Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aren sen bahsetsene biraz kendinden kaç senelik evlisin kaç yaşındasın problem ne?? :nazar:

yaklaşık 2,5 yıllık evliyim. 35 yaşındayım. geçen sene 3,5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim. 1 sene oldu. dr bize beklememizi önerdi. ama ben eşimle aynı şehirde olmadığım için denk gelme sorunumuz var diye aşılama istedim artık.

öhö öhöö teşekkür ederim canım bebek resimlerini kaldırdım artık bu tam benlik böhöhöhö:)) :nazar:

:nazar: en iyisimi deseeeeeeeemm yoksa ne desem aman boşver cnm takıl kafana göre ben hergün değiştiriyorum sengözlerimebaksanab

ama dayanamadım profilime bebiş koydum yine napımm ama çok daluuu tiyzesii :emir_bebek:
yarın yumurtalarıma bakcak bakalım ne diycek :eek:lmaz:

ama dayanamadım profilime bebiş koydum yine napımm ama çok daluuu tiyzesii :emir_bebek:
yarın yumurtalarıma bakcak bakalım ne diycek :eek:lmaz:

hımm çok sevindim sizlerin işleri uz gitsin inşallah zor şeyler yaa bu işler sabır işi hadi inşallah güzel haberle mutlulukla dön aramıza cnm :ecrin_bebek:

yaklaşık 2,5 yıllık evliyim. 35 yaşındayım. geçen sene 3,5 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim. 1 sene oldu. dr bize beklememizi önerdi. ama ben eşimle aynı şehirde olmadığım için denk gelme sorunumuz var diye aşılama istedim artık.

anladım başın saolsun bu arada bende 4 yıllık evliyim 21 yaşındayım :)))
evlendiğimden bebek istiommmmm başka derdim yokk sanki :) :roflol:

hımm çok sevindim sizlerin işleri uz gitsin inşallah zor şeyler yaa bu işler sabır işi hadi inşallah güzel haberle mutlulukla dön aramıza cnm :ecrin_bebek:

inşallah canım çok sağol ee anlat yediğin içtiğin sana kalsın naptın bugunn yerimseniben

inşallah canım çok sağol ee anlat yediğin içtiğin sana kalsın naptın bugunn yerimseniben

napim gülüm ya sabah işleri vs derken bu arada 3 makine çamasır açtım bugün ser topla pufff ..
sonra eşim dışarı çıkalım dedi çıktık 6 gibiydi geldik eve yemekti çaydı gezdik tozduk geldik eve anlıycağın sen nasısın ne yaptın

bide dün eşimle gittik langırt oyunu aldık oynayıp duruyoruz manayla kafam dağılıyo işte

elfkaya+, hayalbaz, aren kızlarr bekleme yapmayınn yazın anacım çıkmadan sizler nasısınız öpüyorum nanaklarınızdan

napim gülüm ya sabah işleri vs derken bu arada 3 makine çamasır açtım bugün ser topla pufff ..
sonra eşim dışarı çıkalım dedi çıktık 6 gibiydi geldik eve yemekti çaydı gezdik tozduk geldik eve anlıycağın sen nasısın ne yaptın

bende evdeydim bütün gün kocam herzamki gibi kaveye gitti sonra akşam üstü arayıp aloo biz geliyoz yemek hazırla dedi 2 kişi daha getirdi yanında onlara yemek verdim çay verdim şimdi yine kaveye gitti
ne kadan sosyalim dimiii
ne kadan mikemmel bi hayatım var :roflol:

bende evdeydim bütün gün kocam herzamki gibi kaveye gitti sonra akşam üstü arayıp aloo biz geliyoz yemek hazırla dedi 2 kişi daha getirdi yanında onlara yemek verdim çay verdim şimdi yine kaveye gitti
ne kadan sosyalim dimiii
ne kadan mikemmel bi hayatım var :roflol:

senin herifte tam zopalık heee :eek:klava::eek:klava:
ne kaddaann kave düşkünü Çok üzgünüm çoook

elfkaya+, hayalbaz, aren kızlarr bekleme yapmayınn yazın anacım çıkmadan sizler nasısınız öpüyorum nanaklarınızdan

ben napim ya.güzel bi pazar günü tatilim dinlendim saat11 de kalktım ööööle net başında takıldım.zabahtan aaağğşama kadar bebişim oplcek mi die düşündümlaelaelaelaelae

ben napim ya.güzel bi pazar günü tatilim dinlendim saat11 de kalktım ööööle net başında takıldım.zabahtan aaağğşama kadar bebişim oplcek mi die düşündümlaelaelaelaelae

ah bitanem yaa düşün düşün neydir işimiz sen anladın :bbo: nolcez böyle yaa allahımm duyy sesimiziiii

ben de bugünlük çıkıyorum kıssslar yarın daha güzel bir gün olacak hepinizi öpüyorummmm

iklimcim ben 28 inde çatlatma iğnemi yaptırdım. Normal yolla deniyoruz. 9-10 mayıs adet tarihim. listeye eklersen sevinirim. Herkes için en hayırlısı olur umarım. Sende üzülme benimde 4 yıldır çocuğum olmuyor ve ilk kez aşılama deniyoruz. Gerçekten çok zor bir süreç, özellikle psikolojik olarak. ama burada insan daha kolay atlatıyor. Her gün defalarca girip yeni bir yazı var mı diye bakıyorum. Bende burda yalnızım ama kk sayesinde o kadarda yalnız hissetmiyorum. inşallah daha çok güzel haber duyarız.

ayrıca senin fincanda kek tarifini denedim, burda duymuştum. çok güzel oldu, eşimde çok beğendi. tarif içinde teşekkürler

canım ekledim hadi inşallah hayırlısın olsunn allahım nasip etsin bebişini
rica ederim beğenmene çok sevindim afiyet olsun şekerim :eek:

X