Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bide bide...:KK70:
canım evet ssklıyım bana 3 kutu menogon iğne iyi geliyo bakalım bu cuma 3.kutunun sonuncususu vurunucam cuma kontrol cnm sanıyorum aşılamaya karar verilicek o gün bu cuma..
kalçadan tanesi 135.tl falan rapor çıkaramadım çıkarsam yüzde 20sinimine devlet ödüycekti

Umarım iğneler iyi gelmiştir canım. Yarın belli olacak o zaman hadi hayırlısı. Senin iğneler pahalıymış baya. Ben gonal f kullanıyorum. Tüm cabalarımız karşılıksız çıkmaz umarım

sizde gitsenize benimki gibi büyük yerlere kızlar paraya yazık yaa hem tüp bebek uzmanı 3 kişilik ekip benimki çok acayipte ilgililer

ya şimdi alıştım doktoruma bırakmak çok zor geliyor bana. yeni bir yer yeni bir insan. Bayanmı doktorun erkekmi

3 kişiler 2 bayan bi erkek bayan muayene ediyor
senin iğnenin ücreti ne kadar

benimki 58 tl ama en az 5 tane en çok 10 oluyorsun. Bayan doktorları hiç sevmiyorum birde. neyse ben memnunum doktorumu çok seviyorum biraz pahalı ama olsun. güven daha önemli canım

benimki 58 tl ama en az 5 tane en çok 10 oluyorsun. Bayan doktorları hiç sevmiyorum birde. neyse ben memnunum doktorumu çok seviyorum biraz pahalı ama olsun. güven daha önemli canım

hımm iyimiş seninki iğnelerin yani
haklısın cnm banada deseler değiştirmem çünkü çok alıştım drlarıma haklısın ama maddi yönden sıkılmamak için dedim çünkü bende özellere gidiyordum bu çapayı yeni keşfettim ve çok geç kalmısım keşke daha önce bulsaydım

hımm iyimiş seninki iğnelerin yani
haklısın cnm banada deseler değiştirmem çünkü çok alıştım drlarıma haklısın ama maddi yönden sıkılmamak için dedim çünkü bende özellere gidiyordum bu çapayı yeni keşfettim ve çok geç kalmısım keşke daha önce bulsaydım

Tavsiyen için sağol canım. Bende yapı gereği herşeye cabuk bağlanan biriyim. Kolay kolay kopamam :) hatta eşim hep dalga geçer. Şuan için maddi yönden ödeyebiliyorum artık çok zorlandığım durumda düşüneceğim senin gittiğin yeri canım. Umarım gittiğin ekip seni biran önce bebeğine kavuşturur.

kızlar iğnelerimin son anları artık ama bende 3 gündür acayip mide bulantısı üşüme var istifra edemeyen biriyim resmen işkence çekiyorum bu nedir yaa

Tavsiyen için sağol canım. Bende yapı gereği herşeye cabuk bağlanan biriyim. Kolay kolay kopamam :) hatta eşim hep dalga geçer. Şuan için maddi yönden ödeyebiliyorum artık çok zorlandığım durumda düşüneceğim senin gittiğin yeri canım. Umarım gittiğin ekip seni biran önce bebeğine kavuşturur.

çok haklısın canım umarım bebeğimize kavuşuruz artık :ecrin_bebek:

kızlar iğnelerimin son anları artık ama bende 3 gündür acayip mide bulantısı üşüme var istifra edemeyen biriyim resmen işkence çekiyorum bu nedir yaa

Allah yardımcın olsun canım. Neyse bitti iğnelerin kurtuldun. İnşallah bir dahada kullanman gerekmez.

Allah yardımcın olsun canım. Neyse bitti iğnelerin kurtuldun. İnşallah bir dahada kullanman gerekmez.

ay canım inşallah bitmiştir bakalım cuma çıkıcak ortaya bi kutu daha demesin allahımm nolurr bugün 14.gün 14 gündür iğne vurunuyorum mafoldumben

godescim sen 26sında aşılama yaptırdın dimi adetin kaçında peki olmaz umarım beben gelir:KK70:

godescim sen 26sında aşılama yaptırdın dimi adetin kaçında peki olmaz umarım beben gelir:KK70:

Evet canım. Regl tarihim 14 Mayıs ama ben 10 mayısta test yaprıcam. Allahın hakkı 3 tür. bende 3. aşılamamı oldum. Umarım bu sefer olmuştur.

Evet canım. Regl tarihim 14 Mayıs ama ben 10 mayısta test yaprıcam. Allahın hakkı 3 tür. bende 3. aşılamamı oldum. Umarım bu sefer olmuştur.

ay canım hadi inşallah hayırlısı rabbim gönlüne göre sağlıklı hayırlı bir evlat versin bizleride unutmasın Şeniz

kızlar bugün sabahtan beri pembe renkli bir kaç damla kanamam var. Dün 12de çatlatma iğnesini yaptırdım. Ondan mı acaba? Bu arada adetimin 19. Günü.

X