Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Elifcim şarkı çok güzelmiş.. Bugünki psikolojime uyuyor.. Off Off
Canım Alpay ve Funda Arar ın düeti var. Yanarım adlı şarkı. O da çok güzel. Bende onu dinliyorum kaç gündür..

Elifcim şarkı çok güzelmiş.. Bugünki psikolojime uyuyor.. Off Off
Canım Alpay ve Funda Arar ın düeti var. Yanarım adlı şarkı. O da çok güzel. Bende onu dinliyorum kaç gündür..

insan taktımı takıyor dimi ben bi şarkıyı beğenirim bıkana kadar dinlerim
dediğin şarkıyı duymadım onada bakım

evet canım senle beraberiz o zaman benimde 28 günde bir oluyo amin elifcim inşallah tutmuştur. inşallah seninnormal yolla hamile kalırsın bu ay. çünkü o ilaçların etkiside hala devam ediyo sende. benim yengem 3 aşılama oldu tam tüp bebek için para biriktireceklerdi 4. ay normal yolla hamile kaldı şok oldu. kızı 8 yaşında. geçen sene marttada bi daha aşılama oldu o ilkinde tuttu tabi rahattı, nasıl olsa bi tane var diye ilk aşılamasında tuttu o da erkek şimdi 5 buçuk aylık. hemde benim yengem şuanda 40 yaşında yinede tuttu maşallah.

hayırlısı be canım kısmet ben beklemiyorum olacağını ama kısmet işte bakalım

yaa zeyno bişi sorcam ben avatarları hareketli seçiyorum burda yapınca hareketli olmuyo niçünnn

İnşallah tutar canım.. Bende normal günümden 1 gün önce oldum Aşılamadan sonra.. Çok fazla ağrım olmuştu. Ah ah.. Herşeyde vardır bir hayır.

öyle zeynom yaa gerçektende geçen annem bi laf dedi gerçekten çok doğru; kızım HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR dedi öyle değil mi gerçektende? o yüzden hiçbir şeye üzülmiceksin ama insanın elinde olmuyo işte

yaa zeyno bişi sorcam ben avatarları hareketli seçiyorum burda yapınca hareketli olmuyo niçünnn
Bende aynı şeyi merak ediyordum. Bazıları oluyor bazıları olmuyor. Bilmiyorumki gülüm niye böyle..
Çözemedim işin sırrını.

Evet Canım olmuyor. Çok istiyoruz o yüzden olmuyor. Bişeyi çok istersen olmuyor demekki gerçekten hemen..

wawww zeynoya bakınnn üstsüzmü güneşliyon len aklinialirimsmile

yazmaya fırsat bulamıyom ya. Tam okuyorum yazıcam işim çıkıyor. SOnra geri döndüğümde okumakla geçiyor tam yzıcam gene işim çıkıyor of bee. Konulara uzak kaldım

wawww zeynoya bakınnn üstsüzmü güneşliyon len aklinialirimsmile
Kız deneme yapıyorum hangisi oluyor diye.. Bak bi sayfa buldum çok güzel avatarlar var. Bu hareketliyi kabul etti mesela nedense.. Vereyim mi sana sitenin adını canım??

yazmaya fırsat bulamıyom ya. Tam okuyorum yazıcam işim çıkıyor. SOnra geri döndüğümde okumakla geçiyor tam yzıcam gene işim çıkıyor of bee. Konulara uzak kaldım
Olsun canım senin adının varlığı yeter a.s.

ordan burdan konusuyoz işte daldan dala atlıyozz -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…