Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elifciğim içine mi doğdu ne hayırlısı olsun canım. cumaya gidicem dra ultrasonda bakılıcak. o zaman anlıcaz tek mi çift mi?
İyiyiz godes bugün işe başladım bende. sabahtan beri mide bulantısı ve baş dönmesi var, ama iare ediyoruz çok sabırsızlanıyorum biran önce kalp atımlarını bir duysam:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

laelaelaelaelae
elifciğim içine mi doğdu ne hayırlısı olsun canım. cumaya gidicem dra ultrasonda bakılıcak. o zaman anlıcaz tek mi çift mi?
İyiyiz godes bugün işe başladım bende. sabahtan beri mide bulantısı ve baş dönmesi var, ama iare ediyoruz çok sabırsızlanıyorum biran önce kalp atımlarını bir duysam:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

İşemi başladın ay canım zor olacak senin için. AMa olsun bebişin seninle ya her türlü zorluğa katlanırız dime ama......
Ay canım ne zaman gidecektin ay başındamı gidecektin doktora hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsın.
Sakın midem bulanıyor başım dönüyor diye şikayet etme valla. Ne zorluklarla kavuştun bebişine.
Bak biz can atıyoruz midemiz bulansın diye :)))))))))))))

laelaelaelaelae

İşemi başladın ay canım zor olacak senin için. AMa olsun bebişin seninle ya her türlü zorluğa katlanırız dime ama......
Ay canım ne zaman gidecektin ay başındamı gidecektin doktora hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsın.
Sakın midem bulanıyor başım dönüyor diye şikayet etme valla. Ne zorluklarla kavuştun bebişine.

aynen katılıyorumm
midemiz bulansın başımız dönsünnn boshayallersmile ahhh ahhhh :nazar:

laelaelaelaelae

Biliyorum canım o yüzden hiç zor gelmiyo zaten, normal olsaydı kırk naz yapardım şimdi hiç bişey demiyorum kimseye.Allahtan öyle çok bi şikayetimde yok. ay başına geliyodu 3 hafta ama dayanamıcam o kadar gerekirse tekrar giderim. Görmek istiyorum artık bebişimi, elimde sadece kan testleri var, bide fotoğrafı olsa içim rahatlıcak. Daha keseyi falan görmedik ya endişeleniyorum arada. topiklerde okuyorum yok boş kese çıktı yok kalp atımı duyulmadı diye insan endişeleniyor, sende anlarsın yakında bi hamile kalda bak. bebeğinden başka bişey düşünemiyorsun. Allahım tamamına erdirir inşallah:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

aynen katılıyorumm
midemiz bulansın başımız dönsünnn boshayallersmile ahhh ahhhh :nazar:

inşallah o da olucak bende sizin geçtiğiniz yollardan geçtim. Allaha çok şükür ilk seferde geldi bebeğim. beni üzmedi keşke daha erken karar verseymişim tüp bebeğe diyorum şimdi. Ama herşeyin bir zamanı var işte kısmet.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

ya cuma günü sata göre 7+1 olucak, transferden sonrada 29, gün olucak erken değil bence, siz ne diyorsunuz görebilirmiyiz acaba?:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

ya cuma günü sata göre 7+1 olucak, transferden sonrada 29, gün olucak erken değil bence, siz ne diyorsunuz görebilirmiyiz acaba?:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

herhangi bi kadın doğumcuyu git istersen canım merakını gidermiş olursun hem :emir_bebek::ecrin_bebek:

herhangi bi kadın doğumcuyu git istersen canım merakını gidermiş olursun hem :emir_bebek::ecrin_bebek:

ya canım zaten adanaya gidemicem, iznim bitti işyerime geri döndüm. burdaki druma gidiyim diyorum. merkezdekiler de buraya gelemezsiniz orda kontrole gidip bizi bilgilendirirsiniz demişlerdi.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

CANLARIM KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...
BU MÜBAREK GECEDE DUALARIMIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH..
:emir_bebek:

kızlarr bu mübarek kandil gecesinde bursa ulucamide sizlere dua edildi:)Hem de tüm kalbimle..Hatırlayabildiklerimi isimleriyle(nickleriyle desem daha doğru olcak:) diğer arkadaşları da topikteki tüm arkadaşlarım diyerek andım..rabbim inşallah kabul eder..hayırlı geceler, hayırlı kandiller.....

seninde kandilin mübarek olsun canım.
Allah hepimize hayırlı, sağlıklı, akıllı ve güzel evlatlar nasip etsin AMİN..
Amin.. :Saruboceq:
kızlarr bu mübarek kandil gecesinde bursa ulucamide sizlere dua edildi:)Hem de tüm kalbimle..Hatırlayabildiklerimi isimleriyle(nickleriyle desem daha doğru olcak:) diğer arkadaşları da topikteki tüm arkadaşlarım diyerek andım..rabbim inşallah kabul eder..hayırlı geceler, hayırlı kandiller.....

Canım Allah razı olsun.. Dualarımız kabul olsun inşallah. :Saruboceq:

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
:nazar: :nazar: turkbayragi

X