Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ayyy abla dünmüydü dedin ya babamın d.günüydü keşke ona hamileyim haberini verebilseydim die içim cız etti biliyonmu ozman bende istiyorum yaaa biran önce güsel bi haber vermeyi senağlama

ayyy abla dünmüydü dedin ya babamın d.günüydü keşke ona hamileyim haberini verebilseydim die içim cız etti biliyonmu ozman bende istiyorum yaaa biran önce güsel bi haber vermeyi senağlama

dündü bitanem. O kadar çok istedimki anlatamam. Ama olmadı malesef :KK43:(

birde unutmuş doğum günü olduğunu. Ona süpriz yaptık. Babam dün dışardaydı. kardeşini falan çağırdık teyzemleri baya kalabalıktık bahçeye masayı hazılrladık anacımda sağ olsun bir sürü şey hazırlamış babamın bişeyden haberi yok ama. Sonra bir geldi eve kalabalığı görünce süpriz diye bağırdık ve bende pastayı hazırlamıştım hemen önüne koydum ne olduğunu anlamadı valla. O kadar şaşırdıki.
Yüzündeki o mutluluğu o şaşkınlığı gördümya çok mutlu oldum.
Birde hamileyim diyebilseydim tam olacaktı valla.

kıslar yokmusunuz ya.ben varya adam olmam.insanoğlu ne farklı ya diyodum ki test asla yapmıcam test ama şu anda kendimi zor tutuyorum.yine defalarca okuduğum gebelik belirtileri konulu yazıları okuyup duruyorum neredeyse ezberledim .yok bi göğsüme bakıyorum bi açıp akıntım var mı die bakıyorum ...ruh hastası oldum:)

ya bu zırt die hamile kalanlara deli oluyorum hayret ediyorum.yani varya hamile kalmak bana şu anda çok mucizevi bişey gibi geliyo.hayret ..biri hamileyim deyince içimden hımm demek ki o ay yumurtlamış kocasının spermleri iyiymiş tüpleri tıkalı değilmiş döllenen yumurta rahme tutunmuş yav ne mübarek çiftmiş bunların hepsi eksiksiz nası olmuş diyorum..:)

Bende öyle hayalbaz arkadaşım:) Çatlamak üzereyim. Ne zormuş beklemek. Benimde 11. günüm aşılamada:) Perşembe test yapıcam. Ama regli belirtileri gibi kasık ağrısı. göğüslerime dokunamıyorum. akıntı var:KK43: offf 3 gün nasıl geçcecekki.

ya bu zırt die hamile kalanlara deli oluyorum hayret ediyorum.yani varya hamile kalmak bana şu anda çok mucizevi bişey gibi geliyo.hayret ..biri hamileyim deyince içimden hımm demek ki o ay yumurtlamış kocasının spermleri iyiymiş tüpleri tıkalı değilmiş döllenen yumurta rahme tutunmuş yav ne mübarek çiftmiş bunların hepsi eksiksiz nası olmuş diyorum..:)

ayyyy canım benim seni en iyi anlayanlardan biriyim valla.
Çok haklısın sanki mucize gibi geliyor banada valla. Tek kafama takılan şey eskiden annelerimiz ninelerimiz günmü hesaplıyorlardı yok bugün yumurtlayacam falan diye ama hepside çocuk sahibi valla. Bu işte bir terslik var.
Canım test yapmıcam diyoruz bu seferde beklerken acayip sterese giriyoruz günlerimiz zehir oluyor. Hani iyiyi kötüyü bir an önce öğrenmek en iyisi. kendini ona göre ayarlarsın ama şimdi test yaptırmasan günlerce devam edecek senin vucudunu dinlemen aynı yazıları defalarca okuman falan filan.
Ben hemen öğrenme taraftarıyım.

yakınlarda da yapan bi yer yokki arabalık mesafede var arabada yok şimdi.bugün ilk seansın 12.ikinci seansın 11. günü çıkarmıydı acaba yaptırsaydım

:kedi:bişe itiraf etcem ama utanıyom:kedi: dün idrar testi yaptım tabiki negatif çıktı.bile bile ladess...kendimi tutamadım

X