Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
embrioların kalitesine göre karar veriyorlarmış olabildiğince 5. gün transferine gidiyoruz çünkü daha başarılı oluyo dediler.
canım 5. güne kadar dayanması kolay bişey değil boşa mı gidecek embriolar nasıl hiç yapmıyolarmıymış. benim bildiğim her merkez kalitesine göre değerlendiriyor.

yaaa öyle dedi. 5. güne kadar bekliyoruz.Başarı oranı için dedi. Bilmiyorumki belki duruma göre ayarlıyorlardır onlarda. Çokda detaylı sormadım.

aayyy canım benimmm. İnşallah yaaa. Bugün böyle çok mutluyum. Sanki hemen hamile kalacakmışım gibi tüp bebekle. İnşallah sonunda hüsrana uğramam. :))
sen nasılsın bakim.

inş. mutluluğun artarak çoğalır canım ben inanıyorum olucak .
Ay az önce bir karın ağrısı bel ağrısı okuldan geliyorduk arabadayım kızlara dedim geliyor galiba benimki sonra bi mağazaya uğradık ordada bir sıcak sıcak inen bişeyler olunca tamam dedim geldi eve geldim allahtan akıntıymış demiştim ya su gibi geliyo biraz fazla gelmiş şimdi evdeyim bir baş dönmesi fırıl fırıl dönüyorum resmen hayırlara işarettir inş. yaaaaaaaaaaaa

inş. mutluluğun artarak çoğalır canım ben inanıyorum olucak .
Ay az önce bir karın ağrısı bel ağrısı okuldan geliyorduk arabadayım kızlara dedim geliyor galiba benimki sonra bi mağazaya uğradık ordada bir sıcak sıcak inen bişeyler olunca tamam dedim geldi eve geldim allahtan akıntıymış demiştim ya su gibi geliyo biraz fazla gelmiş şimdi evdeyim bir baş dönmesi fırıl fırıl dönüyorum resmen hayırlara işarettir inş. yaaaaaaaaaaaa

Ayyy canım inşallah ya. Bu kadar çok akıntı niye olsunki dime ama.
Hadi test yap ya merak ediyom çok. :))))

ay dur acele ettirme zaten içim içime sığmıyor sabırsızlanıyorum cumayı bekliycem sabırla

bende hep varmış gibi hissediyorum ve deli deli varmış gibi bebişle konuşuyorum
delirdimmi ne kendime inanamıyorum bazen

ya bende çok sabırsızım. Nasıl heyecanlıyım senin adına inanamazsın.
Ben deliyim galiba.
Yok be tatlım gayet normal verdiğin tepkiler. Boşver sen bu şeklide davranmaya devam et. Negatif düşününce ne oluyorki sanki. Bu şekilde günü zehir etmeden geçirmek daha güzel.

mutlu senin kaçıncı günün canım ya ben de heyecanlandım inşallah vardır.

bende ptesi doktora gittim rahim filmi çekilcek büyük ihtimal önümüzdeki ptesi.ak koyun kara koyun belli olcek.aaaaaaaahhh ah işte çyle bide soğan suyuna başladım bööööğğğ ama napim burnumu tıkayıp içiyorum eşim de proxeede başladı dün.bugün de keçiboynuzuna başlatcam :)ya allah ya bismillah.daha rahatım ama rabbim vereceği zamanı biliyo.

ya bende çok sabırsızım. Nasıl heyecanlıyım senin adına inanamazsın.
Ben deliyim galiba.
Yok be tatlım gayet normal verdiğin tepkiler. Boşver sen bu şeklide davranmaya devam et. Negatif düşününce ne oluyorki sanki. Bu şekilde günü zehir etmeden geçirmek daha güzel.

ayy doğru valla ne güzel söledin kız

bende ptesi doktora gittim rahim filmi çekilcek büyük ihtimal önümüzdeki ptesi.ak koyun kara koyun belli olcek.aaaaaaaahhh ah işte çyle bide soğan suyuna başladım bööööğğğ ama napim burnumu tıkayıp içiyorum eşim de proxeede başladı dün.bugün de keçiboynuzuna başlatcam :)ya allah ya bismillah.daha rahatım ama rabbim vereceği zamanı biliyo.

ayyy canım inşallah rahim filmin güzel çıkar.
Soğan kürünü bende yapim dedim sonra vazgeçtim. İncir yapıyordum. Tüp bebek için kontrole gittiğimde doktor yumurta rezervin çok diyince bende bıraktım. Fazlasıda kötü olur diye. Doktorada sormadım keşke sorsaydım.
Ayrıca eşinide proxed içmesine çok sevindim. Keçiboynuzuda oh oh yarasın.
Herşeyin hayırlısı be tatlım. Biz ne yaparsak yapalım. Bebişimizin geleceği zaman belli.

hayalbazzzz tatlım hoşgeldin.
nasılsınnnn

canım benim iyiyim bayadır giremiyodum misafir iş falan ..aynen devam işte.eski sayfaları okuyamadım yüklü varmı aramızda:) senin tüp meselesini okumuştum inşallah alırsın bebişini kucağına canım.senin bebeişini çok merak ediyorum inşallah sana benzer hemde olmuşken ikiz olur inşallah:)

bizde geçen haftasonu eşimle bu konuları tartışmıştık ya ctesi günü işleri vardı eve gelmedi geç saate kadar bende sabahtan akşama kadar ağladım hatta elifle de konuşmuştuk o gün.ta saat gece 10 a kadar ağzıma lokma koymadım oruçtan beter yani.öyle çok ağlamışım ki bide gözümü ovuşturmuşum sabah bi kalktım şok oldum gözümün altı ve gözkapağıma nokta nokta kan oturmuş inanamadım.gece eşim gelince yine tartıştık işte sen benim üzülmediğimi mi zannediyosun falan dedi soonra ben bi kopmuşum bunun yanında hüngür foşüurt çıldırmış gibi şok geçirdi ne yapacağını şaşırdı. o da başladı mı ağlamaya beni öyle görünce.ben senin bu kadar mahvolduğunu anlamadım farketmedim diye sarıldı bana nolur yapma dayanamıyırum die çok korktu.ama bende hakim olamıyorum kendime artık öyle birikmiş ki zor sakinleştirdi.özürler diledi ne dersen yapcam ne dersem içcem diye canım benim bu sefer de ben ona kıyamadım ya kötü oldum.sonra pazar günü temizlik yapcaktım bütün gün benle temizlik yaptı ben süpürdüm o yerleri sildi dolapları düzeltti hayatımın en zevkli temizliği oldu.öle işte arayı düzelttik çok şükür ve hatasını anladı bi daha asla olmıcak böle bişe evliliğimizde bu ilk ve son dedi...canım benim

rahim filmi gerçekten çok önemli be canım
aman kendimle bir herkesi heyecana soktum
ilahi ben :)
keçi boynuzunu bende içiriyorum ama sabahları içmiyor aç karnına mahvediyor beni diyor
ayrıca benim 11. günüm bugün

canım benim iyiyim bayadır giremiyodum misafir iş falan ..aynen devam işte.eski sayfaları okuyamadım yüklü varmı aramızda:) senin tüp meselesini okumuştum inşallah alırsın bebişini kucağına canım.senin bebeişini çok merak ediyorum inşallah sana benzer hemde olmuşken ikiz olur inşallah:)

bizde geçen haftasonu eşimle bu konuları tartışmıştık ya ctesi günü işleri vardı eve gelmedi geç saate kadar bende sabahtan akşama kadar ağladım hatta elifle de konuşmuştuk o gün.ta saat gece 10 a kadar ağzıma lokma koymadım oruçtan beter yani.öyle çok ağlamışım ki bide gözümü ovuşturmuşum sabah bi kalktım şok oldum gözümün altı ve gözkapağıma nokta nokta kan oturmuş inanamadım.gece eşim gelince yine tartıştık işte sen benim üzülmediğimi mi zannediyosun falan dedi soonra ben bi kopmuşum bunun yanında hüngür foşüurt çıldırmış gibi şok geçirdi ne yapacağını şaşırdı. o da başladı mı ağlamaya beni öyle görünce.ben senin bu kadar mahvolduğunu anlamadım farketmedim diye sarıldı bana nolur yapma dayanamıyırum die çok korktu.ama bende hakim olamıyorum kendime artık öyle birikmiş ki zor sakinleştirdi.özürler diledi ne dersen yapcam ne dersem içcem diye canım benim bu sefer de ben ona kıyamadım ya kötü oldum.sonra pazar günü temizlik yapcaktım bütün gün benle temizlik yaptı ben süpürdüm o yerleri sildi dolapları düzeltti hayatımın en zevkli temizliği oldu.öle işte arayı düzelttik çok şükür ve hatasını anladı bi daha asla olmıcak böle bişe evliliğimizde bu ilk ve son dedi...canım benim

Canım çok sağol. Ama ikiz olması imkansız tek embrio transfer ediyorlar yaşımdan dolayı 35 üstü olursa çift embrio oluyor. AMan tek olsun sağlıklı olsun.
Bu arada senin durmunu geçirmiş olduğun krizi okuyunca inanki gözlerim doldu. BAzen eşlerimiz bizi anlamıyor. Anlamaları için gözlerine sokmak gerekiyor. Ama eşinin seni anlamasına yaptığı hatayı farketmesine çok ama çok sevindim. İnşallah bu emeklierinin karşılığnı bu ay alırsın tatlım. Eşin içinde kıyamam falan deme. Onu yüzünde kaç günün zehir oldu seni nasıl üzdü hatta gözaltına falan kan oturdu dedin. Bırak biraz üzülsün yaptığı hatayı anlasın. Sende alttan alma tatlım. Bizler nasıl mücadele ediyorsak onlarda edecek ve ellerinden geleni yapacak.
Sen düzenli şekilde keçiboynuzu ve ilaçı ihmal etme tatlım

rahim filmi gerçekten çok önemli be canım
aman kendimle bir herkesi heyecana soktum
ilahi ben :)
keçi boynuzunu bende içiriyorum ama sabahları içmiyor aç karnına mahvediyor beni diyor
ayrıca benim 11. günüm bugün

Evettttt çok merak ediyommmm
canım zaten keçiboynuzu 1 hafta sabah akşam sonra sadece akşamları yatarken. Ben öyle okudum öyle yapıyorum.

X