Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:kedi:bişe itiraf etcem ama utanıyom:kedi: dün idrar testi yaptım tabiki negatif çıktı.bile bile ladess...kendimi tutamadım

canım seni çok iyi anlıyorum ama idrar testinde eğer değerin 30'un üstündeyse çıkıyor. O yüzden negatif sonucu kafana takmaya değmez.
Ama kan testinde çıkar tatlım.

canım seni çok iyi anlıyorum ama idrar testinde eğer değerin 30'un üstündeyse çıkıyor. O yüzden negatif sonucu kafana takmaya değmez.
Ama kan testinde çıkar tatlım.

ya hayatım eşşek gibi de biliyorum bunu işte zaptedemedim kendimi..işte daha adete 4 5 gün kala idrar testi yapılır mı kafa işte

ya hayatım eşşek gibi de biliyorum bunu işte zaptedemedim kendimi..işte daha adete 4 5 gün kala idrar testi yapılır mı kafa işte

ya öyle deme. gayet normal sabırsızlanman. önceleri bende hemen yapıyordum. O yüzden seni anlıyorum ben. Yakınlarda bir yer olmamasıda kötüymüş.

herhalde regl olmam yakındır diye böyleyim. belirtilerim başladı. genel anlamda mutsuz ve umutsuzum.
hayalbaz inşallah sen ve dieğr bekleyenler olumlu sonuç alırsınızda biraz bize umut olursunuz. olabiliyormuş deriz. mayıs başından beri yaptıranlardan sadece 2 tane pozitif sonuç gördüm.

herhalde regl olmam yakındır diye böyleyim. belirtilerim başladı. genel anlamda mutsuz ve umutsuzum.
hayalbaz inşallah sen ve dieğr bekleyenler olumlu sonuç alırsınızda biraz bize umut olursunuz. olabiliyormuş deriz. mayıs başından beri yaptıranlardan sadece 2 tane pozitif sonuç gördüm.

Canım bizim topiktemi sorun var nedir. Haziran ayında aşılama yaptıracaklar toğindeki 583. sayfaya baksana ne kadar çok hamile var ya. Görünce şaşırdım valla.

Canım bizim topiktemi sorun var nedir. Haziran ayında aşılama yaptıracaklar toğindeki ilk sayfaya baksana ne kadar çok hamile var ya. Görünce şaşırdım valla.

ohaoldumsmile vallamı
ya bu yopikte bi cenabet var galiba kimse o çıksın ulennnnn

ben gidiyomm opuyorumnanaktan
cenabet olduğumdan değil haaeyvahedigeldismile işlerim var ondan

X