Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayl bide canım eşim 5 gün ara verse çokmu seninki kaç gün durdu çok soruyom biliyorm ama son olunca çok tedirginim herşeyi öğrenmek istiyorum

Hayl bide canım eşim 5 gün ara verse çokmu seninki kaç gün durdu çok soruyom biliyorm ama son olunca çok tedirginim herşeyi öğrenmek istiyorum

canım normalde 2-5 gün arası diyorlar fakat benim doktorum 3 veya 4 gün diyor. bence 5. gün çok.

kizlar gunde ne kadar buyur bu yumurtalar benim dun 10.gundu bi tanesi 16,5mm iki tanesi 15mm
yarin olcekler acaba kac mm olunca catlatma ignesi yapicaklar ?
dunden bugune de igneyi vurmuyorum kuculurmu acaba ?

kizlar gunde ne kadar buyur bu yumurtalar benim dun 10.gundu bi tanesi 16,5mm iki tanesi 15mm
yarin olcekler acaba kac mm olunca catlatma ignesi yapicaklar ?
dunden bugune de igneyi vurmuyorum kuculurmu acaba ?

canım günde ne kadar büyür bilmiyorum kişiden kişiye değişir. Fakat ine uurlmadığın için küçülmez korkma. Su çok ie yarıyor bol bol suyu tavsiye derim

walla ben klomen icmedim o ne bilmiyorum :))))
ben puregon igne vuruyordum karnimdan ilk asilamam ama dun randevum vardi doktorumla 3uz olma olasiligi filan dedi igneleri kullanma dedi yarin tekrar olcecek yumurtalari. iste walla bende bilmiyorum cok ta heyecanliyim...

canım günde ne kadar büyür bilmiyorum kişiden kişiye değişir. Fakat ine uurlmadığın için küçülmez korkma. Su çok ie yarıyor bol bol suyu tavsiye derim

su icesim yoktu gittim aldim mutfaktan wallasırnaşık şey
godescim yorumlarin cok olumlu gonlume su serpiyosun walla sagol arkadas:))))))))))

ya canım benim eşim 4 . gün vermişti.ama gelmiş geçmiş en az sperm çıkmıştı:)8 milyon....

walla ben klomen icmedim o ne bilmiyorum :))))
ben puregon igne vuruyordum karnimdan ilk asilamam ama dun randevum vardi doktorumla 3uz olma olasiligi filan dedi igneleri kullanma dedi yarin tekrar olcecek yumurtalari. iste walla bende bilmiyorum cok ta heyecanliyim...

canım klomende hap 2 türlü aşılama yapıyorlar ya hap verip yurmurtaları büyütüyorlar yada iğneyle. genelde yumurtası az ve zor gelişenlere iğne veriyorlar. Canım hadi bakalım yarın güzel haberlerini bekliyorum. Üçüz olacak diyede hiç düşünme herşey olacağına varır kaderinde ne varsa o olacak.

Son düzenleme:
en az kac mm olmasi gerekiyordu yumurtanin internette bikac arama yaptim simdi ortalama 22 mm filan yaziyor dogrumu bu arkadaslar acaba ?

X