Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godesim sen pıhtılaşmaya baktırdın mı canım yaa ondan olmasın seninki..bu arada bende bi kutu proxeed var içinden bi iki poşet içmişti benim herif sana gönderiyimmi canım boşa gitmesin işine yarar mı

ay canım benim bizde dün aldık daha 1 kutu proxeed... Çok sağol tatlım. belki daha çok ihtiyaçı olan biri olur canım ona verirsin sonuçta pahalı bir ilaç.
Canım reglimin 2. gün bakılacak pıhtılışama varmı diye. Bir sürü tahlil yaprıcam zaten :)))

ayyy tüh keşke dün söleseydim yaa bak ...bizden eşinde sperm sıkıntısı olan kim vardı hatırlarsan bana hatırlatta işine yarayacak birine gönderiyim..elifin varmıydı öle bi sıkıntısı..olmazsa yine sana yollarım kocişin bolbol içer ondan sonra gelsin bebişlerrrr:)

kim vardı bilmiyorumki canım şimdi hatırlamıyom valla. belki yazımızı biri görürse ister senden canım isteyen çıkmazsa ben alırım o zaman... özeline bak bu arada.

merhaba canlarrr nasılsınız? hayalbazcım hadi az kaldı için rahatlayacak allahın izniyle keseyi görünce. proxeed ne canım duymamıştım daha önce, benim eşimde varikosel var sperm azlığı onla ilgili anladığım kadarıyla, ama doktor mu öneriyor onu canım bize hiç denmedi öyle bir şey. sizin eşinize doktor mu verdi? bir de benim eşim klomen kullanıyo ikisi içilir mi ki acaba???

merhaba hayalbaz ve godes
size bir sorum var bahsetmiş oldugunuz ilaç yani proxeed ne için faydalı kısacası varikosele ve morfolojiye faydası varmı
ilk kez sizden duydum netten araştırdım ama bilmiyorum
bu ilacı kullanıpta bebegi olan varmı?
cvp yazarsanız sevinirim

kim vardı bilmiyorumki canım şimdi hatırlamıyom valla. belki yazımızı biri görürse ister senden canım isteyen çıkmazsa ben alırım o zaman... özeline bak bu arada.

godes ben varım aşkolsun yaaa proxed bizde kullandık 1 kutu ama pahalı olunca daha almadık hayal bana gönderebilir içeriz yani=))

günaydın godes teşekkür ederim verdiğin bilgi için aslında zaten ben şuan yaptırmask istesemde yaptıramam çünkü eşim azosperm tedavideyiz ama hani diyoruz sperm çıkışı olursa tüp bebek değilde aşolama ile denemek isteriz ilk öncesinin çünkü bize en yakın aşılama merkezi var tüp bebek uzak onun syol stresi var manevi yorgunlluğu var
aşılama daha kolay gibib geliyor ama önce spermimiz olması gerekiyor:2:

günaydınlar......
Haftanın en güzel gününe geldik, son mesai günü...
28ine randevu aldım ayrıntılı için bakalım neler olucak 2 hafta kaldı.
Hayalcim yarın için şimdiden sana bol şans diliyorum keseyide bebeğinide görürsün İnşallah, Kalp atımları için birar erken gibi ama kim bilir belki onuda görürsün.

evet bencede en güzel günü. zaten şu 2 hafta bana hiç geçmedi.
gulucum sen emrsindemi bir doktora gidiyorsun.

evet bencede en güzel günü. zaten şu 2 hafta bana hiç geçmedi.
gulucum sen emrsindemi bir doktora gidiyorsun.

yok arencim, bizim tayinimiz çıktı 1 ay önce kayseride hüma hastanesine gidiyorum, sen adanadasın heralde

yok arencim, bizim tayinimiz çıktı 1 ay önce kayseride hüma hastanesine gidiyorum, sen adanadasın heralde

evet canım adanadayım ben.
gulucum herşeyden nem kapar oldum. 2 gündür göğüslerimin dolgunluğu gitti. ona taktım şimdi de. bir aksilik mi oldu acaba. hormonlarla ilgili birşeu sonuçta. hormon salgısı mı durdu.

birde dün kötü bir rüya gördüm. kanamam başlıyor başta pis bir yeşil renkte. sonra siyaha yakın bir renge dönüşüyor. bugün çok moralsiz uyandım.

bende de aynısı oldu ilk zamanlar iyice şişmişti ama birkaç hafta sonra normale döndü halada öyle, bir büyüme yada renk değişimi yok. herkeste farklı oluyor galiba genelde çoğu kişi göğüslerinin çok şiştiğini patlıcak gibi olduğunu yazıyor. benimkiler çok az büyüdü sadece.
bunlara takılma canım herkesin bünyesi farklı tepki veriyor, bende hemen tüylerde artış oldu özellikle göbek çevresi sınra göbekten aşağı doğru bir çizgi şeklinde koyulaşma oldu, bazılarında da bunlar olmamış mesela,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…