Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mutlucum sende regli belirtileri varmı peki....

kasıklarımda ağrı var gaz sancılarım var
adetim önceden acaip ağrılı olurdu benim ağrıdan bayılırdım ben ama bu tedavilerden sonra o ağrılar olmuyor şimdi geldiğini bile anlamıyorum o yüzden olan ağrılara adet ağrısı diymiyorum sölemeyi unutmuşum ateşimi ölçüyordum ben 0.3 derece düşüş var ama şu bir kaç gündür biz çok sıcak olduğı için balkonda yatıyoruz sabah 6:30da eşim işe gideceği zaman kalkıp ona kahvaltı hazırlayıp öle yatıyorum ateşimi yine aynı saatte yani 8:30da ölçüyorum ama etkilermi acaba diye düşünüyorum sence:ecrin_bebek::emir_bebek:

kasıklarımda ağrı var gaz sancılarım var
adetim önceden acaip ağrılı olurdu benim ağrıdan bayılırdım ben ama bu tedavilerden sonra o ağrılar olmuyor şimdi geldiğini bile anlamıyorum o yüzden olan ağrılara adet ağrısı diymiyorum sölemeyi unutmuşum ateşimi ölçüyordum ben 0.3 derece düşüş var ama şu bir kaç gündür biz çok sıcak olduğı için balkonda yatıyoruz sabah 6:30da eşim işe gideceği zaman kalkıp ona kahvaltı hazırlayıp öle yatıyorum ateşimi yine aynı saatte yani 8:30da ölçüyorum ama etkilermi acaba diye düşünüyorum sence:ecrin_bebek::emir_bebek:

Anladım canım dengemiz biraz bozuldu tabi tedavilerde.
Şu ateş ölçe şeyinden hiç anlamıyorum valla. O kadarda ince detaylara takılmak istemediğimden ben ölçmüyorum..
Ama eğer regli olacaksan bugün gelmesi gerekirdi dime dün çok az kahverengi akıntım oldu dedin.

birde canım şimdi geldi aklıma sabah uyanır uyanmaz ölçmen gerekiyor. Sen kalkıyorsun kahvaltı hazırlayıp sondan sonra ölçüyorum demişsin bence etkiler

Anladım canım dengemiz biraz bozuldu tabi tedavilerde.
Şu ateş ölçe şeyinden hiç anlamıyorum valla. O kadarda ince detaylara takılmak istemediğimden ben ölçmüyorum..
Ama eğer regli olacaksan bugün gelmesi gerekirdi dime dün çok az kahverengi akıntım oldu dedin.

eet çok az akıntım renksizken dün kahverengimsi geldi ilişkiden kaynaklanabilirmi acaba
off bugün ne güzel sonucu öğrenecektim eşim hevesimi kırdı gitmedim

birde canım şimdi geldi aklıma sabah uyanır uyanmaz ölçmen gerekiyor. Sen kalkıyorsun kahvaltı hazırlayıp sondan sonra ölçüyorum demişsin bence etkiler

eet bugün öle oldu cumartesi pazarda balkonda yattık kahvaltı hazırlama derdi olmadı ama yine 6 gibi balkondan kalkıp yerime yattım cumartesi denize girdim onun bi zararı olacağını sanmıyorum hamileyken bile drlar denize girebilirsin diyorlarmış ya

eet çok az akıntım renksizken dün kahverengimsi geldi ilişkiden kaynaklanabilirmi acaba
off bugün ne güzel sonucu öğrenecektim eşim hevesimi kırdı gitmedim

sende dinlemeyip gidip yaptırsaydın keşke.
Bu kocalarda çok kötü yaa. O kadar strese giriyoruz bir süre şey yaşıyoruz birde bu şekilde davranarak dahada psikolojimzi bozuyorlar.
En iyisi onları dinlememek canım.

eet bugün öle oldu cumartesi pazarda balkonda yattık kahvaltı hazırlama derdi olmadı ama yine 6 gibi balkondan kalkıp yerime yattım cumartesi denize girdim onun bi zararı olacağını sanmıyorum hamileyken bile drlar denize girebilirsin diyorlarmış ya

denize girmekten bişey olacağını sanıyorum çok yormadığın sürece..
Neyse artık onlara takılma sen.
Bu şekilde beklemek çok sinir bozucu seni çok iyi anlıyorum :KK43:((

sende dinlemeyip gidip yaptırsaydın keşke.
Bu kocalarda çok kötü yaa. O kadar strese giriyoruz bir süre şey yaşıyoruz birde bu şekilde davranarak dahada psikolojimzi bozuyorlar.
En iyisi onları dinlememek canım.

haklısın valla şimdi 25 dk. sonra öğrenecektim sonucumu ona göre davranırdım neyse bugün olmazsam ki inş. olmam yarın giderim bakalım

haklısın valla şimdi 25 dk. sonra öğrenecektim sonucumu ona göre davranırdım neyse bugün olmazsam ki inş. olmam yarın giderim bakalım

inşallahh canım regli olmazsın.
Umarım doğru zaman gelmiştir hamile kalman için.
Herşey kısmet kader işi. Hakkımızdaki hayırlısı neyse o olsun canımmm

yaş haziran itibariyle otuz 2007 haziranda evlendik üniversitede okuyordum eylülde bitirdim ve kpss belasına çalışmaya başladım onun için de önce kariyer dedim ve bebeğimi erteledim nerde bilirdim böle nazlı olacağını 2008 aralıkta biz çalışmalara başladık olmadı 2009 nisanda idrar yollarımdam rahatsızlanınca ilaç kullandığım için çalışmalara ara verdik sonrada haziranda sınava girecektim ilk aylara denk gelmesin normaldede bulantıları olan birisiyim sınavım rezil olmasın diye korunmaya devam sınavdan sonrada kızamıkcık aşısı oldum bi 3 aqyda öle koruma derken biz 6 ay arada korunduk ve ekim ayındada dr a gittik tahlillerde allaha şükür bi sorun çıkmadı ama bu sorun olmaması daha sonra bende sorun yarattı
( sorun yoksa neden olmuyor diyor insan)
ilk ay bi iltihap varmış onun için ilaç kullandım sonraki 3 veya 4 ay klomen tedavisi bu arada bi bhcg 54 çıkmıştı ama olmadı adet oldum ve rahim filmi ikiside tıkanıkmış açıldılar şükür ki
ve gerisi nisandan itibaren sizde biliyorsunuz aşılamalar eşimde 31 yaşında böle işte
hayırlısıyla gelmesini bekliyoruz bu arada kpssyi kazanmıştım2009eylülde atamam oldu

sen şimdi öğretmenlik yapıyon hee
ne öğretmeni kızzz ilkokulmuuohaoldumsmile

waay arkadaş yaa gidip odamda isyan etcem bu ne yaaa
Topiğin Delüsüü
bababababababa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay hiç güleceğim yoktuu...

selam arkadaşlar nasılsınız .kandiliniz mübarek olsun .dualarınız kabul olsun inş...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay hiç güleceğim yoktuu...

selam arkadaşlar nasılsınız .kandiliniz mübarek olsun .dualarınız kabul olsun inş...

selam canım hoşgeldinn
seninde kandilin mübarek olsunn bebik nasıl kısss :emir_bebek:
yaa bunlar bana delü diyoo :çok üzgünüm: halbuki ne kadan mikenmel ne kadan aklı başında ne kadan saygılı ayrıca ne kadanda mütavizi biriyim dimeyerimseniben

X