Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya aren bilmiyom ki bu ingilizce siteden almayı becerebilirmiyim baya ucuz cidden de

canım hayalnbazım ben dayımın oğlundan aldım eczacı kendisi 130 liralık şeyi 100 liraya aldım ama o bile pahalı yaa
görsen okadar azki içinde çok az var :eek:lmaz:

ya aren bilmiyom ki bu ingilizce siteden almayı becerebilirmiyim baya ucuz cidden de

alabilirsin canım sana verdiğim topicten bak oradan alan çok var.

aren naber canım
sen kullandınmı preseddi:uhm:

canım ben aldım ama kullanamadım. eşim rahatsız oldu. bende ilişki sonrası sıkıyordum belki faydası olur diye. ama olmadı.

sende işe yaramadı mı bu ya nası oldu

canım dediğim gibi ben kullanamadım. ilişkiden 15 dk önce kullanmak lazım. bir kere kullandım ilişki öncesi eşim rahatsız oldu ve bıraktık. sonrada kullanmadım önceden bir daha. ilişkiden sonra kullanıyordum boşa gitmesin diye.
değişiyor faydasını görende var görmeyende. bu da aynı ayptırdığımız aşılamalar gibi şans işte.

canım hayalnbazım ben dayımın oğlundan aldım eczacı kendisi 130 liralık şeyi 100 liraya aldım ama o bile pahalı yaa
görsen okadar azki içinde çok az var :eek:lmaz:

elif eczanelerde daha mı ucuz ki yoksa sen tanıdıktan aldın die mi.ya acil almam lazım ama kargoyla bi kaç gün sürüyo.bende yarın ya da öbür gün tatile gdiyorum yetişmiyo o zaman..haftaya en önemli günlerim ....napsam ki

canım dediğim gibi ben kullanamadım. ilişkiden 15 dk önce kullanmak lazım. bir kere kullandım ilişki öncesi eşim rahatsız oldu ve bıraktık. sonrada kullanmadım önceden bir daha. ilişkiden sonra kullanıyordum boşa gitmesin diye.
değişiyor faydasını görende var görmeyende. bu da aynı ayptırdığımız aşılamalar gibi şans işte.

anladım canım ya eşin niye rahatsız oldu anlamadım anlaşılıyomu demekki kullanıldığı alla alla

aren bu arada senin ikinci aşılama noldu nasıl oldu tutmadı onu biliyorum da konuşamadık aynı doktora mı yaptırdın

elif eczanelerde daha mı ucuz ki yoksa sen tanıdıktan aldın die mi.ya acil almam lazım ama kargoyla bi kaç gün sürüyo.bende yarın ya da öbür gün tatile gdiyorum yetişmiyo o zaman..haftaya en önemli günlerim ....napsam ki

canım tanıdık olduğu için
yoksa heryerde 130 lira
napcan alcanmı sen CADIARZU

canım biraz vıcık vıcık bişi olduğundan eşi rahatsız olmnuş olabilir arenin
sende kullanınca farkedersin

anladım canım ya eşin niye rahatsız oldu anlamadım anlaşılıyomu demekki kullanıldığı alla alla

canım elfkayanın dediği gibi biraz vıcık vıcık oluyor birde eşimi kokusu rahatsız etti. ama ben anlamadım çünkü ben hiç koskusunu almamıştım.

aren bu arada senin ikinci aşılama noldu nasıl oldu tutmadı onu biliyorum da konuşamadık aynı doktora mı yaptırdın

canım aynı yere yaptırmadım tüp bebek merkezine yaptırdım 2.aşılamayı yumurta sayımda çoktu son kontrolde 4 yumurtam vardı. 3 tanesi 17 mm civarında,1 tanesi 15 mm ydi. ertesi gün çatlatma iğnesi,2 gün sonrada aşılama oldum. eşimin değerleride iyiydi. ilk aşılamadan fazlaydı. ama olmadı tam gününde adet oldum.

Son düzenleme:
canım elfkayanın dediği gibi biraz vıcık vıcık oluyor birde eşimi kokusu rahatsız etti. ama ben anlamadım çünkü ben hiç koskusunu almamıştım.

canım onda koku yokki

sadece çok vıcıktıyo okadan :jeyyar:

selam kızlar
kız elfkaya sayende incir yiyorum kaç gündür biliyosun bugün kendiliğinden adet oldum biliyonmu :KK1:
ben ilaçsız adet olmazdım olumunekankayizsmile
bu arada yarın 6ya kontrolum var yeni dr gidicem bakalım beğenicemmi aa bu arada ben işe girdim bir haftadır çalışıyorum yerimseniben
öpüyorum sizlerii

selam kızlar
kız elfkaya sayende incir yiyorum kaç gündür biliyosun bugün kendiliğinden adet oldum biliyonmu :KK1:
ben ilaçsız adet olmazdım olumunekankayizsmile
bu arada yarın 6ya kontrolum var yeni dr gidicem bakalım beğenicemmi aa bu arada ben işe girdim bir haftadır çalışıyorum yerimseniben
öpüyorum sizlerii

kızzz çok sevindimm vallaa anlatamam
kaç gündür ses soluk yok merak ettk seni işe girmiş zilli 1 hafta olmuş yeni sölüyoo
ne işi kızzz
ayyyyyyy çok mutlu oldum adet görmenee bilemezsin canım benim :lepi:

X