Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
doktora gitmeyede iş yapmayada üşeniyomm sositososito
sinem kız kaynananla altlı üstlü oturuyon demi sen ayyy ne kaa kötü benimkiler taa sinop ta allahtan uzak yoksa kafayı yerdim hee
godes sen yalnızmısın CADIARZU

evet canım altlı ustlu kızı 3 aydır işe gireli ben yardım ediyorum oda hepten kendını koyu verdı istiyokı agzına suyu ben dokum hosst dedım tabı ıcımden aşılama olalı yapmıyorum evimde yapmıyorumda napıyım yapsın 52 yaşında gorsen 70 yasında dersın bıde kılolu agır hareket edıyo supurge sesı gelıyo evini süpürüyo heralde aman banane supursun babane valla annem de yanlız onuın canı yok mu uyuz oluyorum ona

kızlar kuzenim 40 kg hamile kaldı 55 dogum yaptı suan 45 kg ohh valla bende 100 bulurum valla

evet canım altlı ustlu kızı 3 aydır işe gireli ben yardım ediyorum oda hepten kendını koyu verdı istiyokı agzına suyu ben dokum hosst dedım tabı ıcımden aşılama olalı yapmıyorum evimde yapmıyorumda napıyım yapsın 52 yaşında gorsen 70 yasında dersın bıde kılolu agır hareket edıyo supurge sesı gelıyo evini süpürüyo heralde aman banane supursun babane valla annem de yanlız onuın canı yok mu uyuz oluyorum ona

Çok haklısın canım. Nasıl alıştırırsan hep öyle isterler. Hiç yüz verme mesafe koy. Yardım edicek gücün olsa gider kendi annene yardım edersin. 52 yaş nedirki genceçikmiş daha.

Sinemcim sende gir işe. Evde otur otur hem bir meşgale olmuş olur kafan dağılır. kendini iyi hissedersin

eşim calışmama izin vermiyo godescım elifkaya nicin dr gıtıt merak ettm

kızlaa ezan okundu namazımı kılım hem benım hemde sizin için duar edıyım sonrada arkadas cagırdı ona gıdım sonra tekrardan buluşuruz inşallah kocaman opüldünüz

Evet her ay benimde 1000 lira civarında tutuyor. Bu benim 3. aşılamam 3000 gitti en azında tüp bebek yaptırırım tutma olasılığıda çok. Tüp bebek agresif oluyorlar diye bişey duymadım hiç. Araştırmak lazım. Bence yetiştirmeyle alakalı bişey bana çok mantılı gelmedi canım

ya arkadaşlar ben şeyi anlamadım neden aşılamnız 1000 lira tutuyo ben 120 lira muayene ücreti ödedim.bi de aşılama yapılırken 250 lira ödicem aşılama ücreti olarak sizinki niye pahalı ben klomen kullanıyorum iğne yapılınca mı daha pahalı oluyoCADIARZU

kızlar ben çapaya gidiyorum hiç para ödemedim iğneler dışında

ya arkadaşlar ben şeyi anlamadım neden aşılamnız 1000 lira tutuyo ben 120 lira muayene ücreti ödedim.bi de aşılama yapılırken 250 lira ödicem aşılama ücreti olarak sizinki niye pahalı ben klomen kullanıyorum iğne yapılınca mı daha pahalı oluyoCADIARZU

Canım ben özel muayene gidiyorum. 200 muayne ücreti+200 aşılama bedeli iğneler 7x58: 406+210 tl spermyıkama benim masrafımda bunlar. senin nasıl o kadar az anlamadım :)

hayalbaz birde ilaç tedavisi daha ucuz iğnelerin bir tanesi zaten 58 tl en az 5 ençok da 10 tane kullanıyorsun.

kızlar ben çapaya gidiyorum hiç para ödemedim iğneler dışında

iklimcim iğneli olunca kaç tane işne oluyo bide kalçadan mı oluyo bide iğneler pahalı mı...amma çok bide dedim yav..son bide senin aşılaman ne zaman

iklimcim iğneli olunca kaç tane işne oluyo bide kalçadan mı oluyo bide iğneler pahalı mı...amma çok bide dedim yav..son bide senin aşılaman ne zaman

Ben cevap vereyim canım iğneler kişiden kişiye değişiyor. Enaz 5 en çok 10 tane. Ben kendim evde yaptım göbeğimden iğneleri. Ama istersen dışarda bir yerde kolundanda olabilirsin.

Canım ben özel muayene gidiyorum. 200 muayne ücreti+200 aşılama bedeli iğneler 7x58: 406+210 tl spermyıkama benim masrafımda bunlar. senin nasıl o kadar az anlamadım :)

hmm bana sperm yıkamadan bahsetmediler ne kadar tutacak dedim niye onun parasını sölemediler yaaa.alla alla anlamadım o da baya iyi paraymış

hmm bana sperm yıkamadan bahsetmediler ne kadar tutacak dedim niye onun parasını sölemediler yaaa.alla alla anlamadım o da baya iyi paraymış

evet canım gerçi heryerde değişiyor. Ben tümlab da yaptırıyorum orada 210 ama birunide 150 tl. değişiyor. Benim doktor tümlebı tavsiye ettiği için orada yaptırıyoruz

bide bide...:KK70:
canım evet ssklıyım bana 3 kutu menogon iğne iyi geliyo bakalım bu cuma 3.kutunun sonuncususu vurunucam cuma kontrol cnm sanıyorum aşılamaya karar verilicek o gün bu cuma..
kalçadan tanesi 135.tl falan rapor çıkaramadım çıkarsam yüzde 20sinimine devlet ödüycekti

X