Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla ya nerden nereye dimi hiç aklım almıyo düşünsene ordan nereye geliyo nası oluşuyo allahın işi işte

kesinlikle zaten insanın aklı almıyorki çok detaylı düşününce mucize gibi birşey. Nasıl bir düzen nasıl bir döngü bu yaaaa. Gerçekten inanılmaz.

kesinlikle zaten insanın aklı almıyorki çok detaylı düşününce mucize gibi birşey. Nasıl bir düzen nasıl bir döngü bu yaaaa. Gerçekten inanılmaz.

evet cnm ya nası oluyo ne alaka ama oluyo işte ben bunun gibi pek çok şeye inanamıyorum örneğin en basit telefonada inanamıyorum şeytan işi resmen burdan dünyanın bir ucuna alo diyosun :bbo:

evet cnm ya nası oluyo ne alaka ama oluyo işte ben bunun gibi pek çok şeye inanamıyorum örneğin en basit telefonada inanamıyorum şeytan işi resmen burdan dünyanın bir ucuna alo diyosun :bbo:

ay çok şekersin ya. Valla çok haklısın. Böyle düşünürsen daha neler neler var aslında.

ay çok şekersin ya. Valla çok haklısın. Böyle düşünürsen daha neler neler var aslında.
evet aslında fazlada düşünmemek lazım çünkü beynim karışıyo dediğin gibi daha neler neler be cnm
sen ne yaptın tedavi durumun ne
kızlar iyi akşamlar size
cumartesi yazarım olanları artık

görüşürüz cnm allah hakkında hayırlısını versin üzme kendini herşey olacağına varıyor malesef umudunuda yitirme cnm bekliyoruz haberini

bende yatim bari. önce kocama keçiboynuzu suyu içirim sonra bende incirleirmi yiyim sonra direk yatak. ne günlere kaldık allahımmmmmmmmmm

ıklimcim Godescim.. Yazdıklarınızı okuyunca bunlar neden bahsediyor dedim ve çözdüm galiba
kaydirigubbakcemile3 Ay koptum gülmekten.. Alemsiniz siz ya. Sakın o yolla biri hamile kalmış gerçekten demeyin..

:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…