Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Ahhh minigim yaa seni oyle iyi anliyorumki aynen benim odamda bos duruyor ve hep hayeller kuruyorum. Dogru zaman geldiginde olacak ama iste bir bilsek dogru zamani o zaman beklemesi daha kolay olucak. Benimde 5 yil oldu bitanem evleneli insallah artik sona yaklasmisizdir..

kızlar üçümüz bir gün buluşalım olmazmıı :84:

Son düzenleme:
ben heryere gelirim :)))))
kocamda yok he he he özgürüm benn. elfcimle iklişmcim siz kararlaştırın ben uyarım size.

kocamda yok he he he özgürüm benn. elfcimle iklimcim siz kararlaştırın ben uyarım size.

kocamda yok he he he özgürüm benn. elfcimle iklimcim siz kararlaştırın ben uyarım size.

avrupa yakası olsun ozaman benim annemlerde o tarafta olduğu için oraları daha ii biliyorm ve kolay olur ok mi?

canım 1 yıl öncesine kadar kendimi çok güçsüz hissederdim ama gel görki şimdi hayatta hiç bieşeyin beni yıkmayacağını düşünüyorum. kendimi o kadar güçlü hissediyorumki ben bile inanamıyorum. Bu tedaviler kendimi tanımama gerçektende sebep oldu...
Artık pes etmek diye bir cümle bimiyorum.
Asla pes etmeyeceğim...

iklimcim ben bu arada byyy ın evinede gittim onunlada tanıştım. Onunda tüp bebek sonucu negatif oldu malesef. Çok iyi biri oda.... Büyükçekmecede oturuyor..

iklimcim ben bu arada byyy ın evinede gittim onunlada tanıştım. Onunda tüp bebek sonucu negatif oldu malesef. Çok iyi biri oda.... Büyükçekmecede oturuyor..
hım ne güzel büyükçekmece yakın bana söyleriz olursa oda gelir dördümüz ne güzel olur

bakırköööööööööööööööööyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…