben aşılama istedim denk gelmemiz zor olduğu için.

canım iğnede direk hormon veriliyormuş vücuda klomende ise etken madde beyni uyarak hormon salgılanamsı sağlanıyormuş. yarın benimde kontrolüm var. senin kaçıncı günün yarın.

yarın tam 14. günümmm ohaoldumsmile

iklimi merak ettim girmemiş galiba
tedavin kesin iptal oldu mu canım buna mı üzüldün?

cnm evet giremedim aslında tabi moral bozukluğundan ama iyiyim şimdi şükür..
malesef iptal oldu 18. günü falandı adetimin gelişen yumurtalarım vardı 2 gün öncesi fakat büyümemiş vakitte geç oldu vazgeçildi son iğnemi bile vurunmadım kaldı bu ay cnm mafoldumben

evet belli oluyor, o ay ne kadar rezervin olduğunu adetin 3. günü görebiliyorlar. ben başkent hastanesine gidiyorum. ben bir gebelikde geçirdim ama bebekte sorun çıktı 3,5 aylıkken gebelik sonlandırıldı. 1 sene oldu. eşimlede aynı şehirde değiliz denk gelemiyoruz herzaman. dr bekle 6 ay daha dedi ama ben aşılama istedim denk gelmemiz zor olduğu için.

bakalım yarın doktor sana ne dicek merakla bekliyorum çünkü senden sonraki gğn yani salı da ben gitcem tam12. gün oluyo bakalım nolcek.ilk gebeliğin normal yolla mı

klomen yumurtaları olgunlastırıyor igne catlatıyor bazen kendiliginden catlıyor olgunlasınca igneye gerek kalmıyor

çatlama iğnesi değil bahsettiğimiz, yumurtlamayı sağlayıcı iğneler. klomenle yerine iğne kullanılıyor. gelişmişse bundada çatlama iğnesi vuruyorlar.

ıklim nerdeydin kız bugun yarın gidiom ben yine bana gölcük yolları görünüyoo nöff yaa çok üşeniyom gitmeyee mirmirmirmir

bakalım yarın doktor sana ne dicek merakla bekliyorum çünkü senden sonraki gğn yani salı da ben gitcem tam12. gün oluyo bakalım nolcek.ilk gebeliğin normal yolla mı

benim yarın 12. günüm oluyor.
evet normal yolla olmuştu. düşünmeye başaldıktan sonra 4. ayda olmuştu. hiç de tahmin etmediğim bir zamandı.

aren sen bahsetsene biraz kendinden kaç senelik evlisin kaç yaşındasın problem ne?? :nazar:

X