Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende hiç sanmıyorum yaa kesin psikolojikk kafayı yedim bu ay dur durak yokk:roflol:
bedenim napsın bi yerden açık veriyor iştee:roflol::roflol:

psikolojik de olabilir tatlım.
Beklemekten başka şansımız yok.
İnşallh güzel şeyler olurrrrrrrrrrrrrrrr

çizelge olayını bende becerdim sonunda, tarihi tutturamadım bi türlü. son adet tarihini yazın diyo 46 haftalık hamile çıkıyorum. meğerse yanlış yazmışlar, muhtemel doğum tarihini yazınca oldu.

kızlar hiç kimseden haber yok mu? Tedavidekiler ne durumdasınız, test günü yaklaşan var mı?

slmmm ben geldim
Erkenden bitti işim doktorda. Doktor ilaç çok iyi gelmiş rahim duvarın süper dedi. Tam örnek gösterilecek rahim dedi. Oda çok mutlu oldu bende tabi. Birde çıktısını aldı dosyama ekledi çok iyi diye :)))
Şİmdi başka bir laç verdi haftaya çarşambaya kadar onu kullanıcam. Sonra 1-2 gün sonra regli olucam ve yumurta geliştirici iğnelere başlayacağım.
Şİmdilik yolunda gibi herşey. Biraz geçikmeli oldu ama olsun sonu güzel olsunda.....

slmmm ben geldim
Erkenden bitti işim doktorda. Doktor ilaç çok iyi gelmiş rahim duvarın süper dedi. Tam örnek gösterilecek rahim dedi. Oda çok mutlu oldu bende tabi. Birde çıktısını aldı dosyama ekledi çok iyi diye :)))
Şİmdi başka bir laç verdi haftaya çarşambaya kadar onu kullanıcam. Sonra 1-2 gün sonra regli olucam ve yumurta geliştirici iğnelere başlayacağım.
Şİmdilik yolunda gibi herşey. Biraz geçikmeli oldu ama olsun sonu güzel olsunda.....

Maşallah canım, rahim çok önemli endometriyum kalınlığı tutunmayı çok etkiliyor. İnşallah yumurtaların ve embriyolarında kaliteli olur da hamişler arasına katılırsın.:CüvCüv:

Maşallah canım, rahim çok önemli endometriyum kalınlığı tutunmayı çok etkiliyor. İnşallah yumurtaların ve embriyolarında kaliteli olur da hamişler arasına katılırsın.:CüvCüv:

Ay canım çok sağol. İnşallah sonrasıda çok güzel olur.
Doktor rahmi görünce ve kalınlığını demekki yumurta takibinde çok güzel geçecek iyi sonuçlar alıcaz gibi şeyler söyledi.
Çok heyecanlıyım of bi başlayamadım iğnelere cabucacık geçsede başlasam.
Canım sen kaç gün yumurta geliştirici iğne kullandın.

Ay canım çok sağol. İnşallah sonrasıda çok güzel olur.
Doktor rahmi görünce ve kalınlığını demekki yumurta takibinde çok güzel geçecek iyi sonuçlar alıcaz gibi şeyler söyledi.
Çok heyecanlıyım of bi başlayamadım iğnelere cabucacık geçsede başlasam.
Canım sen kaç gün yumurta geliştirici iğne kullandın.

10 gün puregon kullandım. 11. gün çatlatma iğnesini yaptım. 13. gün yumurtalar toplandı.

slmmm ben geldim

günaydınnnnnn ben şimdi kalktımm:kedi:
benim rahim duvarı kalbi kadar güsell ablammmmbayanssulusmile
bak hersey yoluna girdii Allah yüzüne gülsün inşallah bi daha hiç sorunsuzz devam eder tedavinnnn :emir_bebek::ecrin_bebek:

günaydın kızlar benimki dün geldi temmuz macerasıda son buldu yaaa uuffff mafoldumben

yaaaaaa çok üzüldüm. Çok karamsar olma canım, biraz zaman geçsin kendine yeni bir yol çiz. Elbette olucak bir gün. kaçıncı aşılama oldu senin, bide drun ne diyor?

yaaaaaa çok üzüldüm. Çok karamsar olma canım, biraz zaman geçsin kendine yeni bir yol çiz. Elbette olucak bir gün. kaçıncı aşılama oldu senin, bide drun ne diyor?

3. aşılamaydı artık dra yarın gidicem kist oluşmuşmu bi baksın ve elveda diycem biraz dinleneyim çok yoruldum
eşim ünv. gitmeyi reddetti boş ver olmazsa olmaz diyor ama ben çok hırs yaptım yaa
alahım sonumu hayırv etsin inş.

3. aşılamaydı artık dra yarın gidicem kist oluşmuşmu bi baksın ve elveda diycem biraz dinleneyim çok yoruldum
eşim ünv. gitmeyi reddetti boş ver olmazsa olmaz diyor ama ben çok hırs yaptım yaa

İnsanı çok yoran bi süreç gerçekten Allah yardımcın olsun ama hiç bişeyin sonu değil. bence biraz dinlen ve tüp bebeğe geç. yeterince aşılama denemişsin.

İnsanı çok yoran bi süreç gerçekten Allah yardımcın olsun ama hiç bişeyin sonu değil. bence biraz dinlen ve tüp bebeğe geç. yeterince aşılama denemişsin.

bende onun için gitmek istedim ünv.hastanesine ama eşim boşver diyor yeter artık diyor.

günaydın kızlar benimki dün geldi temmuz macerasıda son buldu yaaa uuffff mafoldumben

canım benim çok üzüldümmafoldumben o kadarda heyecanlı başladın hepimiz geçtik bu yollardan üstüüstne başarısızlık insanı çok üzüyor
Allah herseyin hayırlısını versin tatlım üzme o güsel canını :teselli:

kaç yıldır çocuk istiyosunuz, sorun neydi canım? aşılamanın faydalı olduğu ve olmadığı durumlar var biliyorsun.

canım çok üzüldüm. Ama hayırlısı buymuş demekki. 3 kere aşılama yaptırmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum. İnşallah hemen toplanırsın ve kendine yeni bir yol çizersin.
Ama kendini çok yorgun hissediyorsan canım biraz ara ver. Sonra tekrar devam edersin. Motivasyon önemli çünkü...

canım benim çok üzüldümmafoldumben o kadarda heyecanlı başladın hepimiz geçtik bu yollardan üstüüstne başarısızlık insanı çok üzüyor
Allah herseyin hayırlısını versin tatlım üzme o güsel canını :teselli:

amin canım saolasın inş. yaa çıkmadık candan ümit kesilmez derler yaa öle bişey olcak artık benim
hayırlısı diyelim

kaç yıldır çocuk istiyosunuz, sorun neydi canım? aşılamanın faydalı olduğu ve olmadığı durumlar var biliyorsun.

sorun yok be gülüm herşey normal ama kısmet değil henüz işte 20 aydır istiyoruz arada bi 6 ay korunmamız oldu 9 aydırda tedavi sürecimiz var işte hepi topu 20 ay

günaydınnnnnn ben şimdi kalktımm:kedi:
benim rahim duvarı kalbi kadar güsell ablammmmbayanssulusmile
bak hersey yoluna girdii Allah yüzüne gülsün inşallah bi daha hiç sorunsuzz devam eder tedavinnnn :emir_bebek::ecrin_bebek:

Canım benim şimdilik yolunda çok şükür ve hepte öyle devam eder umarım. Çok sabırsızım ya iğnelere başlamak için. Bana lucrin iğnesi böyle bir oyun oynamamış olsaydı şimdi geliştirici iğnelerimi son vuruluyor olacaktım ve belkide haftasonu toplanacaktı ama neyse bunları düşünmiyim. Ondada belki vardır bir hayır dime ama.

X