Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mutlucum birde hiçbir sorun yokken tutmama olasılığıda oluyor. Bende yapılması gereken herşeyi yaptım hiç bir sorun yok ama bebişde hala yok. Benimde aklım almıyor sürekli doktora yapaılacak başka birşey varsa araştırılacak onu yapalım diyorum adacağız her seferinde yok diyor ama ben genede belli aralıklarla soruyorum. Çünkü insan her geçen gün yıpranıyor.

ablaa senin evin tam olarak nerde kıss ben dün gittim dedim yaa gültepeye ordan kağıthane gözüküyor yeni yapılan siteler var kocaman oraya yakınmısın

canım iyice araştırılsın derken zaten yapılması gerekenler yapılmadımı sende araştırma olarak.

ya ne bileyim burda sadece gözle görülen bir tek rahimfilmi var yumurta takibi, hormonlara bakılıyor bunların haricinde varsa bakılması gerekenler yapılır diye düşünüyorumda

yaw ne işi be kurtlu kız. İnsanın nasıl içinden geliyor ya iş yapmak. Benim niye hiç içimden gelmiyor yaaaaa ((((((((((

banada zaten ara ara geliyor şimdi biraz yaparım sıkılır bırakırım mirmirmirmir

ya ne bileyim burda sadece gözle görülen bir tek rahimfilmi var yumurta takibi, hormonlara bakılıyor bunların haricinde varsa bakılması gerekenler yapılır diye düşünüyorumda

zaten onları yapıyorlar be tatlım çok sonra genetik testi diye birşey var onu yapıyorlar ama sanırım tüp bebek deneyipte birkaç kez tutmayınca yapıyorlar onuda. Ben doktoruma söyledim oda şimdi erken zaten maliyetli bişey hemde bu durumda yapmıyoruz dedi.

bende kalkimde mutafğımı topliyim sonra yemek yapmam lazım ne yapıcam yaa akıl verin kızlar. Hiç birşey yapasım yok.

anladım çokmu sabırsızım yaaa

eet canım 19 nisanda yaptırmıştım 1 ay ara verdik şimdi yine adet oldum ve bugün 5 te randevum var muayene için bakalım bu ay başlaya bilecekmiyim iğnelere

canım bence çok aceleci davranıyorsun daha 1 kere aşılama oldun yahu. Hemen yılma sende bak ben 4. olucam.Zaten ilkinde tutma olasılığı düşük diyorlar o yüzden sıkma canını henüz erken zaten sıkman için. Gerçi seni çok iyi anlıyorum bende ilkinde olmayınca çok yıkılmıştım ama bak 4. aşılamaya kadar geldim. İNşallah sen 2. de hamile kalırsın be tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…