Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evettttt çok merak ediyommmm
canım zaten keçiboynuzu 1 hafta sabah akşam sonra sadece akşamları yatarken. Ben öyle okudum öyle yapıyorum.

işte benimki sadce ilk sabah içti sonra hep sabah bizim aşılamada 7milyon verildi yıkanmış hali birde o morfolojide değer yoktu yıkandıktan sonra bu da kafamızı karıştırdı

pardo n sabah demişim hep akşam içmeye devametti
artık ne yazdığımıda fark edemiyoru benim kafai iice gidiyor

ooy oy kızlar yaw şu soğan suyu pek kötüha incir hadi neyseydi de.:) keçiboynuzu suyunun tadı nasılmış

işte benimki sadce ilk sabah içti sonra hep sabah bizim aşılamada 7milyon verildi yıkanmış hali birde o morfolojide değer yoktu yıkandıktan sonra bu da kafamızı karıştırdı

Morfolojide değer yoktu derken canım. Boş bırakılmış sanırım. Bizim yaptırdığımız yerde öyle tatlım. İlk yaptırdığımızda kontrol için morfoloji değeri yüzde 4 idi. Sonrakilerde hiç yazmamışlar. Siz sadece 1 keremi yaptırdınız peki spermiogram testini canım. İlk yapılanda olması gerek.

ooy oy kızlar yaw şu soğan suyu pek kötüha incir hadi neyseydi de.:) keçiboynuzu suyunun tadı nasılmış

soğanı kaynatıp içiyon dime canım. Bende inciri kaynatıp içiyordum ama canım oda şerbet gibi boğazı yakıyor valla. Bende yemeğe karar verdim. Eğer yaparsam kaynatmayacağım ve yiyeceğim.

mutlu senin kaçıncı günün canım ya ben de heyecanlandım inşallah vardır.
bende bendeee heyecanladım :emir_bebek:
bende ptesi doktora gittim rahim filmi çekilcek büyük ihtimal önümüzdeki ptesi.ak koyun kara koyun belli olcek.aaaaaaaahhh ah işte çyle bide soğan suyuna başladım bööööğğğ ama napim burnumu tıkayıp içiyorum eşim de proxeede başladı dün.bugün de keçiboynuzuna başlatcam :)ya allah ya bismillah.daha rahatım ama rabbim vereceği zamanı biliyo.
ben çok içtim o soğan suyunu ama tatlım ben iltihap için içmiştim sen nie içiyon kine sölesen:bbo:
negatif boshayallersmile
üzülme tatlımm :teselli:
iyi yaptın bizi çok ihmal ettin valla. :1hug:

geldim işte yazılarıda anca okudum kızz sen şimdi tüp yapıyon haa
hala inanamıyom aplaa yaa inş olucak bu seferboshayallersmile

soğanı kaynatıp içiyon dime canım. Bende inciri kaynatıp içiyordum ama canım oda şerbet gibi boğazı yakıyor valla. Bende yemeğe karar verdim. Eğer yaparsam kaynatmayacağım ve yiyeceğim.

evet soğanı kaynatıyorum .incir de içtim ben ilk aşılamamdan önce 20 gün ona alışmıştım artık zaten o yüzden bir klomenle 5 yumurta olduğuna inanıyorum ben iyi geldi yani .şimdi biraz zamn geçsinde yeniden incire de başlıcam

ben çok içtim o soğan suyunu ama tatlım ben iltihap için içmiştim sen nie içiyon kine sölesen:bbo:

Evet valla canım en sonunda tüp yapmaya karar verdim. İlk muaynemide oldum Hadi hayırlısı bakalım. Önümüzdeki ay sonu inşallahh :CüvCüv: olucam Öyle inanıyorum. Her ne kadar doktor % 30-35 desede ben innaıyorum olacağına.

evet soğanı kaynatıyorum .incir de içtim ben ilk aşılamamdan önce 20 gün ona alışmıştım artık zaten o yüzden bir klomenle 5 yumurta olduğuna inanıyorum ben iyi geldi yani .şimdi biraz zamn geçsinde yeniden incire de başlıcam

sen inciri tatlım sabah akşammı içtin ben sabah akşam yapıyordum ama çok tatlı diye bıraktım. Yesemde olur gibi geldi bana :))

ya ne bilim işte rahim ve yumurtalıklar için birebirmiş ya ondan .bi şifası olur die.bi de en son muayenede doktor yumurtalıklarımda hafifi polikistik yapı olduğunu söledi ama önemli diil bu telaş yapma dedi daha önce öle bişi dememişlerdi huylandım.acaba ilaçlar mı yaptı ki die.ama son aşılamadaki 3 yumurtadan da hiç kist kalmamış çok şükür

ayyy inşallah kızzz

bende eşimle konuştum biraz para koyup kenara belki tekrar aşılama deneyebilirz birkaç ay sonra :emir_bebek:

Morfolojide değer yoktu derken canım. Boş bırakılmış sanırım. Bizim yaptırdığımız yerde öyle tatlım. İlk yaptırdığımızda kontrol için morfoloji değeri yüzde 4 idi. Sonrakilerde hiç yazmamışlar. Siz sadece 1 keremi yaptırdınız peki spermiogram testini canım. İlk yapılanda olması gerek.
ilk spermiogramı bulamadım şimdi aşılamadakini döylüyorum iki aşılamadada yıkanmadan önce normal morfoloji 1 gösterirken yıkamadan sonra değer yazmamışlar?

Ay bu sabah ne güldüm anlatayım size işe gidiyoz kocam elinde telefon bişeyler yapıyor ne yapıyorsun diyorum söylemiyor sonra itiraf etti. Bütçeyi hazırlıyormuş. ışte 5-6 milyar tüp bebek. Sonra hamile kaldıktan sonraki rutin kontorller testler, sonra bir o kadarda doğum masrafları. ne güldüm yaa. Diyorki çok para lazım. AY dedim şimdiden doğum masrafını niye düşünüyon. Hemen tutsa bile önümüzde 10-11 ay var dedim. Çok güldürdü. Araba almak istiyor. Bizim masraflar artıkca istediği arabayı almasıda imkansızlaşıyor. Çok tatlı yaa. Sıkma canını dedim.

X