Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bende neden cok hem o hemde eşimin sorumsuzlugu allah kahretsin beni bişeye kızınca bütün bana yapılan kötülükler aklıma geliyo sonra aglamaktan bu duruma düşüyorum

canım inşallah regl olmassın bende bu ay tekrarmı yapsam kararsızım
akşam dr umu aradım pazartesi akşam ara dedi
ama ben kararsızım napıym bilmiyorum

düşünüyorumda aşılamanın maliyetini düşünmücem
benim hiç bi masrafım yok
öylede böylede ailesi zaten benimle yiyolar parayı
onlaramı bırakıyım ...

canım sende haklısın,zor gercekten.rabbim sabır versin.herseyin başı eşler,eger erkek kendi yuvasını benimser,sorumluluğunu bilirse bir sorun olmuyo.ama eger erkek sorumlulugunu bilmezse hersey problem olur.

bende neden cok hem o hemde eşimin sorumsuzlugu allah kahretsin beni bişeye kızınca bütün bana yapılan kötülükler aklıma geliyo sonra aglamaktan bu duruma düşüyorum
benimde bakıs acım sudur tatlım;erkekte kadında evlendikten sonra kendi yuvalarını kurarlar.artık aileden ayrılırlar.herkes ondan sonra kendi basının caresine bakar.ben esimin ailesinden taraf hiç b,şey istemem.beklememde,bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın.ama yerlerinde durmuyolarki tatlım.biz kendimizce gecinmeye calısırken,onlarda bizden istiyolar.istemesinler kardeşim biz kendi kend,mize gecinelim.azda olsa paramız.yetiniriz biz.rabbim ne kimseye bizi muhtac etsin.nede bizleri kimseye.erkekler ailelerine daha bi düşkün oluyolar.

benimki hattini aşıyo şuan onlarla kahvaltı yapıyo
beni akşam sinir eden ben olmamışım hala sinirden aglıyorum
niye olmuyo niye herkezin akıllarına koydukları anda bebek oluyoda benim niye olmuyo
akşam onlarla kahkahları aşagıya geliyo benim yanimda durgun zaten aptallaştım yanlız kalmak istemiyorum
ona beni yanlız bırakma dedim o inadıma beni yanlız bıraktı gülme sesleri zeten aşagıda
bide üsteliik ailesiyle kahvaltı yapcam bundan sonra görür

canım ya haklısın vallaha bende olsam aynı olurdum.bukadar zahmetlerin üstüne eşlerde anlayıssız,sorumsuz olunca dahada beter oluyo hersey,sizin kendi evinizmi tatlım kaynananlardan uzaklasma olanagın yokmu?gerci yapanlar uzaktanda yapıyo ama en azından hergün görmek zorunda olmazsın

uzaklaşma olasılıgımız olamaz benden gecer onlardan gecmez
tek oglan baba yok ee maulum onlar 2 ben 0 onalr galip
benim haklı olmam çin hiçbir nedenim yok

uzaklaşma olasılıgımız olamaz benden gecer onlardan gecmez
tek oglan baba yok ee maulum onlar 2 ben 0 onalr galip
benim haklı olmam çin hiçbir nedenim yok

canım ya cok dolmussun,cok bunaltmıslar seni.üzülme ne olur.bizim tek silahımız kadınlıgımız.sende o bişeyleri fark edene kadar verme(dicem ama cocuk için b, derece istemesekte oluyoklava: )
ama burnunu sürttür......

inanın balkonda kahvaltı yapıylar uyuz kocamanın
sesi taa bana geliyo
canım yaa kendimi senin yerine koydumda,cıldırırım ya.ama bende ne yaparım arkadaslarım varsa cagırırım bende aynısını onlara yaparım.medenm ailen uzak.takmıyomus gibi yap.müzik ac biraz yüksek sesle tınlamıyomussun gibi.neden bu kadar düşüncesizler ya... (

ben cok taviz veriyorum bi adım atsa allah aman kocam mutlu ediyorum
yok yook benim cocuk olmamasının nedenı bence pskoljik kafam rahat degilki tutsun
heran oo pislik annesinin rezillik çıkarcak diye tedirginim
herkez onun lafından korkar iftirasındanda kimse oturuo benle laf etmez onu kouşuyo sanamasın diye
gecen sene rahim kanserine yakalandı tedavi gördü bakalım yarın ne olcak bilmiyo rezillige devam ediyo allahından bulsun eşin yanlız iyi degl onla vakit gecir diyicene sinirimden nasıl aglıyorum
soruyorum size benim pskolijiyle cocugum olurmu...

yok hiçbi sorun yok ondada bendede ama nedense
ayagı kalkıyorum söylemesi ayıp benden bir akıntı geliyo anlatamam
resmen et pıtısı baya anlamadım gitti oluyoda tutmuyomu anlamadım gitti
canım bişey söyliycem fazla kafanı karıstırmakta istemem ama,preseedi duydunmu.ben gecen ay aldım.ama yumurtalarım iyi kaliteye geldiği içinasılamayı uygun gördü doktorum,bende düşündüm dedim bu ay yaptırıyım asılamayı,olmazsa 2 .ye preseedi yaparım dedim.bekliyorum canım eger hastalanmazsam yarın kan tahlili yaptırcam.eger hastalanırsamda,preseedi kullanıcam.duymadıysanda bir arastır istersen kullananlar cok canım.ve cogundada işe yaramıs.sizdede herhangi bir sorun yoksa belki senin sebebinde o olur.istersen onu bi dene olmazsa sonraki ay asılama yaparsın.

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/222939-preseed-kullananlar-1164.html

evet tatlım haklısın psikoloji cok önemli.doktorlar bile söylüyor herseyden önce kafanın rahat olması lazım diye hangi konuda olursa olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…