Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben de çıkcam şimdi okuldan yeni geldim namaz kılıp dua edip (size de) biraz uyucam belkim rüyamda bebişimi görürüm.bu arada dün paylaştığım yazıyı okudunuz mu kız diyoki sayısız aşılama yaptırdım 4 defa tüp yaptırdım tutmadı.5.tüpü denemek için adet söktürücü kullanırken kendiliğinden gebe kalmış hemde ikiz:)

ben okudum canım. herşey kısmet işi. Ne kadar zorlasakda kaderimizde ne zaman varsa o zaman olacak.

selam kızlar nasılsınız? annemle babam bendeydi dün piikniğe gittik onlarla birde kayınpeder kayınvalide eşim görümcem falan. dün burda kaldılar annemle babam, az önce yolcu ettim onları. hemen koştum buraya. daha hala adetimi tam sökemedim inanılmaz az geliyo belli belirsiz, galiba progestandan dolayı. doktorumu aradım aşılamamın negatif olduğunu söylemek için, eğer 2 gün daha tam sökmezsen bir daha kan testi yaptır dedi. ama patladı patlayacak yani çok dolu içim sökemiyorumya onu hissediyorum içimde birikmiş yani.

ne güzel aile saadeti yaşamışsın. İnsanın ailesiyle birlikte geçirdiğini zamanın mutluluğu bambaşka. Benim için öyle yada.
Canım inşallah olmazsın regli ve kan testi yaptırısın. Kim bilir bu kadar üzüntünün ardından belkide çok güzel bir haber alacaksın.

öyle valla canım bende ailemle olunca o kadar mutlu oluyorumki. perşembede abim geliyo izmirden orda okuyo o, 15 gün tatili var gelecek onada çok seviniyorum. ahhh be canım nerdeeeee bir iki damlada olsa bu kan geliyoya arada bir sıfır umudum. akşama kesin sökerim çok belli yani, ben hep böyle oluyorum ama bi gün önce belli ediyodu ertesi gün oluyodum normalde tek farklılık bugün kendini belli edeli 3. gün sökemememin sebebide kesin iğne ilaçlardan. ama akşama kalmaz gelir tahminim.

HAYALBAZ 3 4 gün önce sana bir şey sormuştum cevabını alamadım hala canım görmedin galiba. bu iki seanslı aşılamada iki seansada ayrı ücret aldılar mı? yani biz aşılama günü sperm yıkama ve aşılama ücreti 400 veriyoruz, iki seanslıda sen bu parayı iki kez mi verdin?? ne kadara geldi iki günün parası canım biligi verir misin lütfen?

herşeyin hayırlısı olsun be tatlım. Elden bişey gelmiyorki. Üzülme demiyeceğim tabiki. Çünkü üzülmemek elimizde değil.
Bak bende regli olmayı bekliyorum ilaç kullanıyorum sökücü bugün 2. gün 3 gün daha kullanıcam off. O kadar sıkıldımki anlatamam sana.
Ya birşey itiraf edeyimmi. Ben çocuk çok istiyorum ama en çok annem ve babam için istiyorum. Onlara torun sevgisi yaşatmak için. O yüzden çok sabırsız davranıyorum. Gerçekten kafamda bu düşünce olmasa bu kadar kasmam

Son düzenleme:
aslında kendimi çok da iyi hissetmiyorum. bugün çok negatifim.
Selamlar..
Arencim benimde bugün senden hiçbir farkım yok. Aşırı derecede moralsizim. Bu da geçer inşallah.

ya hayatım eşşek gibi de biliyorum bunu işte zaptedemedim kendimi..işte daha adete 4 5 gün kala idrar testi yapılır mı kafa işte
Canım bende aynı sen gibiyim. Adetim bi gün gecikti hemen test yaptım. Birde yapmicam diyordum. Negatif olduğunu bile bile yaptım.

Canım bir ay sonra benim Ailemde geliyor Türkiyeye. Bende biraz stres atmış olurum onlarla. Özellikle Annemi çok özledim. Babamı bir ay önce gördüm onun hasreti biraz hafifledi ama Annem burnumda tütüyor..

Kızlar bişey sorucam. Aranızda Rahim Filmi çektirmeyen varmı?? Ben gibi mesela. Hayalbazcım unutkanlık başa bela sen çektirmişmiydin Canım??

öyle bitanem valla elimizden hiçbir şey gelmiyor ki. elimizden geleni zaten yapıyoruz ama allahın işi işte. kıyamam sana inşallah allahım annenle babanada hayırlı sağlıklı torunlar versin senin için eli ayağı düzgün evlatlar versin canım. aslında biliyor musun ben senin yerinde olsam hiç 4. aşılamayı yaptırmazdım, maddi imkanın varsa direk tüp bebek yaptırırdım bitanem. her şey allahtan ama tüp bebeğin şansı %80 e kadar çıkabiliyo. bana doktorum demişti sayı arttıkça tüp bebeğe yakın oluyo şansı diye ama sen 3 kez denemişsin canım. inan benim maddi imkanım olsa tüp bebek için hemen tereddüt etmeden onu yaptırırdım. 3. aşılamayı bile yaptımiicam direk tüp bebek istiyorum o da seneye kalabilir ama olsun aşılamadan çok soğudum ben.

Kızlar bişey sorucam. Aranızda Rahim Filmi çektirmeyen varmı?? Ben gibi mesela. Hayalbazcım unutkanlık başa bela sen çektirmişmiydin Canım??

allah kavuştursun canım çok sevindim. ben çektirmedim zeyno neden ki?

ya haklısın aslında bende sürekli gidip geliyorum valla. Tüp mü yaptırsam diye. Ama ne bilim çok kararsızım doktorumda 3. aşılaman tuttu ama devam etmedi isteren bir kez daha deneyelim dedi. bende tamam dedim. Şİmdi eşime desem vazgeçtim tüp yaptırıcam kızıcak bana ya sürekli karar değiştirdiğim için. Off bilmiyorum bilmiyorum kafam karışık çok.

kızlar rahim filmi çektirmeden aşılama yaptırıyorsunuzda ya tüplerde sorun varsa. Boşuna aşılma yaptırmış oluyorsunuz bu seferde zamanınıza emeğinize yazık bence

allah kavuştursun canım çok sevindim. ben çektirmedim zeyno neden ki?
Merak ettim canım. Bende çektirmedim henüz. O yüzden sanki boşuna mı uğraşıyorum diyorum. Ya tüpler tıkalıysa diye düşünüyorum tatlım.

byy cım seninle konuştuktan sonra biranda kararımı değiştirdim ve tüp bebek yapmaya varar verdim. Bir regli olimde hemen gidim bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…