Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben geldim ama kimse yok, ben yinede haberleri yazıyım. bebeğimi ve gebelik kesesini gördük. Kalp atımlarınıda gördük. 6 hafta 2 günlük çıktı, 5.6mm boyunda, kalbide güzel güzel atıyor.
ÇOOOOOOOOOOK MUTLUYUM ALLAH BOZMASIN:nazar::nazar::nazar:
:teytey:alkisalkisalkishihoyyyt:emir_bebek::ecrin_bebek::lepi:

Ay canım ne kadar çok sevindim anlatamam.Yazmadığına göre ikiz değil demekki. :))))))
Maşallah maşallah nazar olmasın.:nazar:

bu arada kızlar bugün ahukushlardaydım. Ev ziyaretine gittim. Sİzinlede paylaşamak istedim. Çok güzel bir gündü.
Tabi gündem konumuz bebek.... Çok şaşırdınız dime konumuza çok farklı :roflol:

haa unutmuşum yazmayı, evet tek kese gördük canım.
ne kadar güzel görüşmeniz, burda başladı arkadaşlığınız dimi?

bu arada kızlar bugün ahukushlardaydım. Ev ziyaretine gittim. Sİzinlede paylaşamak istedim. Çok güzel bir gündü.

:roflol::roflol::roflol:

ben geldim ama kimse yok, ben yinede haberleri yazıyım. bebeğimi ve gebelik kesesini gördük. Kalp atımlarınıda gördük. 6 hafta 2 günlük çıktı, 5.6mm boyunda, kalbide güzel güzel atıyor.
ÇOOOOOOOOOOK MUTLUYUM ALLAH BOZMASIN:nazar::nazar::nazar:
:teytey:alkisalkisalkishihoyyyt:emir_bebek::ecrin_bebek::lepi:

ya canıııııım çok sevindim...eminim muhteşem bi duygudur..rabbim hepimize nasip etsin ya..maşallah çok güzell...tazecik annecik

aaa harika ya çok küsell burdan daha fazla arkadaşlıklar çıkabilir..inşallah teker teker tanışırız

kimsecikler yok bugün.
Kızlar birkaç gün giremeyeceğim nete. Annemler karaburun diye bir yere gidiyorlarmış bende peşlerine takıldım. Salı akşamı döneceğim ama kocamı çok fazla yalnız bırakamam.

selamlar herkese
gülücüm:ecrin_bebek::emir_bebek: çok sevindim ne güzel allah tamamına erdirsin artık hadi bakalım:ecrin_bebek::emir_bebek:

kendinize çok iyi bakın döndüğümde güzel haberler duymak istiyorum
opuyorumnanaktan

kimsecikler yok bugün.
Kızlar birkaç gün giremeyeceğim nete. Annemler karaburun diye bir yere gidiyorlarmış bende peşlerine takıldım. Salı akşamı döneceğim ama kocamı çok fazla yalnız bırakamam.

güle güle git canım, iyi tatiller, yarasınbayanssulusmile

godes naber
nasılsın biz bir daha ki yaza kadar eğer fikir değiştirmezsek bu yüksek tempoya ara verdik çünkü çok yoruldum işe giderken zaten olmuyor çoocuklarla hakkaten zor oluyor 5 ve6 yaş grubu olduğu için sürekli kucağına atlayan biri var etrafımda onlardan kaçmakta istemiyorum ama dediğim gibi fikir de değiştirebiliriz şimdilik böle

kimsecikler yok bugün.

aaa izmir karaburunmu buraya geliyorsun haaa gerçi bize ters yer ama gel gel ege havanı değiştirir ii tatiller

ayy gülücüm yaaa ne güzel geçen haftalarda bende eltimle gittim bebeğinin kalp atışlarını duyduk gördük onun ki 12 haftalık baya insana benziyo :) hareketleri falan o an bile nasıl heyecanlandım seni düşünemiyorum kendinin olunca:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar: allah nazar lardan saklasın

X