Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ondan olamaz mı tatlım?? Ama birde şunu söyliyim bu ay çok sancım oldu. Sanki hani böyle basınç hissedersin ya kasıklarında. Bacaklarıma falan vurdu ağrısı. Sabaha karşı rahatladım.
Sen adet olmadınmı hala???

bilmiyoruki tatlım hiç duymadım böyle bişey belki alakası vardır ben bilmiyorumdur.
ben hala hasta olmadım ilaç kullanıyoruum işte 5 gün içiçem bittikten sonra ilaç 2-7 gün arasında regli olmam gerek.
Nasılda sabırsızlanıyordum 4. aşılama için bak ne kadar uzuyor ya off bir an önce olsamda aşılama yaptırsam yaaaaa :KK43:((

bilmiyoruki tatlım hiç duymadım böyle bişey belki alakası vardır ben bilmiyorumdur.
ben hala hasta olmadım ilaç kullanıyoruum işte 5 gün içiçem bittikten sonra ilaç 2-7 gün arasında regli olmam gerek.
Nasılda sabırsızlanıyordum 4. aşılama için bak ne kadar uzuyor ya off bir an önce olsamda aşılama yaptırsam yaaaaa :KK43:((
Canım ne hallere düştük dimi?? Bi dua ediyoruz adet olmayalım diye. Sonra bi bakıyorsun adet olalım diye bekliyoruz.. Canım benim ben çıkıyorum. Eşimde gelir birazdan.
Öpüyorum seni. Hayırlı Geceler
.

Canım ne hallere düştük dimi?? Bi dua ediyoruz adet olmayalım diye. Sonra bi bakıyorsun adet olalım diye bekliyoruz.. Canım benim ben çıkıyorum. Eşimde gelir birazdan.
Öpüyorum seni. Hayırlı Geceler
.

evet canım yaa. İnşallah en kısa zamanda son bulur bu eziyet.
Bende seni çok öpüyorum. iyi gecelerr

ama vucudunun dengesi bozulmamış tatlım hamile kalma ihitamalin var. Ama ben regli olmadığım sürece hamile kalma ihtimalimde yok :KK43:((

amann ablaaaa ya bırak ben artık sadece şansa inanıyorum şansın varsa olacak bu iş yoksaaa istersen ayda 10 tane yumurtla ne farkeder olmayıncaa :umursamaz:

bugun işlerim bitiyor hayırlısıyla
cuma günüde bursaya gitcez bi aksilik olmazsa annemle teyzemin yanına gezmeyeeee kaydirigubbakcemile2

X