Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun. allahım bütün dualarımızı kabul etsin hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:

Ya yarın sabah doktora gidicem inşallah bu vermiş olduğu hap işe yaramıştır. Çok merak ediyorum sonucu.

Hadi az kaldı desene, yumoşların naptı acaba? İnşallah herşey iyi gider.

ya canım valla ne oldular acaba. Yumoşlarımda benim gibi inatçı çıktı yaaaa. Söz dinlemiyorlar :))))

Hala regli olmadım bu arada 10 gün geçti. Patlayacak gibiyim. Niye olmadım acaba bu kullandığım ilaçtan damı yoksa olmuyorum yarın soracağım artık....

ablacım yarın kontrol var heeee eyvahedigeldismile
inşallahhhhhhhhhh hersey çok ii gidecek bir an önce başlıyacan tedaviyee
sonrada bebiklerim kondu yok şu gün test yapcam yok bugun tahlil falan die yazıcaksınn boshayallersmile

ablacım yarın kontrol var heeee eyvahedigeldismile
inşallahhhhhhhhhh hersey çok ii gidecek bir an önce başlıyacan tedaviyee
sonrada bebiklerim kondu yok şu gün test yapcam yok bugun tahlil falan die yazıcaksınn boshayallersmile

ay evet bitanem sabah 9 da randevum. İnşallah güzel haberle dönerim.
Ya o transfer günümü falan görecekmiyim. Çok sabırsızım biran önce olsun bitsin istiyorum :))))))))))

bugun hep okey oynadım nettee yatıyorum bu ay paso biliyon
iş güç yok herseyin üstünden atlayıveriyom bayanssulusmile

süper yaaa. Atla gitsin canım.
Bebiş için herşeye değer. Ama atlarken dikkat et kendini çok zorlama sonra bebişine bişey olur dime. Bu ay sen çok çalıştın inşallah mükafatınıda alıcaksın.

süper yaaa. Atla gitsin canım.
Bebiş için herşeye değer. Ama atlarken dikkat et kendini çok zorlama sonra bebişine bişey olur dime. Bu ay sen çok çalıştın inşallah mükafatınıda alıcaksın.

ayy sorma ablaa yaa şimdide kabak çekirdeğine başladım ya o var elimde:roflol:
bide psikolojikmi ne şimdiden göğüslerim falan acımaya başladı normalde hiç öle sey olmaz 2 gündür akıntı ve göğüslerimde acı var hafiften ala alaaa :1ninca:

ayy sorma ablaa yaa şimdide kabak çekirdeğine başladım ya o var elimde:roflol:
bide psikolojikmi ne şimdiden göğüslerim falan acımaya başladı normalde hiç öle sey olmaz 2 gündür akıntı ve göğüslerimde acı var hafiften ala alaaa :1ninca:

ye canım ye şifa olsun bebiş olsun inşallah ya.
Canım inşallah belirtiler bebiş belirtileridir ama o kadar cabuk olurmu belirti bilmiyorum...

pıtırcığım ben şimdi çıkyorum eve gidim ilerleyen saatlerde gelirim.
Çok öptümmm

ye canım ye şifa olsun bebiş olsun inşallah ya.
Canım inşallah belirtiler bebiş belirtileridir ama o kadar cabuk olurmu belirti bilmiyorum...

bende hiç sanmıyorum yaa kesin psikolojikk kafayı yedim bu ay dur durak yokk:roflol:
bedenim napsın bi yerden açık veriyor iştee:roflol::roflol:

X