Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bugüne kadar yaptırdığın her kan testini, hsgyi ve spermiyogramları yanında götür. dr önce onları inceledi bazı sorular sordu. sonrada tüm hikayemizi baştan dinledi. sonrada muayene etti ondan sonra protokole karar verip kullanacağım ilaçları reçeteye yazdı.

tamam canım hazırladım zaten hepsini yanıma alıcam. ben geçen ay görüşmeye gittiğimde zaten bir çoğunu götürmüştüm. ben kendi hikayemi falan anlatmıştım. Ama hiç protokol hakkında falan konuşmadık muaynede etmemişti. heralde bu sefer muayne edip karar verir protokole

tamam canım hazırladım zaten hepsini yanıma alıcam. ben geçen ay görüşmeye gittiğimde zaten bir çoğunu götürmüştüm. ben kendi hikayemi falan anlatmıştım. Ama hiç protokol hakkında falan konuşmadık muaynede etmemişti. heralde bu sefer muayne edip karar verir protokole

en çok kullanılan protokol uzu protokolmüş. hormonları daha iyi kontrol edebildikleri için onu tercih ediyorlar. seninkide büyük ihtimal uzun olur. tabii önce muayene edicektir.

en çok kullanılan protokol uzu protokolmüş. hormonları daha iyi kontrol edebildikleri için onu tercih ediyorlar. seninkide büyük ihtimal uzun olur. tabii önce muayene edicektir.

ya ben biran önce olsun istiyorum. Uaunu nasıl bekleyecem. uzun olması demek tam olarak ne yani canım reglimin 21. gününümü beleyecez. ondan sonramı ilaçlara başlanıyor.
Hemen olsun yaa off bekle bekle

ya ben biran önce olsun istiyorum. Uaunu nasıl bekleyecem. uzun olması demek tam olarak ne yani canım reglimin 21. gününümü beleyecez. ondan sonramı ilaçlara başlanıyor.
Hemen olsun yaa off bekle bekle

uzunda adetin başında doğum kontrol hapına başlıyosun yada benim gibi 21. gün lucrine başlayıp yeniden adet olmayı bekliyorsun.
beklemek zor ama daha iyi bir protokol.

uzunda adetin başında doğum kontrol hapına başlıyosun yada benim gibi 21. gün lucrine başlayıp yeniden adet olmayı bekliyorsun.
beklemek zor ama daha iyi bir protokol.

of be ben şimdi alsam başlasam doğumkontrol hapına bugün itibariyle 24 saat oldu. beklemiş olmazdım bir dahaki ayı yaaaa

öyle kendi kafandan dkh na başlama. yarım bırakılamıyo biliyosun? belki kısa protokol dicek sizde bi sorun yok sonuçta.

öyle kendi kafandan dkh na başlama. yarım bırakılamıyo biliyosun? belki kısa protokol dicek sizde bi sorun yok sonuçta.

evet canım bir sorun yok. Doğru bu kadar sabırsız olmiyim dime. Doktoruda zorlamayım sonuçta o kadar para veriliyor yapılması gereken neyse o olsun.

Son düzenleme:
GÜNAYDIN,,,
herkes yatıyo galiba, hepinize güzel pazarlar ve güzel babalar günleri......

Kızlar lüfen bana dua edin. yarın sabah 9:30 da randevum. inşallah güzel haberler verebilirim size.

X