Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

çok haklısın tatlım unuttum demek bir bahane değil aslında istedikten sonra insan ne yapar ne eder bulur zaten.
Çok sağol tatlım. Bende netten bulabilirim aslında.

simdi ben ostrofem i bitirdim pazar gunu progestan a basladim, o da haftaya sali biticek, 3 sora reglimi olucakmisim, 2. gunu emre bey e gidicem, sana sormak istedigim bana da mi dogum kontrol hapi verecek taaa obur reglime kadar sana niye verdi, anlamadim.....

sebepsize faydası var okuyun bacılar neyse ben kaçar allaha emanetsiniz

ya canım bana niye verdi bilmiyorum ama uzun protokol tüp bebekleri tedavisine bu şekilde şekilde başlıyorlar. Sanada öyle yapabilir büyük ihtimalle tatlım.

offfff ya bana dogum kontrol hapindan hic bahsetmedi, sadece reglinin 2. gunu gel muayene edelim eger rahim duzelmisse (ameliyattan sora) hemen protokole baslayacaz dedi.... ((( ya simdi moralim bozuldu 1 ay daha mi bekleyecem dogum kontrol hapi icerek offf.....

ahucum biraz araştırdırdım doğum kontrol hapını vermelerindeki sebep tüp bebek öncesi yumurtlamayı engelleyerek dinlendirme sağlanması tüp bebek başarı şansını arttırıyormuş.

canım tam bir ay değil ben 3. günü gittim reglimin muayne etti. Sonra doğum kontrol hapını verdi ve reglimin 21. günü gene çağırdı o zamana kadar kullanıcam yani. 18-19 gün gibi.

ama ahucum zaten uzun protokol tedavisinde 45 günü buluyor toplam sürecin tamamlanması

ay pardon beni de 3. gunu cagirdi, offfff ben emre beye biz aramizda calisalim mi dedim madem ostrojen ve progesteron hormonu aliyorum onlarda yumurtalari uyariyo ya tutma ihtimali yuksek oldugundan o da tabii calisin dedi, bizde calisiyoruz bakalim.... offff daraldim godes cim yaaaa, bu haplar siskinlik ve sinir yapti bende

canım benim sen istersen bu ay dinlen ve kendiniz deniyin.
İnsanı ilaçlar maf ediyor. Doğum kontrol hapıda öyle acayip şişlik yapıyor. Sende biraz ilaçlara ara vermiş olursun.

offff cok daraldim yaaaa, bu arada gecen cuma florance kan tahlillerim icin gittim veznede para oderken bi anneanne gordum ikiz puset vardi, hemen yanastim, muhabbete daldik, megersem kizi da emre bey e mikro enjeksiyon yaptrimis, ama kizi 2 adet embriyo koydurtmus, embriyolardan biri cift yumurta ikizi olmus toplam icerde 3 adet olmuslar tabii, neyse teki diger cift yumurta ikizine zarar vermeye baslamis onu almak zorunda kalmislar, simdi bu ikizler biri kuzey digerinin adi ruzgar, biri anneye digeri de babaya benziyomus gormeliydin cok ama cok tatlilardi, daha yeni sunnet olmuslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…