Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar be geldim ama çok kötüyüm değerim çok az artmış. yani 8o'den 104 çıkmış sadece. Doktorum negatif diye kesin bişey diyemeyiz ama bellide olmaz cuma günü tekrar kan testi yaptır ona göre netleşir dedi.
Şuan acayip kötüyüm acayip :KK43:((((

niye böyle oldu acaba ya, ama en azından azalmamış, sitede vardı galiba böyle biri artmış azalmış tekrar artmış sonucu hatırlamıyorum ama.. canım çok sıkma canını bence yükselebilir değerin, cumayı beklemekte yarar var bencede birden kat be kat katlanabilir. Hayırlısı olsun canım ultrasonla bakıldı mı hiç?

ayyy çok güzel yaa ..harika yani ..hayal bile edemiyorum bu anlattıklarını kendimde biliyo musun gülücüm..maşallah maşallah çok güzel:nazar:
böyle umut oluyosunuz bize de..

Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin en kısa sürede, yeni denemen de hayırlı olsun, pozitif sonucu alırsın inşallah bu sefer. Valla anlatılacak gibi değil o kadar harika bir şeyki resmen Allahın mucizesi çok çok güzel bir şey....:nazar::nazar::nazar:

Allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin en kısa sürede, yeni denemen de hayırlı olsun, pozitif sonucu alırsın inşallah bu sefer. Valla anlatılacak gibi değil o kadar harika bir şeyki resmen Allahın mucizesi çok çok güzel bir şey....:nazar::nazar::nazar:

tahmin edebiliyorum..gülücüm sizin ne kadar zaman olmamıştı bi de soruunuz neydi canım kusura bakma mutlaka daha önce de anlatmışsındır ama..sen aşılama olmadan mı yaptırmıştın tüp

oooooooooooooooo elif hanım siz buralara gelirmiydiniz:) ne o emir bebekler yksa hamişmisin kızzzzzzzzz

burdayım şekerim arada geliyorum ama yazmak bile içimden gelmiyo bazen
hamile değilim kızım nerdeee
sıra bizede gelirmi bilmiyorum canım benim inşallah görrürüüz o günleri
ablamın durumunu biliyonuz ama bence artacak ya çünkü adet günü dündü ve şinci çıkan değer 100 lerde bence cumaya çok yükselecek inanıyorum
awn napıyon şekerim:hulya:

burdayım şekerim arada geliyorum ama yazmak bile içimden gelmiyo bazen
hamile değilim kızım nerdeee
sıra bizede gelirmi bilmiyorum canım benim inşallah görrürüüz o günleri
ablamın durumunu biliyonuz ama bence artacak ya çünkü adet günü dündü ve şinci çıkan değer 100 lerde bence cumaya çok yükselecek inanıyorum
awn napıyon şekerim:hulya:

inşallah yaa inşallah yükselir hayırlısıyla ...ben aşılamaya başlıyorum yine yeni yeniden..bugün ilk klomeni mi yuttum.klomen canavarı oldum iyice..öle işe aynı tas aynı terane...dönecez dönecez ayı yere gelecez misali napalım bacı:)

tahmin edebiliyorum..gülücüm sizin ne kadar zaman olmamıştı bi de soruunuz neydi canım kusura bakma mutlaka daha önce de anlatmışsındır ama..sen aşılama olmadan mı yaptırmıştın tüp

yazmıştım da gerilerde kalmıştır. 5 yıl çocuğumuz olmadı ama tedavi falan olmadık, düşünmüyorduk pek çocuk, olursa kendi kendine olur diye umduk olmadı. çikolata kistinden şüpheleniliyor canım, eşimde sorun yok, nisanda aşılamaya başladık ama yarım kaldı e2 değerim yükselince, çok yumurtam oluşmuştu, iptal etti dr. haziranda da ilk kez tüp denedik oldu çok şükür.

gülümcüm kendi derdimden senin mutluluğunu paylaşamadım. ne güzel canım bebişinin hoplayıp zıpladığını yazmışsın. Kim bilir nasıl bir mutluluktur canım. Allah sağlıkla kucağını almayı nasip etsin inaşallahhhh.....

kızlar bu arada bende biraz önce doktordan geldimadetin 3. günü ya.aşılamaya başlıyoruz bu ay yine yeni yeniden..ve bir umut daha:)insan kendini ne çabuk toparlıyo şaşılacak şey doğrusu.. hiç kistim kalmamış 3 yumurtadan çatlatma iğnesi olmadığım halde ona çok sevindim işte..yine bugün klomene başlıyorum hadi hayırlısı bakalımm

canım benim inşallah hayırlısıyla bebişine kavuşursun bu sefer. Kistlerininde gitmesine çok sevindim.
:ecrin_bebek::emir_bebek:

kızlar be geldim ama çok kötüyüm değerim çok az artmış. yani 8o'den 104 çıkmış sadece. Doktorum negatif diye kesin bişey diyemeyiz ama bellide olmaz cuma günü tekrar kan testi yaptır ona göre netleşir dedi.
Şuan acayip kötüyüm acayip :KK43:((((

canım belirsizlik kadar kötü birşey yok .biliyorum sevincini tam yaşayamadın. hemen telaşa kapılma. az artmış ama azalmamış. KK de araştırıran bu tarz örnekelr var ve sonradan düzelmiş. inşallah seninde öyle olur.

niye böyle oldu acaba ya, ama en azından azalmamış, sitede vardı galiba böyle biri artmış azalmış tekrar artmış sonucu hatırlamıyorum ama.. canım çok sıkma canını bence yükselebilir değerin, cumayı beklemekte yarar var bencede birden kat be kat katlanabilir. Hayırlısı olsun canım ultrasonla bakıldı mı hiç?

canım senin adına çok seviniyorum nekadar güzel bir duygu o bebeği görmek. insan inanamıyor onun kendisine ait olduğunu sanki rüya hayal gibi.

sağolun canlarım sizlerle paylaşınca daha da artıyor mutluluğum inananın ki....
gerçekten insan inanamıyor daha minnacık ama yaptıklarını bir görseniz gerçekten bir mucize....
Godescim gerçekten sitede senin gibi biri daha vardı ama bulamadım canım sonucunu sana yazıcaktım bulsaydım. sen yine de ümidini ayakta tut belki birden katlanıcak değerin, Allah yardımcın olsun

bak canım şöyle bir yazı buldum, neler yaşamış ama bebişi onunla sen moralini yüksek tut canım

nnagihann
Menekşe

Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Kocaeli Giriş tarihi: Sep 2009
Blog Yazıları: 1

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

rabbim hakkında hayırlısını versin inş. ama ben yaşadığım tecrübemi anlatıcam. moral çok önemli sen moralini yüksek tut. zaten hayırlıysa seninle kalıcaktır. bende kan tahlilini ilk yaptırdığımda 106 çıktı bi gece şiddetli karın ağrısıyla acile gittim tekrar kan tahlili ve değer 93 çıktı. dış gebelik yada düşük yapıcaksın dediler . ordan oraya ordan oraya süreklediler. hastanede yatırdırlar. 6 saatte bi kan tahlili yapıcaz dediler. ve kan değerlerim 309 çıktı 6 saat sonra 226 çıktı bi 6 saat sonra 332 çıktı derken ben dayanamayıp kendi rızamla imza atıp hastaneden çıktım çıktığım gün kendi doktoruma koştum kan tahlili yaptı bu sefer 516 çıktı. doktorumda karın ağrısı da var diye dış gebelik dedi. gerçi hastanede yatarken her doktor ayrı ayrı sen düşürüceksin öbürü hayır dış gebesin diyip beynimi yediler. günlerce ağladım beklemekten başka çağre yoktu. 2 günde bi kan değerlerine bakılmaya devam ediyordu en son pzartesi 516 çıkmıştı. çarşamba 1370 çıktı cuma günü 1370 i 2 ye katlamıştı ve keseyi gördük :) ve şuan rabbimin izniyle 17 haftalık hamileyim . sana diceğim şu ki umudunu kaybetme ben gibi kendini parçalama olacakla öleceğin önüne gecilmiyo. sen kendine iyi bak dinlen meyva ye bol su iç ve hep dua et. ben o dönem hiç isyan etmedim.rabbim sana sığınıyorum hakkımda hayırlısını ver dedim hep. çünkü aylarca bebek özlemi çekmiştim şimdi hamileydim ama bu yaşadığım sıkıntıda da bi hayır vardır dedim.. lütfen sen de kendini bırakma ve hep dua et olur mu

olur gelirim canım bebik nasıl sen nasılsınopuyorumnanaktan

İyiyiz canım, büyüyor hızla her gittiğimizde çok değişmiş görüyoruz. idrar yolu enfeksiyonu çıktı dün ona biraz moralim bozuldu, ilaç kullanıyorum şimdi, bebişime zararı olmaz umarım. hiç bir şikayetim yoktu ama gebelikte olabiliyormuş böyle, atlatırız inşallah.
Sen neler yapıyosun? bayramda geldi şaka maka hepinize iyi bayramlar şimdiden

X