Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
of biran önce regli olsam nasıl tarihini erkene alabilrim ya beklemek istemiyom

of biran önce regli olsam nasıl tarihini erkene alabilrim ya beklemek istemiyom
Bi ıkın canım belki erken olursun. Biraz zorla.. kaydirigubbakcemile3
Ay kıyamam ya. Hayatım bu seferde stresten falan gecikir. Olursun relax ol..

Bi ıkın canım belki erken olursun. Biraz zorla.. kaydirigubbakcemile3
Ay kıyamam ya. Hayatım bu seferde stresten falan gecikir. Olursun relax ol..

ya relaxım aslında ama bir an önce iğnelere başlamak istiyorum sabırsızım biraz. Bu ay ümitliyim niyeyse sanki tüp bebekten önceki aşılamam tutacak gibi. Ben tüp bebeksiz çocuk sahibi olacakmışım gibi geliyor :)

inşallaaahhhhh:Saruboceq:

ıNŞALLAHHHHH... Bu süper bak böyle pozitif düşün. Bız Anne olucaz Canım. Varmı aksini iddia eden. ınatla Anne olucaz hemde. Hemde şunada eminim peş peşe hamile kalıcaz.
:CüvCüv: <-- Zeyno :CüvCüv: <-- Godes :CüvCüv: <-- Elif :CüvCüv: <-- Sinem :CüvCüv: <-- ıklim
:CüvCüv: <-- Hayalbaz :CüvCüv: <-- Byyy :CüvCüv: <-- Yavruceylan :CüvCüv: <-- Ahukush
:CüvCüv: <--Gulucum :CüvCüv: <--Aren :CüvCüv: <--SMGE
ve bütün Bebiş isteyenler opuyorumnanaktan

Bayağı kalabalığız ya. Bebek patlaması yaşayalım inşallah..

hay ağzın bal yesin zeynomm

Canlarım ben az biraz kaçıyorum. Sonra görüşürüz.. opuyorumnanaktan

inşallahhh yaa pozitif düşünelim pozitif olsun dime ama. Keşke hepimiz aynı anda hamile kalsak. sonra topiğimizin ismini değiştirsek. Ne güzel olurdu valla.

inşallahhh yaa pozitif düşünelim pozitif olsun dime ama. Keşke hepimiz aynı anda hamile kalsak. sonra topiğimizin ismini değiştirsek. Ne güzel olurdu valla.

topiğin ismini değiştirip ne yapmayı planlıyorsunuz godes hanım CADIARZU
merak ettümdeeşakkıdı

düşünüyom ufaklık ne yapaılım sence.

GODES ve UYUZ UFAKLIĞI
İNATLA HAMİLE KALANLARtopiği
ayrıca kazara hamile kaldım ayy çok kötüyüm aldırsammı diyenler bu topiğe uğramasın ulennn :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…