Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
biliyomusun ilk defa çok etkilendim sonucu öğrenince önceden böle olmuyordum artık iice ümidimi kesiyorum nedir anlamadım ve çok yıkıldım yaaa çevremdede hamile haberleri aldıkça isteğim dahada arttı seminerde desen herkes çocuğunu alıp okula gelince bi tuhaf oldum ama bende hala bişey yok hala negatifler dönüyor gözümün önünde ve buna katlanamamaya başladım sanırım

canım çıkmam lazım kocam başladı homurdanmaya
ii geceler çok öptümmm boshayallersmile

ufaklığım gezdin tozdun ve geldin aramıza gene
hoşgeldin.
Bizimde bir akrabamızın dün akşam düğünü vardı. Bende doğru düzgün giremedim 2 gündür. Gece geç geldim eve şimdide acayip uykum var. Sürekli yatıyorum. Şimdi tekrar gidicem yatmaya.
Sonra gelirim gene.

ayaklarım tutmuyor gezmekten şişti :))
hadi gelde sana bursa maceralarımı anlatayım kaydirigubbakcemile2
günaydınnnn....:ecrin_bebek::CüvCüv:

günaydın gülücüm tüpün hayırlı olsun bizim umudumuz ol inşallah :ecrin_bebek:

günaydın canım nasılsın. Nasıl hissediyorsun varmı bir değişiklik vucudunda

İyiyim, sen nasılsın kaç gün kaldı lucrine? valla hiç bir belirti yok kendimi çok normal hissediyorum, iyi mi kötü mü bilmiyorum. pek dışarı çıkmıyorum evdeyim onun dışında özel bişey yapmıyorum canım, beklemek zor ama düşünmemeye çalışıyorum, aklıma gelincede dua okuyorum bebeğimin bana tutunması için, güzel değişik bir telaş:ecrin_bebek::CüvCüv:

ayaklarım tutmuyor gezmekten şişti :))
hadi gelde sana bursa maceralarımı anlatayım kaydirigubbakcemile2

günaydın gülücüm tüpün hayırlı olsun bizim umudumuz ol inşallah :ecrin_bebek:

küçük tüp mü büyük tüp mü?sempatiksalakcinni
bu tüp adınada gıcık oluyorum. o yüzden kimseye söylemedim yaptırdığımı, bir tanıdığın ikizleri var tüpler aşşağı tüpler yukarı çocuklara hep böyle sesleniyorlar gıcık oluyorum.
Hayırlı olur İnşallah canım, sen napıyosun çalışmalara başlıcak mısın?:ecrin_bebek::CüvCüv:

ayy tüp demiyim o zman tatlım bebikin diyim :ecrin_bebek:
ben doğal yollarla devam ediyom canım bikaç ay içinde dr a başlarım :CüvCüv:

ben iyiyim tatlım. Cuma günü doktora gidicem reglimin 21. günü olacak. Bakalım doktor ne diyecek. Çok sabırsızım bende senin aşamana kadar gelsem keşke.
Canım tüp bebek topiklerinde de bol bol okuyorum yazılanları birçok kişi senin gibi bir şey hissetmiyor ve hiç bir belirti olmadığını söylüyorlar ama bu tür düşünenlerin çoğunun bebişi tutunmuş. İnşallaaaaahhhhhhhhhhhhh seninkide öyle olacakkk.:Saruboceq:
:ecrin_bebek::CüvCüv:

Günaydınnn....
İnşallah Godescim tutunmuştur bebeğim. transferden sonra 48-72 saatte tutunuyormuş. merak etme ilaca başladıktan sonra çok hızlı geçiyor, çünkü sürekli kontrole gidiyosun. adet olana kadar ben çok sıkılmıştım sonrası merakla geçiyor zaten yumurtam gelişicek mi kaç tane gelişicek ne zaman toplanacak ne zaman transfer edilecek derken kendini bebişinle buluyorsun. belirti olmayınca insan tedirgin oluyor ben transfere kadar daha rahattım ama şimdi çok daha zor. Allahım sabrınıda veriyor gerçi kötü şeyler aklıma gelince 3 kulhü 3 nas 3 felak elham ve ayetül kürsi okuyorum rahatlıyorum. 1 haftam kaldı, sonucu iyi olsunda ben bunlara çoktan razıyım:ecrin_bebek::CüvCüv:

Canım evet biran önce ilaça başlasamda bende zaman nasıl geçiyor anlamasam. Böyle beklemek çok sıkıcı.
Canım senin dediğin gibi sonucu iyi olsunda herşeye razıyız valla.
Canım transfer yapıldıktan sonra doktor hiç yüzde verdimi sana. Tutma olasılığı olarak.
İnşalah bir hafta sonra güzel haberi duyacağız senden. :Saruboceq:

:ecrin_bebek::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…