Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben geldim kızlarrr guclubacismile
doktora gittim bana solumda bi tane sağımda iki tane yumurtan olmuş dedi ayın 3.de tekrar çağırdı çok sevindim normalde sadece sağ tarafımda tek yumurta oluyor ama bu ay klomenle 3 tane yumurtam olmuş yuppiiii kaydirigubbakcemile2
belki ozmanda aşılama deneyelim tekrar der bakalım hayırlısı

doktora gittim bana solumda bi tane sağımda iki tane yumurtan olmuş dedi ayın 3.de tekrar çağırdı çok sevindim normalde sadece sağ tarafımda tek yumurta oluyor ama bu ay klomenle 3 tane yumurtam olmuş yuppiiii kaydirigubbakcemile2

çok sevindim canım bende seni bekliyordum. 3 tane gayet güzel. inşallah aşılama yapılır canım. hayırlısı

çok sevindim canım bende seni bekliyordum. 3 tane gayet güzel. inşallah aşılama yapılır canım. hayırlısı

anca gelebildim kızz eve şimdi yemek yapcam karnımı doyurcam sonra çay veee aşkı memnuyu izleycem keyfimde yerinde ohh canım yumurtalarım siz büyüyün böle beni üzmen emii naniknanik
sen nasılsın görmeyeli godes yerimseniben

anca gelebildim kızz eve şimdi yemek yapcam karnımı doyurcam sonra çay veee aşkı memnuyu izleycem keyfimde yerinde ohh canım yumurtalarım siz büyüyün böle beni üzmen emii naniknanik
sen nasılsın görmeyeli godes yerimseniben

Canım ya inşallah mutluluğun her geçen gün dahada artar. Sen şimdi yemeğine ye baya geç oldu. Sonra görüşürüz. Bende iyiyim evdeyim bende yemek yedim eşimi bekliyorum. Benimde aşılamdan sonra baya ağrılarım oldu 2 gün kasıklarım falan ağrıyordu doktoru aradım çok iyi ağrı olması dedi. Anlamadım bir kaç arkadaştan daha duymuştum ağrının iyi olduğunu. Bakalım ne kadar iyi ayın 9 unda belli olacak. Sen hadi karnını doyur yorulmuşundur. kaç saatlik yola gittin

Bişey daha, benim aşılama günü de sonrasında da hiç USG kontrolü yapmadı yumurta çatlamış mı çatlamamış mı diye. Bakması gerekmiyor muydu çatladığından emin olmak için. Kontrole de çağırmadı bidaha. Araştırma hastanesine gidiyorum

neee aşılamadan önce ve sonra hiç kontrol etmedimi beni 2 günde bir alttan çatalda muayene ediyo dr benimde devlet araştırmaa gerekmezmi bakmadan nası karar verdi yaa hay allahım belki yumurtan oluşmadı ohaoldumsmile

karnımı doyurup geliyom kızlarr cokacimcoook
godes iklim bi yere ayrılmayın ben gelene kadar yoksa vururum sizi topuklarınızdan:)) sositososito

sultanpendik bende aşılama gününe kadar sürekli kontrole gittim yumurtalıkların tam büyüdüğüne emin olduktan sonra doktor çatlatma iğnesi yaptı ondan sonra bende muayne olmadım. Sonra aşılama yaptı ve 14 gün bekliyeceğim. Eğer çatlatma iğnesi olana kadar sürekli kontrollere gittiysen ve yeterli büyüklüğe geldiğininde çatlatma iğnesi yaptıysa sorun yok.

merhabalar
kızlar ben klomen kullanıyorum. adetin 5.günü başla 5 gün 2 şer tane iç dedi. başladım. bugün 4.gün . içmeye başladığım ilk 2 gün kasıklarımda ağrı vardı sanki içinde bir hareketlilik var gibi. ama dünden beri kesildi. acaba aksi giden birşey mi oldu. kendi kendine çatlamış olabilirmi yumurtalar. daha kontrolüm p.tesi olacak.

merhabalar
kızlar ben klomen kullanıyorum. adetin 5.günü başla 5 gün 2 şer tane iç dedi. başladım. bugün 4.gün . içmeye başladığım ilk 2 gün kasıklarımda ağrı vardı sanki içinde bir hareketlilik var gibi. ama dünden beri kesildi. acaba aksi giden birşey mi oldu. kendi kendine çatlamış olabilirmi yumurtalar. daha kontrolüm p.tesi olacak.

Bence bir sorun yoktur canım sonuçta yeni içmeye başladığında vucudun buna tepki göstermiştir ve ağrıların olmuştur. Benimde öyle olmuştu ama yumurtalarım çatlamamıştı sapa sağlam duruyorlardı. Kafana takma

merhabalar

daha önce klomen denemişmiydin eğer kullanmış ve büyümüşse sanıyorum iyi şeyler oluyor bu defa oluşmuştur ağrı yaptırysa çünkü geçen ay banada klomen verdi drum ama zaten hiç etki hissetmemiştim vede gerçektende hiç yumurta neyin olmamıştı sen hissetmişsin bu iyi bişey demek yumurta oldu ve belkide vucudun alıştı ondan ağrıyı kesti bilmiyorumkismile

karnımı doyurup geliyom kızlarr cokacimcoook
godes iklim bi yere ayrılmayın ben gelene kadar yoksa vururum sizi topuklarınızdan:)) sositososito

canım ciddenmi ay çoook sevindim hadi hayıslısı kız çalışmalara devam :jeyyar: :roflol:
hadi iyisin klomenle bu sonucu almuışsın çokta şanslısın hee Şeniz
tmm buralardayımm a.s.

iyi o zaman öğleden sonra güzel haberlerini alırız inşallah

saol bitanem bende sizin gibi oluyum şu aşılamayı sonra beraber tatlı bekleyişe gireriz boshayallersmile ayhh allahım hepimizin tutsunn nolurr :KK70:

godes, hayalbaz, aren
yazsanıza kızçelerr bakmayın üle alttan alttan

Bence bir sorun yoktur canım sonuçta yeni içmeye başladığında vucudun buna tepki göstermiştir ve ağrıların olmuştur. Benimde öyle olmuştu ama yumurtalarım çatlamamıştı sapa sağlam duruyorlardı. Kafana takma

daha önce klomen denemişmiydin eğer kullanmış ve büyümüşse sanıyorum iyi şeyler oluyor bu defa oluşmuştur ağrı yaptırysa çünkü geçen ay banada klomen verdi drum ama zaten hiç etki hissetmemiştim vede gerçektende hiç yumurta neyin olmamıştı sen hissetmişsin bu iyi bişey demek yumurta oldu ve belkide vucudun alıştı ondan ağrıyı kesti bilmiyorumkismile

teşekkürler. rahatlattınız beni. ben ilk defa klomen deniyorum. bende acaba hızla büyüdü çatladımı dedim gerçi daha adetin 8.günü bu kadarda erken olmaz değil mi. p.tesi adetimin 12.günü olacak. kontrole gideceğim.

X