Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kıslar selamlarrr..proxeed denilene göre sperm saysını artırmak için kullanılıyo ama en az 3 ay kullanılması lazımmış bi kutusu 100 lira falan ve 15 günlük.proxeedin talipleri artmış fakat bendeki yarım paket proxeedi verecek birini buldum bile..:)benim herif sadece 11 paket içmiş 19 paket kalmış..

evet arencim denk gelemiyosss yaa ben şimdi yine çıkcam okula gitcem ama akşam girerimm

arencim rüyan hayırlara çıksın canım çok takılma rüyalar bilinöaltımızı yansıtıyo sonuçta..tabi bu kadar tedirgin olunca böle rüya görmek çok normal..herşey çok güzel olur inş inan aynı telaşları ban de yaşıyorum bakalım yarın neler olcak heyecandan duramıyorum

ne o ya uyumamışsınız ne çok yazmışsınız bugün ben daha yeni kalktım. Bir okiyim geçmişi..

kııısss 4000 mesajı hangi ara yazdın sen cadıııı:1shok:
ay sorma hiç farkında değildim sen diyince baktım yuh bana :))))))) o kadar derdim varki anlat anlat bitirememişim :)))):roflol:

merhaba hayalbaz ve godes
size bir sorum var bahsetmiş oldugunuz ilaç yani proxeed ne için faydalı kısacası varikosele ve morfolojiye faydası varmı
ilk kez sizden duydum netten araştırdım ama bilmiyorum
bu ilacı kullanıpta bebegi olan varmı?
cvp yazarsanız sevinirim
Canım bize doktorumuz verdi. Bizim ileri hareketli sayısı 21 milyondu başlamadan önce sonra bunu kullandık ve 38 milyona çıktı. Biz yaklaşık olarak 6-7 aydır kullanıyoruz. Bir paket 15 gün diyor.
Doktoruna bir sor istersen varikosele faydası varmı onu bilmiyorum hiç.
Ama bu ilaçı kullanan çok kişi gördüm bu forum sitesinde...

günaydın godes teşekkür ederim verdiğin bilgi için aslında zaten ben şuan yaptırmask istesemde yaptıramam çünkü eşim azosperm tedavideyiz ama hani diyoruz sperm çıkışı olursa tüp bebek değilde aşolama ile denemek isteriz ilk öncesinin çünkü bize en yakın aşılama merkezi var tüp bebek uzak onun syol stresi var manevi yorgunlluğu var
aşılama daha kolay gibib geliyor ama önce spermimiz olması gerekiyor:2:
Canım tabikide önce tedavinizi bitirin. Sizin için hayırlısı olsun. İnşallah bebişine kavuşursun..

Son düzenleme:
bende de aynısı oldu ilk zamanlar iyice şişmişti ama birkaç hafta sonra normale döndü halada öyle, bir büyüme yada renk değişimi yok. herkeste farklı oluyor galiba genelde çoğu kişi göğüslerinin çok şiştiğini patlıcak gibi olduğunu yazıyor. benimkiler çok az büyüdü sadece.
bunlara takılma canım herkesin bünyesi farklı tepki veriyor, bende hemen tüylerde artış oldu özellikle göbek çevresi sınra göbekten aşağı doğru bir çizgi şeklinde koyulaşma oldu, bazılarında da bunlar olmamış mesela,

canım sağol hergün birşeyler soruyorum sana hiç cevapsız bırakmıyorsun.

bende akşam pek giremiyorum. wireless den uzak durun diyorlar. heryer dolu gerçi, komşu falan ama gene de çok oturmak istemiyorum önüne.

canım küçük bir kaktüs al ve bilgisayarın yanına koy. O bütün zararlı radyosnu kendisine çekiyor.

bu gun doktordaydim yarin catlatma ignesi olucam pazartesi de asilama :)
haydi hayirlisi...boshayallersmile

arencim rüyan hayırlara çıksın canım çok takılma rüyalar bilinöaltımızı yansıtıyo sonuçta..tabi bu kadar tedirgin olunca böle rüya görmek çok normal..herşey çok güzel olur inş inan aynı telaşları ban de yaşıyorum bakalım yarın neler olcak heyecandan duramıyorum

randevun saat kaçta hayalciğim.

X