Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayırlı olsun canım benim.. Peki ikinci seans için eşin tekrar spermmi vericek yoksa aynı spermimi kullanıyorlar?? Büyük ihtimal yeniden sperm vericek ama bi sorayım dedim canımcım.

bi daa vercek canım tabi nefret ediyo ama napalım

peki tekrar artış gösterme ihtimali yokmu ?? onun için bişey dedimi

rabbimin mucizelerinden sual olunmaz ama
mümkün değil godescim mafoldumben mafoldumben mafoldumben

İnşallah bir dış gebelik değildir
sadece düşüktür :gitme: :gitme:

yavruceylan1, byyy, mutlu80, Zeyno_81+, hayalbaz+
iyi gecelerr ben geldim nasılsınız

noluyo kızlar kim ne düşürüyo accık özet geçin beya bide listeyle ilgili durum değişikliği varsa söyleyin lütfen

hayalbazcım eşinin sperm sayısı nasılçıktı canım. Bir ilerleme olmuşmu

onlar batmıyor ama senin böyle kaybolman bana batıyor.
ya canım anlatıcam altta bekle :)
Hoşgeldin
idare ediyorum iklimcim :çok üzgünüm:
hb cnm hayırdır ya anlatsan ane oldu
iklim hoşgeldin canım

hb şekercim Şeniz
kızlar eve boncuk işi aldım parasıylan yani onu yapıyorum hem kafam dağılıyo hem iyi para veriyo diyebilirim onla uğraşıyorum tatle kadar yaparım heralde çokt zevkli ama bu arada sizleri ihmal ediyorum çok üzgünüm çok özledim v:ecrin_bebek:lla herbirinizi ama ben yokkende burda olmanız birbirinizi sımsıkı sarmanıza hayranız harikasınız siz yaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu sebepten sadece akşamları giriyorum ve gündür pcyi açmıyorum açarsam işim kalır fisfisfis

hayalbazcım eşinin sperm sayısı nasılçıktı canım. Bir ilerleme olmuşmu

ya eşimin sperm tahlili iyi çıktı gayet.tabi haraketlilik yine düşük ama öncekilere nisbeten iyi.sayı mlde 58 milyon hızlı ileri hareket 0 çıkıyodu yüzde onüç çıktı

hımmm tamam şimdi oldu tatlım. Valla öyle merak ettimki elfkaya sordum bende. Süper o zaman evden iş yapıyorsan. Bol kazançlar tatlım seni seviyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…