Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım bende iyiyim. haftasonu için ankaraya geldim. aşılaam sonucum ayın 12 sinde falan belli olacak. aşılama gününden ebri karnımda kasığımda dolgunluk hareketlilik hissi var anlamadım ilkinde hiç böyle şeyler olmamıştı. onun için heyecanım gitti.

arencim sakın olumsuz düşünme ben iki aşılamamda da olumsuzdum, bi heyecanla gidiyodum ama aşılama olduktan sonra hep karamsardım tutmadı. sen hep olumlu düşün olacak inşallah.

arencim sakın olumsuz düşünme ben iki aşılamamda da olumsuzdum, bi heyecanla gidiyodum ama aşılama olduktan sonra hep karamsardım tutmadı. sen hep olumlu düşün olacak inşallah.

sağol canım inşallah.
sana da iyi tatiller.

canım hayırlı uğurlu olsun inş. güzel haberlerini bekliyoruz ne zaman belli olacak şimdi ben heyecanlandım valla seni düşünemiyorum :emir_bebek: seninle kalsın inşşşşşşşşşşşş.

kızlar bu arada dün kontrole gittim ve herşey yolunda yani kist oluşmamış bu sefer ve dün iğnelere başladım yine ege ünv. gitmedim eşim boş ver dedi bakalım artık 3. yüde deniyelimde allah hayırlısını versin
Canım üçüncü Aşılamayı mı yaptıracaksın??
kızlar bu arada yarın tatile çıkıyoruz. 3 4 gündür aniden mide bulantım geliyo arada. bir de ister misiniz tam boş vermişken hamile olayımzemuszemus yok yaa tabiki şaka. ama yol inşallah tutmaz kızlar yaa normalde zaten bulantı yapıyomafoldumben
Ay hadi inşallah. Bende çarşamba çıkacam inşallah Ankara dışına önce eşimin memleketine sonrada bakarız artık. Geldiğimde güzel haber verir ve güzel haberler alırım inşallah sizlerden. İyi tatiller canım. opuyorumnanaktan

hepinize teşekkür ederim kızlar hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan
zeynocum bu arada sanada iyi tatiller canımhihoyyyt

Canım üçüncü Aşılamayı mı yaptıracaksın??

Ay hadi inşallah. Bende çarşamba çıkacam inşallah Ankara dışına önce eşimin memleketine sonrada bakarız artık. Geldiğimde güzel haber verir ve güzel haberler alırım inşallah sizlerden. İyi tatiller canım. opuyorumnanaktan

eet canım 3. aşılama dün iğnelere başladım bakalım bunda ne olacak doktor bu sefer bebe asprini ve mucoplus vermedi her ay yazardı oysa enteresan haftaya cuma veya cumartesi aşılama olur tahminlerime göre

iyi tatiller zeynocum tatil yarasın inş. güzel haberlerle gilirsin:)
Hadi hayırlısı Canım. Bu sefer tutar inşallah. Aklım burda olucak. Bende Cuma veya Cumartesi Adet olmam lazım. ınşallah olmam. Güzel haberlerle dönerim inşallah Tatlım.

iklim tedaviye başlamış
liste değişmiş renk gelmiş topiğe hadi hayırlısıı :emir_bebek:

iyi canım senden naber burda yoktum nete giremedim sayfaları hatim ediyordum bende :))
sonucun negatif çıkmış sanırım canım çok üzüldüm hayırlısı olsun
sen nasılsınolumunekankayizsmile

eet malesef negatif ama ii olan kist oluşmamış ve hemen 3. için startı verdik bugün 2. gün çarşamba kontrol var sanırım cuma veya cumartesiyede aşılama olur

eet malesef negatif ama ii olan kist oluşmamış ve hemen 3. için startı verdik bugün 2. gün çarşamba kontrol var sanırım cuma veya cumartesiyede aşılama olur

ayy ne güsel bu da
inş bu sefer olur canım
ben hiç bişi yapmıyomm :çok üzgünüm:
ama düşünmekteyim öle
sizleride böle heyecanlı görünce benimde canım çekiyor dr a gitmek :kedi:

oku oku bitti sonunda yaa
ayy bende bursa anılarımı anlatayım bareee:))
ama yarın anlatırım bugun çok yoruldum yaaaaa kaydirigubbakcemile

X