Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
burdayım olmazmıyım hiç. Nasılsın canım

iyi digelim iyi olalım suan ıyıyımde dün bır karnım agrıdı anlatamamm tamam dedim regl olcam sıcak su termusu koydum düzeldi hayırlısıyla cumartesı bi gelse:ecrin_bebek:

Dün gece çok düşündüm. Sanki hayatım bebek üzerine kurulmuş gibi davrandığımı fark ettim ve çok kızdım kendime. Bebekle yatıp bebekle kalkıyordum. Halime şükretmiyordum hep bir isyan vardı. Fakat öyle değil beni seven bir sürü insan var etrafımda ailem var benim için en değerli insanlar, eşim var beni seven herzaman yanımda olan ve her konuda bana sonsuz destek olan. Sonra dedim kendi kendime neden bu karamsarlık neden bu isyan diye karar aldım artık bebek konusu saplantı olmayacak hayatımda. Zaten gelmek istediği anda çat kapı yapıp gelecek. Boşuna stres yapmaya gerek yok.
Hayat güzel ve çok kısa bunun farkında olalım.

iyi digelim iyi olalım suan ıyıyımde dün bır karnım agrıdı anlatamamm tamam dedim regl olcam sıcak su termusu koydum düzeldi hayırlısıyla cumartesı bi gelse:ecrin_bebek:

Nasıl bekliyon canım ben olsam çoktan test alıp yapmıştım evde çıkmayacağını bile bile:)
daha önceleri hep öyle yaptım. Ama bundan sonra öyle olmayacak. Saplantı yapmayacağım kendime ve kendimi bir çıkmaza sokmayacağım. Sende yapma. Oluruna bırak. Herşey kader kısmet olacaksa olur zaten. Sende stres yapma canım.

bunu anlamana sevindim hala anlayamayan insanlarda var daha dogru insanın elinde olan bişe degil anlayamıyo insan bende olaya şöyle bakıyorum
üç yılık evliyim başından beri korunmadım olmadı cok taktım sonra düşündüm üç yılımı doya doya yaşadım arkadaşalrım bugunlerinin degerını bıl çocukla bişe yapılmıyo derler eşile gezdim tozdum aklıma bişe vururdu yapardım gece 12 dısarı cıktıgımı bılırırm bebek olsa yapamassınkı akşama kadar kendıme vakıt ayırıyorum eşimle kendimize dolu dolu zaman ayırdık
hıı en önemlısı eşimle birbirimizi tanıdık evliligim yeni yeni yerine oturdu dülşünüyom bebek yokken zor üztesindel geldim olsaydı onamı vakit ayırım eşimimi idare ediyim bölesindede hayrı var
cocougum yok demek benı üzmüyo üzen taraf ya hiç olmassa cevabı bılsem tarihi bilsem tamıcam...

godescim senin adetlerin nasıl olur yanı kaç gün önceden kaçgün önceden test yaptım günününe ne kadar vardı benım degişiri 4 gün kal 2 gün 5 gün hep degişir son zamanlarda gününüe 1 gün kala olurdum adet tarihim 4 nisan da olmuştum yani son günlerimdeyim ama dr um 1 mayısta de benı arayın dedi bakalım

Çok güzel yazmışın canım. Doya doya vakit geçirmişin eşinle birbirinizi tanımışsınız. Ama hiç olmayacak diye düşünme herşey kısmet diyorum ya. Şöyle düşün çok ciddi sağlık problemlerimizmi var hayır. O zaman niye olmasın. Artık tıp okadar geliştiki Hemen hemen herşeyin artık caresi var. Olmadı tüp bebek yaparız. En azından Çarelerimiz tükenmedi. Muhakkak olacak. Kaderimizde yazılmışsa önüne geçemeyiz zaten.

Son düzenleme:
bende öyle düşünüyom bu olamssa tüp bebek bu aşılamam bana 900 liraya maal oldumböyle ugraşacama tüp bebek yaptırırm ya onada saglıklı bulmuyolar dısarda döllendigi için cocouklar agresif olyomuş nesedek döllleyen şahısın nasla felakmı oku desek :Saruboceq:

bende öyle düşünüyom bu olamssa tüp bebek bu aşılamam bana 900 liraya maal oldumböyle ugraşacama tüp bebek yaptırırm ya onada saglıklı bulmuyolar dısarda döllendigi için cocouklar agresif olyomuş nesedek döllleyen şahısın nasla felakmı oku desek :Saruboceq:

Evet her ay benimde 1000 lira civarında tutuyor. Bu benim 3. aşılamam 3000 gitti en azında tüp bebek yaptırırım tutma olasılığıda çok. Tüp bebek agresif oluyorlar diye bişey duymadım hiç. Araştırmak lazım. Bence yetiştirmeyle alakalı bişey bana çok mantılı gelmedi canım

selammmm ben geldimmm aklinialirimsmile sinem napan kız adet olmadın demi
godes yazdıklarını gördüm çok haklısın pozitif düşünmeye devam hep beraber hamile kalacaz bak görürsünüz demedi demeyin olumunekankayizsmile

selammmm ben geldimmm aklinialirimsmile sinem napan kız adet olmadın demi
godes yazdıklarını gördüm çok haklısın pozitif düşünmeye devam hep beraber hamile kalacaz bak görürsünüz demedi demeyin olumunekankayizsmile

olmadınm canım akşlam karnım cok agrıgı ş,imdi iyiym ama akşama dogru başşlar gene

inşallah olmazsın canım bu arada hala yemeye devam mı cokacimcoook
iştahın nasıl

inşallah olmazsın canım bu arada hala yemeye devam mı cokacimcoook
iştahın nasıl

hiç sorma 6 kg vermiştim 3 aldım suna hala var eşime dıyorumkı bebıs gelsede gelmesede rejime başlıcam dedım bana ne dese beyenırsınız neymıs sabah ac karnına süt akşam yaterken muz balle muz sebze mayve ee dedmım 130 çıkarım önemlı degl verrısın hıı kg 75 78 oldum:eek: bu kg cıkmamın sebebı gecen sene ovulasyonda klomen pergn vurulduım bı 5 kg orda aldım şiştim davul oldum:çok üzgünüm:

hoşbulduk canım
kız sinem nasıl alıyon öle kilo sölede bende alıyım 50 kiloyum senelerdir alamıyom bi kilo bile offf baanee bende kilo almak istiyomm cokacimcoook

Ne yapcan kşloyu canım ya ne güzel 50 kilosoun keşke bende olsan bende 70 kiloyum.
Kendimi kilolu olunca kötü hissediyorum. hiç rejim yapasımda yok

istesemde alamıyom kıss diyorlar yaşın geçtikçe alırsın kimi diyor iyi böle kal bana göre de hava hoş ama gelip belimi tutup aaa bu ne böle ip gibi ne kadar zayıfsın falan diyorlar beni deli ediyorlaaarr :eek:klava:
kıskanıyorlarmı acaba :dilcikar:

X