Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kesinlikle kıskanıyorlardır. boyun kaç canım. Bence kilo alma hamile kalınca zaten alıcaksın boşver. Oh ne güzel yaz da geldi incecik şeyler giyince göbeğin çıkmayacak benim öylemi karnımı içime çekmekten bir hal oluyorum :)))

kesinlikle kıskanıyorlardır. boyun kaç canım. Bence kilo alma hamile kalınca zaten alıcaksın boşver. Oh ne güzel yaz da geldi incecik şeyler giyince göbeğin çıkmayacak benim öylemi karnımı içime çekmekten bir hal oluyorum :)))

boyum 1.65 kilo 50 ayol yaa bütün işlerim duruyo bi de bugun doktora gitcemm bakalım ne diycek bilmiyorumkismile biraz netin başından kalkamda yatağımı olsun toplayam mirmirmirmir hiç işim yok gibi oturuyom :kahve:

boyum 1.65 kilo 50 ayol yaa bütün işlerim duruyo bi de bugun doktora gitcemm bakalım ne diycek bilmiyorumkismile biraz netin başından kalkamda yatağımı olsun toplayam mirmirmirmir hiç işim yok gibi oturuyom :kahve:

Yok yok iyisin manken gibi boyla kilo arasına 15 fark iyidir. Benimde 1.70 boyum kilomda 70 anla artık.
Hadi işlerini yapta doktoruna git canım.Bakalım ne durumdasın

hoşbulduk canım
kız sinem nasıl alıyon öle kilo sölede bende alıyım 50 kiloyum senelerdir alamıyom bi kilo bile offf baanee bende kilo almak istiyomm cokacimcoook

kusura bakma canım kuzenimle konusuyorum yanı dogum yaptı bebegıne kameradan bakıyodum cok tatlı soruna gelınce iştahın olcak ekmemk yerken bıle tat alıyorum ne kotu hıı ne güzel işte almıyosun senın yerınde olma ısterdım bende balok etlıyım beni sibel cana benzetirler onu gor benı gor onun gıbı her yerden alıyom

Darısı senin başına kuzeninede sen gösterirsin inşallah tez zamanda canım

doktora gitmeyede iş yapmayada üşeniyomm sositososito
sinem kız kaynananla altlı üstlü oturuyon demi sen ayyy ne kaa kötü benimkiler taa sinop ta allahtan uzak yoksa kafayı yerdim hee
godes sen yalnızmısın CADIARZU

ben yalnız sayılırım canım 2 sokak üstümde oturuyorlar ama hiç karışmazlar 10 günde 1 anca gidiyoruz. Bir zararları yok

ben doktora gölcüğe gidiyorum zaten o yüzden üşeniyorum yaa ama doktorumdan çok memnunum yoksa asla katlanılmaz o yola
ne para dayanıyor ne de güç :nazar:[/QUOTE

Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama önemli olan doktorunu sevmen ve ona inanman. Araban vardır umarım yoksa gerçekten zordur.

Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama önemli olan doktorunu sevmen ve ona inanman. Araban vardır umarım yoksa gerçekten zordur.[/QUOTE]

araba yok ama ben zaten gebzede oturuyorm burdan 1buçuk 2 saat çekiyor tabi arabayla 1 saatte gidiliyor ama benim hiç arabam olmadı ablaaa :eek:

Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama önemli olan doktorunu sevmen ve ona inanman. Araban vardır umarım yoksa gerçekten zordur.

araba yok ama ben zaten gebzede oturuyorm burdan 1buçuk 2 saat çekiyor tabi arabayla 1 saatte gidiliyor ama benim hiç arabam olmadı ablaaa :eek:[/QUOTE]

Araba dedeğin nedir ki olur inşallah :)) gebzeyese kısmet daha yakın. Bende şişli taraflarındayım ama bizim burdada bir yerden bir yere giderken 1-1,5 saat sürüyor buralardada acayip trafik var.

evet oralar felaket oluyor ama burda trafik yok allahtan körfez izmit derken gölcüğe varıyom bide trafik olsa 4 saaten aşaa gidemem herhalde anca böle olmam lazım :eek: yetişebilmem için :))

evet oralar felaket oluyor ama burda trafik yok allahtan körfez izmit derken gölcüğe varıyom bide trafik olsa 4 saaten aşaa gidemem herhalde anca böle olmam lazım :eek: yetişebilmem için :))

Hadi git hala burdasın cevap yetiştiriyorsun bak. Geç kalcan. Güzel haberlerini ver bize...

tmm gidiyomm :sinifsinif:
akşam burda olun ha akşama anca gelirim ne var ne yok yazarım olumunekankayizsmile

X