Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay bilmiomki inşallah ama sanmıyorum tedaviyle olacak sanki normal yolla olmuyor ki yaa :gitme:

yaa olmuyor deme. Bak dün tüp bebek bölümünde ne okudum.
Kesinlikle hamile kalamazsın tüp bebek yapman gerek dedmiş doktor. Uzun zamandırda olmuyormuş. Kız randevu alıyor va tüp bebek için görüşmeye gidiyor. SOnra ultrasonda kese görüyorlar ve test yapıyorlarki kız hamile. Şok geçirmişler inanamaşılar düşün. Eşiyle birlikte oturup ağlamışlar saatlerce.
O yüzden olmuyor deme. Keisnlikle olmaz dedikleri kişiler bile mucize gibi hamile kalıyor.
Herşey kısmet canım yani.

Ay bu sabah ne güldüm anlatayım size işe gidiyoz kocam elinde telefon bişeyler yapıyor ne yapıyorsun diyorum söylemiyor sonra itiraf etti. Bütçeyi hazırlıyormuş. İşte 5-6 milyar tüp bebek. Sonra hamile kaldıktan sonraki rutin kontorller testler, sonra bir o kadarda doğum masrafları. ne güldüm yaa. Diyorki çok para lazım. AY dedim şimdiden doğum masrafını niye düşünüyon. Hemen tutsa bile önümüzde 10-11 ay var dedim. Çok güldürdü. Araba almak istiyor. Bizim masraflar artıkca istediği arabayı almasıda imkansızlaşıyor. Çok tatlı yaa. Sıkma canını dedim.

ayyy ne bu adamların teleşları yaaa yazık onlarada üzülüyo insan ama komikte oluyorlar:KK1:

ilk spermiogramı bulamadım şimdi aşılamadakini döylüyorum iki aşılamadada yıkanmadan önce normal morfoloji 1 gösterirken yıkamadan sonra değer yazmamışlar?

hıım anladım canım. Testi nerde yaptırdıysan orayı ara ve sor belki mantılı açıklaması vardır. Belkide morfoloji değeri değişmiyor.

benim aşılamalar klomenle oldu günde 1 klomen

tamam dadlum benimde klomanle oldu günde 1 dene ama dr o kadan söledim iğneyle yapak die 2 tane yumurtam oluyordu yoğ didi gerek yoğ ne bilim öle aklımda kaldı bi dahakine artıkın :emir_bebek:

lülülülülülükızlar belki bu ay kendiliğimden hamile kalırım:)rahim filmiden soğandan incirden poxeedden ve keçiboynuzundan sonra :)ne dersiniznaniknanikalla alla alah insana nası unutturuyo yeniden ümit veriyo çok şükür geçen hafta sorsanız ben anne olamıcam galibe diyodum

tamam dadlum benimde klomanle oldu günde 1 dene ama dr o kadan söledim iğneyle yapak die 2 tane yumurtam oluyordu yoğ didi gerek yoğ ne bilim öle aklımda kaldı bi dahakine artıkın :emir_bebek:

canım biliyorsun ben 2 aşılamamıda klomenle oldum. Ondada 2-3 yumurta oluyordu bende. İğneylede aynı oldu ama iğneli olanda hamilelik başlangıçı olmuştu biliyorsun. Ben iğneden diye düşünüyorum yada tesadüf bilmiyorum artık.

lülülülülülükızlar belki bu ay kendiliğimden hamile kalırım:)rahim filmiden soğandan incirden poxeedden ve keçiboynuzundan sonra :)ne dersiniznaniknanikalla alla alah insana nası unutturuyo yeniden ümit veriyo çok şükür geçen hafta sorsanız ben anne olamıcam galibe diyodum

dimi canım bu nasıl bişeydir 2 gün önce geberdim ağlamaktan diyon sonra da hemen yeni ümitler yeni denemeler insan şaşırıyor bende öleydim hatırlasana isyanlarda dolandım kaç gün sona ne oldu kaydirigubbakcemile3 allahım yaa ne garip yaratıklarız bizsempatiksalakcinni

inşallahh canım niye olmasın.
Zaman herşeyin ilaçı bliyorsun.
Öpüyorum seni.

yaa bu sitede pozitif sonuç felsefesiyle hamile kalacağız die başlık açmışlar oraya bakıyordum ara ara takılıyordum ordan biri hamile kalmış şincik soruyom işte tedaviylemi yoksam kendiliğinden mi die ayy sevindim kısss
genelde ordakiler tedaviyi bırakmış kişiler

yaa bu sitede pozitif sonuç felsefesiyle hamile kalacağız die başlık açmışlar oraya bakıyordum ara ara takılıyordum ordan biri hamile kalmış şincik soruyom işte tedaviylemi yoksam kendiliğinden mi die ayy sevindim kısss
genelde ordakiler tedaviyi bırakmış kişiler

öylemi ne güzel darısı bizim başımıza inşallahhh. bende hamile olduğumun haberini vermek istiyorum. İnsanların tepkisi nasıl olcak acaba. Aİlem nasıl sevinecek. AY çok merak ediyorum yaaaa

öylemi ne güzel darısı bizim başımıza inşallahhh. bende hamile olduğumun haberini vermek istiyorum. İnsanların tepkisi nasıl olcak acaba. Aİlem nasıl sevinecek. AY çok merak ediyorum yaaaa

ablaaa hamile kalınca yeni bi topik aç taammı ordan görüşek bende yazarım belkim hamileyim diee ay ne kadan güselll:CüvCüv:

X