Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay bu ne kızlaarrr niye boşladınız topikimizi benim bilgisayar görünce az midem bulanıyo çok giremiyom zaten sabahları pek tadım olmuyo..ama kimse de girmiyo niye yawww..
lekelenmelerim bugün hafifledi gibi.sormadım doktora da protesto ediyorum:)ptesi gitcem doktora sorcam o zaman

Ben hep burdayim soz yoksunuz Ben yanliz esim yanimdayken giremiyorum diğer vakitler hep bakarım kimse olmadıgından çıkıyorum
Kizlar söyle bise yapalım her saat bası müsait olan girmeye calissin en azın toplulukla bir iki kelime konuşmuş oluruz olurmu

Ornegin suan yazımı okuyan saat tam 10 : 00 girsin okuyaman 11:00 de hadi kizlar

ben geldim. Evde durmak bana yaramıyor ya evde olduğumda 12 den aşağı kalkmıyorum valla. Zaten bu hafta hep annemdeydim. Sabah eşimle çıkıp akşamda onunla dönüyordum. Ama bugün evdeyim sanki hiç işim yokmuş gibi hala miskilik yapıyorum :)))))))))))

ya benim canım hiç kk ya girmek istemiyo( ama hepinizide merak ediyorum napmam lazım doktorrrr:2:

kızlar bugün akşam okuldan eve bi geldim saat 6 gibi çamaşırımda da bi ıslaklık hissediyodum,tuvalete girdim bi baktım çamaşırım çamur gibi olmuş her yanı...işte dedim bu macera da buraya kadarmış..hemen eşimle acile gittik..nöbetçi kadın doğumcuya muayene oldum uzun hikaye de sonuçta düşük tehlikesi var tabi kanama olunca dedi bi hafta rapor verdi haftaya okula gitmicem.dinlen ağır iş yapma dedi..bi de iğne verdi iğne oldum...gerçi bebişin kalp atışlarını beğendi ritmini falan o içimi rahatlattı ama stersli bi akşam geçirdim dua edin....

canım geçmiş olsun, iğnelerini düzenli yaptır, kesinlikle dinlen, bunlara uyarsan tehlikeyi atlatırsın kısa zamanda, kendine dikkat et.

ay canım benim. Allah korusun bitanem. bol bol dinlen çünkü bu tür durumlarda dinlenmek çok önemliymiş. Senin gibi olupta hamileliği çok sağlıklı bir şekilde devam eden arkadaşlarımız va canım lütfen stres yapma. Ama mümkün olduğunca kalkma ve iş yapma.
Allahın izniyle hiçbirşey olmayacak canım. Bol bol dua edicem sana.

çok geçmiş olsun hayalcim, gerçektende çok iyi dinlen, kendine çok dikkat et. doktorun rapor vermeside süper olmuş, allaha emanet ol canım.

kızlar teşekkür ederim...yine durdu bu topik noldu yaa:) arenden de haber yok

kızlar teşekkür ederim...yine durdu bu topik noldu yaa:) arenden de haber yok

canım sürekli ggiriyorum bende bakıyorum kimse yazmamış bende çıkıyorum. Sen nasılsın lekelenmen devam ediyormu canım.
Bu arada bende areni çok merak ediyorum. Umarım herşey yolundadır yaa. Salı günü bir hafta olacak doktora gittiği ama hala bize haber vermedi. Diyorumki hani ailesi bilgisayara oturmasını istemiyorya belki doktora gitti bebeişin kalp atışlarını falan gördü bişey olmasın diyede girmiyordur nete.

kızlar slm herkese nezamndır telaşeden giremiyodum bir anlatayım şimdi size=))benim aşılama iptal olmuştuya fsh de yüksek çıkmıştı ama 2 tane yumurtam vardı 17 16 mm di bende devlet hastanesinden bi dokdora gittim yumurtalara baktırdım onunda demesiyle çatlama iğnesi oldum adetimin 17.günü çatladı yani yumoşlar yoksa kendiliğinden kesin kist olacakmış salak dokdor anlayacağınız 4 gün üstüste ilişki oldu olduda tabi nasıl oldu bide bana sorun aşırı stresle=))anlayacağınız bu ayda böle geçti bakalım şimdi 5 gün oldu ama eşimin sperm değerlerindende hiç haberimiz yok 2 aydır kızlar adet olacakmışım gibide ağruılar oluyor heralde genede çatlamayanmı var nedir salak gibiyim ya neyse kızlar ama busefer adet olmayı beklemeden acilde kan tahlili yaptıracam kararlıyım bide olurmuş=))ama nerdeeee bizde o şans hayalbazcım banada dua et sanada çok geçmiş rabbim bebeğini sana bağışlasın olsun topik durgun baya neysem godesim sen napıyon adet olmadınmı öptm hepinizi by byyy....

İnşallah olur tatlım. Bakarsın hiç beklemediğin bir anda olur

Canımcım çok geçmiş olsun.. Yeni gördüm yazdıklarını. Sakın yorma kendini tatlım. Rabbim korusun sizi :Saruboceq:

hayalcim sen dinlenmene bak bu gibi tehditlerin en ii tedavisi dinlenmek yorma kendini hiç bişeyi düşünme salla sen bebeğini düşün herşey yoluna girer eltim dikkat etmemişti 5. aya kadar dayandı 5. ayda ölü doğum yaptı ama demek istediğim o bilinçsizdi ve dikkat etmedi ama bizim gibiler zor bulduğumuz için daha bilinçliyiz dikkat edeceğinede eminim sağlıkla bebeğin seninle kalsın dualarım seninle tatlım

hayırlısı olsun tatlım sen elinden geleni yapıp takip etmişsin allahın izniyle inş. gönlüne ve gönlümüze göre olur inş. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…