Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ama sıkma canını sayılı zaman anlamadan geliyo bitanem önemli olan tutsun inş allahım bu sefer halayını çekelim gönlüne göre vericek cnm zahmet istiyo işte yıpratıyo o var ama sonu bahar bahçe :ecrin_bebek:

allah seni napmasın kızz güldürdün beni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canım Karabüke eşimin Memleketine gidicez bi on gün kalırız herhalde. İnşallah Adet olmam Tatlım ya. Halayda çekeriz göbek de atarız inşallah..

anladım cnm şimdiden hayırlı yolculuklar 10 gün tatil sana kafanı boşalt biraz bana tatil iyi geldi valla çocuk mocuk düşünmüyorum hiç buraya girdim başladım düşünmeye o derece iyi geliyor cnm :jeyyar::jeyyar: ama sen yinede çalışmaları sürdür

:roflol::roflol::roflol::roflol: allah seni :roflol::roflol:

ne gülüyorsun bak millet çalışıyor sende geziyorsun kocanı bırakıp kaydirigubbakcemile

ben yanıma aldım orda buzluğa koydum bozulmasın die:roflol:
sona akşam yatmadan enjekte ettim kaydirigubbakcemile3

karnım çooook acıktı öğle sadece meyve yedim 7.5 gibi eşimle yiyoruz şimdi yesem doyucam ama çok açım sempatiksalakcinni

Amaninnnn vallahi orda çalışamam.. Bir evde 10 kişi. Odalar yan yana kaydirigubbakcemile3
Kudurmuş bunlar derler
Hafta sonu düğün var. Düğün günü Adet falan olursam gitmem galiba. ıneklerin arasına oturup Mööölerim. Onların sesi arada benim sesim kimse anlamaz ağladığımı. kaydirigubbakcemile3

karnım çooook acıktı öğle sadece meyve yedim 7.5 gibi eşimle yiyoruz şimdi yesem doyucam ama çok açım sempatiksalakcinni

rejimmi yapıyon bakim. bende bugün başladım. Hani daha 1 ay varya o zamana kadar 3-5 kilo verim diyorum sonra hamile kalınca rejim yapmam dime ama :roflol:

he sende haklısın zor olur yapma boşver ama herif ister :roflol:
kıyamam niye mölüyon boşver sonraki aya kısmet niye sıkıyosun canını ya senden değerlimi boşveeeerrrr kafamçokkarıştı kızma ama aslında öyle ya eşlerimizle aşk yaşıyorken bebekte neymiş :tomato::tomato: bana

:roflol::roflol::roflol:
iinekler heeee ay çok güldüm.

Güzeller ben kaçar. Bi yığın ütüm var. Hiç sevmem.. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…