Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
vallahi, doğana kadar böyle doğduktan sonrada bakmazlar ağlarsa bizde kaka yaparsa bizde. bazen diyorum Üşenenin oğlu uşağı olmazmış ondan olmuyo diye.

en güzeli sperm bankasından sperm almak. Ohh ne güzel koca derdiyle uğraşmak yok :)))))
:KK1: He seçim hakkımızda var mı o zaman?? Brad Pitt gibi bi Adam seçerim. Eşim şu sayfaları okusa varya laptopu kafamda beş parçaya böler kaydirigubbakcemile3

sabah eşim aramış diyor ki sana söylemeyi unutmuşum benim haftaya okulda sınav görevlerim var. eeeee dedim. ben başladım 2.aşılamaya bana rahat rahat böyle diyor. ne olacak diyorum işte sınavlarım var diyorum. bana çözüm söyle dedi. deli etti beni sabah sabah.

gulumcum seninki uzun proktokolmü biraz anlatsana canım

evet canım uzun. bana ilk gittiğimde size önce doğum kontrol hapı kullanalım 21. gündede lucrine başlıyalım dedi ama benim izin sürem yetmiyeceği için dkh kullanmadım. 21. gün 10 iu lucrine başladım. bu ilaç yumurtalıkları baskılıyo ve tüm kontrol drların eline geçiyo

Haklı tabi canım. Neyse güzeller behlül kaçar.. Tatlı yapıcam sonrada kayganaya gidecem kaydirigubbakcemile3

evet canım uzun. bana ilk gittiğimde size önce doğum kontrol hapı kullanalım 21. gündede lucrine başlıyalım dedi ama benim izin sürem yetmiyeceği için dkh kullanmadım. 21. gün 10 iu lucrine başladım. bu ilaç yumurtalıkları baskılıyo ve tüm kontrol drların eline geçiyo

anladım canım.hadi hayırlısı olsun. beni arada bilgilendir olurmu sen benden önce tecrübe kazanıyorsun.
hakkımıza hayırlısı olsun canım. Kim bilir belkide temmuz ayında hamile olmuş oluruz :))

adet olana kadar ayını şekilde kullandım hatta adet gecikmesi yapıyo yinede bekliyosun ilacı kullanıyosun. adet oldukan sonra puregona başladım 200 ıu lucrınde 5 ıu ye düştü. perşembe günü kontole gittiğimde yumurtalar gelişmeye başlamış dedi. endometriumda 6,5mm olmuş.

anladım canım.hadi hayırlısı olsun. beni arada bilgilendir olurmu sen benden önce tecrübe kazanıyorsun.
hakkımıza hayırlısı olsun canım. Kim bilir belkide temmuz ayında hamile olmuş oluruz :))

İnşallah. bu gün yine kontrolüm vardı. 14 ile 10 mm arası 10 tane yumurtam varmış. endometrium 8,5mm olmuş. e2 için kan vermiştim demin aradılar 786 çıkmış iyi dediler. pzrtsi tekrar kontrolüm var.

merak ettiğin bişey olursa sorarsın canım.

tamam canım sorarım tabikide. Şuan senin söylemiş olduğun ilaçlar falan çok yabancı geliyor. Bakalım pazartesi gittiğimde ne olacak. nasıl başlayacağız.
Sizdende spermiogram testi istedilermii. bana görüşmeye geldiğinizde testide getirin dedi. bugün aradım sordum asistanına biz zaten sürekli yaptırıyoruz 1,5 ay önce en son yapıldı dedim. oda tamam onu getirin dedi. Sizdede öyle bişey ldumu canım

tamam canım sorarım tabikide. şuan senin söylemiş olduğun ilaçlar falan çok yabancı geliyor. Bakalım pazartesi gittiğimde ne olacak. Nasıl başlayacağız.
Sizdende spermiogram testi istedilermii. Bana görüşmeye geldiğinizde testide getirin dedi. Bugün aradım sordum asistanına biz zaten sürekli yaptırıyoruz 1,5 ay önce en son yapıldı dedim. Oda tamam onu getirin dedi. Sizdede öyle bişey ldumu canım

evet canım bizde daha önce iki kez yaptırmıştık onlara baktılar sorun yok

bugüne kadar yaptırdığın her kan testini, hsgyi ve spermiyogramları yanında götür. dr önce onları inceledi bazı sorular sordu. sonrada tüm hikayemizi baştan dinledi. sonrada muayene etti ondan sonra protokole karar verip kullanacağım ilaçları reçeteye yazdı.

X