Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayatından lezzet alır..

evet bu pazara kadar iyi düşünüyodum ama benim ona ihtiyacım varken beni umursamaması işte benı kışkırtıyo kötü düşünmeye
birde bu beni kaybetmektem korkuyo anlıyorum sevmiyomu seviyo ama bazende böyle inadı tutuyo kötü koca oluyo inanın ben iyi degl cok aglıyorum iyi geliyo saunda dail

suan arkadaşım aradı anladı psikoljimi beni cagiriyo ama anneis iş yapıyo kzı biyere gitmiş eger gidersem arkamdan bi ton laf cıkarcak bana tavır yapcak ve bende bu tür şeye gelemiyorum sorun oluyo sonra napıyım bilmiyorum

nerden anladın bunu

off ben artık saglıklı düşünemiyorum bana sordugun soruyu neye yoruyorum ben psikytriye gitmem lazı
neren anladım gecen seneler tarıştı hatta kkb paylaştım
annesi yüzündenn oldu anneme gittim gelmedi bittisn den ya anneme gelinlik yaparsın ya biter dedi babamlar vermiyolardı annem o sıra rahatsızdı benı üzgün göünce kahroluyodu bende amcası benı almaya geldı cıktım geldım o peşime gelmedı
ama allahın adaleti büyük 2 ay sonra ailesiyle kavga etti 3 ay konuşmadılar tabi o sıra valide bana ateş püskürüyo sonra hastalıgından dolayı barıştılar eşim herşeyi göze almıştı

sinemcim sen çok yıpranmışsın evet biiyorum o duyguyu yakinen bir kere senin gibi ağlama krizine girip (ben de senin gibi düşünmüştüm eşim arkadaşlarıyla geç saate kadar dışarda kalmıştı)akşamın bi köründe kırmızı ve şiş gözlerle kendimi sokağa atmıştım.resmen sinir krizi geçirmiştim bide dışarda yamur yağıyo sırılsıklam oldum falan felan sonra noldu hiçbişe iki gün sonra baktım ki bu adam beni cidden çok seviyo.ama biz kusursuz adam istiyoruz öyle biri yok.onların da kusurları olcak tabi.mesela diyosun ki hiçkahve bilmezdi kahveye gitti. oda stresli ve nerde atıcanı bilmiyo besbelli anladın mı.mesela ona şimdi güzel bi msj atsan desen ki canım benim ben çok bunaldım biraz dışarı çıkalımmı beraber takılalımmı sana ihtiyacım var.bakalım ne dicek ne dersin

kayınvalidenin ne diceni boşver desin dursun konuşsun dursun boşver o konuştukça sen kardasın canım benim sinirlenme kul hakkı bu öyle kolay mı allah aşkına

hayır demez yanlız4 saati doldurur gelir anlamıyomu halimi yatagımdan cıkmamışım sorumsuz işte
bende arkadaşıma gidiyim babane ne düşünürse düşünsün

iyi degilim ben gidiyim ozaman gelince gmrüşürüz beni cok rahatlattınız allah razın olsun sizden öptüm kocaman:enbuyukkk:

sinem neymiş be senin yaşadıklarında Allah aşkına buna tahammül edilirmi yaa
bak benimde böyleydi hemde biz ayrı şehirlerde oturuyoruz yinede karışıyorlardı geçen akşam bende annemlere gidiyordum az kalsın onların yüzüne ama eşim bırakmadı şimdi ne ben onları arıyorum nede onlar beni aramaya cesaret edebiliyorlar eşime soruyorlar sürekli doktora gidiyormu napıyo diye beni ona soruyorlar bende muhattap olmuyorum çokta şeyimde Allah allah ya baştan kendilerinden soğutmak için elleinden geleni yapıyorlar sonrada aramayınca ben kötü oluyorum
bırak Allah aşkına biz kötü olalım ben hiçbirseylerini duymuyorum artık muhattap olma sende amaann değmez kendini yıpratıpmaya bu yaşta cıvıl cıvıl olmamız lazımken psikologlara falan gidelim diyoruz bu ne yaa

civcir sen kocaelinin neresinde oturuyorsun ben gebzedeyim doktorada gölcüğe gidiyorum yakınmıyız kız acabaa

bende çiftlikte oturuyorum canım yakınız galiba
neden gebzeden gölcük elfkaya?

ya ordaki doktoru biri önerdi doktorumda iyi gebzede o kadar doktora gittim hiçbirinin sonu gelmedi pek memnun kalmadım o yüzden o yol zahmetini çekiyorum şimdi doktorumdan çok memnunum vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…