Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım çok üzüldüm. Ama hayırlısı buymuş demekki. 3 kere aşılama yaptırmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. İnşallah hemen toplanırsın ve kendine yeni bir yol çizersin.
Ama kendini çok yorgun hissediyorsan canım biraz ara ver. Sonra tekrar devam edersin. Motivasyon önemli çünkü...

motivasyonmu kaldı artık biraz uzaklaşmak belkide ii gelecek bilemiyorum sabırsızlanıyorum ben eşim frenliyor beni hayırlısı buysa bekleriz biraz daha bakalım

motivasyonmu kaldı artık biraz uzaklaşmak belkide ii gelecek bilemiyorum sabırsızlanıyorum ben eşim frenliyor beni hayırlısı buysa bekleriz biraz daha bakalım

canım çok haklısın sen anlıyorum. bende 3 aşılamayı hiç ara vermeden peş peşe yaptım sonrada işte 1 ay aradan sonra tüp bebeğe başladım. Bende çok sabırsızım. Eşime kalsa hiç uğraşmayacak. Aman olmazsa olmasın diyecek.
Sen ne istiyorsan onu yap eşini boşver. Ben öyle yapıyorum valla onu dinlemiyorum..

iyi akşamlar canım hayırlı olsun aşılaman tutacağına inandım bir an umarım tutucak stres yapma kendine hayırlısı olsun inşallah

QUOTE=gulucum81;14339939]Allah yardımcın olsun canım, herşey gönlünce olur umarım. benim uğurlarımı sana gönderiyorum İnşallah sende hamile kalırsın beni gibi:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:[/QUOTE]

QUOTE=Zeyno_81;14340179]Canım inşallah aşılaman tutar. Tüm kalbimle diliyorum tutmasını..:emir_bebek:[/QUOTE]

canlarım çok saolun bende sizlere dua ediorum inşallah hepimizin ki tutar ve sağlıklı sihhatli bebeklerimizi kucağımıza alırız. iyiki varsınız sizlerle stresimi atıorum. herşeyi unutuorum.

GÜNAYDINNNNNN......
Yarın dra gidicem çok heyecanlıyım kızlar, bebeğimi görücem ilk defa belki kalbinin atışını da duyucam, bunu bilmek bile çook güzel bir duygu yaa.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

GÜNAYDINNNNNN......
Yarın dra gidicem çok heyecanlıyım kızlar, bebeğimi görücem ilk defa belki kalbinin atışını da duyucam, bunu bilmek bile çook güzel bir duygu yaa.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

ya canım ne güzel. Hayırlısıyla inşallah kalbinin atışınıda görürsün. Kim bilir ne kadar heyecanlısındır.. Süper yaaa:nazar:

ya canım ne güzel. Hayırlısıyla inşallah kalbinin atışınıda görürsün. Kim bilir ne kadar heyecanlısındır.. Süper yaaa:nazar:

ya acayip heyecanlıyım, sizde anlıcaksınız yakında o kadar kıymetli ki insan ne yapıcağını şaşırıyor. Bide Elifcim kafama ikiz mi şüphesini soktubilmiyorumkismile

ya acayip heyecanlıyım, sizde anlıcaksınız yakında o kadar kıymetli ki insan ne yapıcağını şaşırıyor. Bide Elifcim kafama ikiz mi şüphesini soktubilmiyorumkismile

canım dediğin gibi inşallah bizde o heyecanları yaşarız.
Tatlım tek embrio transfer edildi nasıl ikiz olacak peki....

canım dediğin gibi inşallah bizde o heyecanları yaşarız.
Tatlım tek embrio transfer edildi nasıl ikiz olacak peki....

tek yumurta ikizi olabiliyor canım, bide benim eşimin ailesinde 2-3 kişi ikiz o yüzden azıcık şüphem var. Hayırlısı artık

pazartesi aşılama yaptırdım hadi hayırlısı 10 ağustos ta belli olur herhalde herkese bol şanslar

AAAAAA....... Orjinal Abiye KUZUmuza da kavuştuk, Elifcim senin pabuçlara yol göründü. kaydirigubbakcemile3 Ama gönlümüzün abiyesi olarak hep yaşıcaksın:hooray:

Abiye Hanımcım hayırlı, uğurlu olsun aşılaman

AAAAAA....... Orjinal Abiye KUZUmuza da kavuştuk, Elifcim senin pabuçlara yol göründü. kaydirigubbakcemile3 Ama gönlümüzün abiyesi olarak hep yaşıcaksın:hooray:

Abiye Hanımcım hayırlı, uğurlu olsun aşılaman

:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

pazartesi aşılama yaptırdım hadi hayırlısı 10 ağustos ta belli olur herhalde herkese bol şanslar

hayırlı olsun cnm aşılaman bende salı günü yaptırdım aşılamamı inşallah ikimizde aynı zamanda hamile olduğumuzu öğrenicez:CüvCüv:

X