Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam gülüm.. Pardon bi çıkıyorum bi buraya bakıyorum. Biraz işim var canım.. Senden naber?? İkimizmi kaldık ya öyle boş boş tedavisiz bekleyen :emir_bebek:

ayy evet valla kız herkes bi şeylere başladı biz kaldık
bizdemi başlasak ne yapsak
onlar böle heyecanla beklerken tedavi olurken benimde canım istiyor:çok üzgünüm:

Canım evet biran önce ilaça başlasamda bende zaman nasıl geçiyor anlamasam. Böyle beklemek çok sıkıcı.
Canım senin dediğin gibi sonucu iyi olsunda herşeye razıyız valla.
Canım transfer yapıldıktan sonra doktor hiç yüzde verdimi sana. Tutma olasılığı olarak.
İnşalah bir hafta sonra güzel haberi duyacağız senden. :Saruboceq:

:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:

evet canım söylüyorlar. embriomun çok kaliteli olduğunu ancak 5 hastadan birine bu kalitede embriyo transfer edebildiklerini söyledi. grade 5AAA yazıyor kağıttada . Bu embriyo ile %40 gebelik ihtimali var dedi. bana biraz düşük ama gerçekçi geldi bilmiyorum ya, sen ne dersin? :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

evet canım söylüyorlar. embriomun çok kaliteli olduğunu ancak 5 hastadan birine bu kalitede embriyo transfer edebildiklerini söyledi. grade 5AAA yazıyor kağıttada . Bu embriyo ile %40 gebelik ihtimali var dedi. bana biraz düşük ama gerçekçi geldi bilmiyorum ya, sen ne dersin? :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

Hımmm anladım. Evet düşük bir değer ama tek embrio olduğu için %40 olması normal canım. Doktor ne güzel en doğrusunu söylemiş çok abartıp yüzdeyi senin çok fazla umutlandırması hiç doğru olmazdı zaten.
Hadi hayırlısı olsun canım.:Saruboceq:
:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

canım benim bir arkadaşım ocak ayında seninle aynı yerde tüp bebek yaptırdı. oradaki 2. denemesi toplamda 6. denemesiydi. ona 4 tane transfer edildi ama gökhan bey ona da sana dediği gibi bir tanesinin çok kaliteli olduğunu söylemişti. ve şimdi 7 aylık hamile. umarım sende de aynı sonuç olur.

canım benim bir arkadaşım ocak ayında seninle aynı yerde tüp bebek yaptırdı. oradaki 2. denemesi toplamda 6. denemesiydi. ona 4 tane transfer edildi ama gökhan bey ona da sana dediği gibi bir tanesinin çok kaliteli olduğunu söylemişti. ve şimdi 7 aylık hamile. umarım sende de aynı sonuç olur.

İnşallah arencim, ihtimal işte %99 dese bile olmama ihtimali var demek, Takdir ALLAHın inşallah bebeğimi korur.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

Gökhan bey çok umutlu konuştu sizden muhakkak iyi haber bekliyoruz falan dedi. sonuçta tıpta bir yere kadar bizde onlarda elimizden geleni yaptık. İnşallah emeklerimiz boşa gitmezde bir an evvel bebeğimize kavuşuruz.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

Gökhan bey çok umutlu konuştu sizden muhakkak iyi haber bekliyoruz falan dedi. sonuçta tıpta bir yere kadar bizde onlarda elimizden geleni yaptık. İnşallah emeklerimiz boşa gitmezde bir an evvel bebeğimize kavuşuruz.:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

evet canım %1 olsada bir ihtimal ama iyi düşünelimki iyi olsun. bilmiyorum ama senin için içimden hep pozitif sonuç alacakmışsın gibi geçiyor.

evet canım %1 olsada bir ihtimal ama iyi düşünelimki iyi olsun. bilmiyorum ama senin için içimden hep pozitif sonuç alacakmışsın gibi geçiyor.

Amin İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin. İnşallah senin içinde en iyisi olur canım. ben biraz dinlenicem akşama görüşürüz, kendinize iyi bakın:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

godes canım sen nasılsın. ne zamandır denk gelmiyordum sana.

iyiyim canım haftasonu pek giremedim zaten.
Bende cumayı bekliyorum sabırsızlıkla doktora gidicem. En azından ilaç kullanmaya başlıyacağım çok şükür.
Sen nasılsın bakim.

iyiyim canım haftasonu pek giremedim zaten.
Bende cumayı bekliyorum sabırsızlıkla doktora gidicem. En azından ilaç kullanmaya başlıyacağım çok şükür.
Sen nasılsın bakim.

bende iyiyim canım. ne güzel yeni heyecanlı bir sürece gireceksin. bende bekliyorum. bu sefer kasıkalrım çok ağrıyor. yumurta sayım fazlaydı. 2 tane büyümüş vardı ama arkadan gelenler vardı. acaba diyorum kist falan mı oldu. umtsuzum yine.

bende iyiyim canım. ne güzel yeni heyecanlı bir sürece gireceksin. bende bekliyorum. bu sefer kasıkalrım çok ağrıyor. yumurta sayım fazlaydı. 2 tane büyümüş vardı ama arkadan gelenler vardı. acaba diyorum kist falan mı oldu. umtsuzum yine.

Evet canım yeni bir sürece giriyorum bakalım nasıl günler bekliyor beni.
Canım belki arkadan gelenler büyümüştür o yüzden ağrın olabilir. Lütfen umutsuz olma ve negatif düşünme. Biliyorsun bizim en büyük düşmanımız umutsuzluk. O yüzen hep pozitif düşün lütfen.
Bunu başardığımız zaman emin ol hedefe ulaşacağız.

Evet canım yeni bir sürece giriyorum bakalım nasıl günler bekliyor beni.
Canım belki arkadan gelenler büyümüştür o yüzden ağrın olabilir. Lütfen umutsuz olma ve negatif düşünme. Biliyorsun bizim en büyük düşmanımız umutsuzluk. O yüzen hep pozitif düşün lütfen.
Bunu başardığımız zaman emin ol hedefe ulaşacağız.

aşılamanın tam 7.günü böyle 1 hafta geçip hala ağrı olunca kistmi oldu dedim. kısmet işte bekleyip göreceğiz artık.

aşılamanın tam 7.günü böyle 1 hafta geçip hala ağrı olunca kistmi oldu dedim. kısmet işte bekleyip göreceğiz artık.

Sen olumsuz bişey düşünme. her ağrı kist demek değilki canım. Birazcık daha sabır. bir haftan gitmiş 4-5 gün sonra zaten sonucun belli olacak hayırlısıyla tatlım.
:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

X