Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayalbazcım yaa bir tek yarın kaldı cumartesi doktora gitcen. Ay ben bile heyecan yaptım biran şöyle dedim bende yanında olsam keşke. (bana ne oluyorsa) :roflol:

hayalbazcım yaa bir tek yarın kaldı cumartesi doktora gitcen. Ay ben bile heyecan yaptım biran şöyle dedim bende yanında olsam keşke. (bana ne oluyorsa) :roflol:

ayy canım benimm baba ne oluyosa olurmu valla ne güzel olurdu canım..nesse napalımgönüller bir olsun..evet bi tek yarın kaldı.ama bende sabır kamadı..yarın da hemen geçsin yaww

ayy canım benimm baba ne oluyosa olurmu valla ne güzel olurdu canım..nesse napalımgönüller bir olsun..evet bi tek yarın kaldı.ama bende sabır kamadı..yarın da hemen geçsin yaww

bencede geçsin şimdi bende bitiremem yarını inan seninle paylaşıyorum heyecanını. İnşallahhh çok çok güzel haberler vereceksin bize. Canım benim yaaa nasılda güzel bir duygu olacak pıt pıt seslerini duyduğunda gözlerim doldu valla.....
allah nazarlardan korusun

hayalcim aynen basladik bakalim hayirlisi isallah guzel haberleri paylasirim burda sizlerle:dance:

hadi hayırlısı bakalım canım inşallah çok beklemeden kavuşursun bebişşine..bu topikte bu ara bi hareket bi bereket var hamişler direkten dönenler...inşallah bebişini alırsın kucağına..neydi sizde sıkıntı

direkten dönenler he direk üstüme alındım nedense :roflol:

ya godes inanamıyorum ben mi hamileyim benim karnımdan mı gelcek pıt pıtlar ne diyosun yaa duyacak mıyım bilmem ki...ama ctesi ebiş 5+5 olcak belki kalbi duyulmaz...

direkten dönenler:)evet sen...ama bi dahaki atakta direk gooooooooooooooolllllllllllll,ağlamak istiyorum sayın seyircileeeeeeerrrrr:CüvCüv:

evet canım ya evet sen hamilesin.
bazı kişilerde daha geç duyuluyormuş pıt pıtlar. 6 haftanın sonunda duyanlar çok ouyormuş canım. Ama hiç olmazsa keseyi görürsün. Ama bence duyacaksın.

Evet bir dahaki sefere bebeğimi hiç bırakmayacağım:)))) inanıyorum çok az kaldı kavuşmama.

insallah walla bi sikinti cikmiyorki tupler acik yumurtlama normal kan degerleri iyi , esimin spermleride supermis bende anlamadim:))

ben subat ayinda hamile kalmistim kendiliginden nisanda dusuk yaptim bu zamana kadar olmadi iste bu ay asilama yapilacak...

ilk hamileligimde de yaklasik bi sene korunmadim kendiliginden oldu bu seferde beklemek istemiyorum oyle bi sene insallah asilamayla olur Allahin izniyle ..:)

canım açıklanamayan infertilite. Aynısı bizimde başımızda hiç bir sorun yok ama olmuyor işte. geçen ayda tüple hamile kaldım ama onunda sonu gelmedi.
İnşallahhhh hemen hamile kalırsın tekrardan. Daha fazla bekletmez bebişin..

oooo olur inşallah canım olurr...sen kendi kendine hamile kalmış kızsın..oooooo bana göre süper bu:)takılma bence seninki kolay olur inşallah..

insallah godescim cumlemiz aliriz en yakinda bebisimizi kucagimizza:)

hayalbazcim Allah tamamini erdirir insallah arkadasim saglikla...Amin...

godesim sen pıhtılaşmaya baktırdın mı canım yaa ondan olmasın seninki..bu arada bende bi kutu proxeed var içinden bi iki poşet içmişti benim herif sana gönderiyimmi canım boşa gitmesin işine yarar mı

ya her akşam türk kahvesi içiyorum sonrada ters çeviriyorum. Çokda anlarmışım gibi :))) sanki hep içine baktığımda çok net bir bebek resmi görecekmişim gibi geliyor. sonrada abuk sabuk şekilleri bebeğe benzetiyorum yazık bana yaa. fallara kaldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…