Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hoşgeldin byyy
Nasılsın??
Kızlar ıklim tatile gidecekti büyük ihtimal hazırlık yapıyordur..

kızlar burdaymışsınız nasılsınız, ben iyiyim canım çok sıkılıyo ama dışarıda çıkmıyorum pek hep evde uzanıyorum tedbirliyim ama yarından sonra yeter çıkarım artık bugün ilişki olayıda sona erdi. dün annem geldi sağolsun biraz temizlik yaptı. şimdide öylece sıkıntıdan patlıyorum kızlarr(((

Hoşgeldin byyy
Nasılsın??
Kızlar İklim tatile gidecekti büyük ihtimal hazırlık yapıyordur..

kızz daha 15 günden fazla var tatile gitmesine uyuzun ya netinde sorun var yada uyuzluğundan girmiyo misafir olarak bizimi gözetliyor acaba :1shok:

hoşbuldum zeynocum, elf inan senden beterimdir bende inanılmaz sıkılıyorum bide genç olcaz yaa yaşlanmış gibiyim valla:)

Beklenmeyen adet tarihin ne zaman canım senin?? Ne zaman test yapacaksın??

mayıs 18inde adet olmuştum en son 2-3 gün geriye geliyo benim. ayın 14 ünde test yaptırıcam canım inşallahhh adet olmamda. mesela geçen aşılamamda günümden 5 gün önce adet oldum daha test bile yaptırmamıştım çok yıkılmıştım çok kötü bi duygu o yaa insanın gerçekten psikolojisi bozuluyo.

zeyno çok güsel bi şarkı duydum bugun onu dinliyom sabahtan beri
gökhan türkmen rüya hiç dinledinmi

ınşallah tutar canım.. Bende normal günümden 1 gün önce oldum Aşılamadan sonra.. Çok fazla ağrım olmuştu. Ah ah.. Herşeyde vardır bir hayır.

bende o gün adet oldum canım beraber gidiyoz yani aşılama yaptırmadım bu ay 2 ay üst üste yaptırdım olmadı bu ay dinleniyorm beni adetim 28 günde bir olur seninde öle galiba geri geliyo tarih boshayallersmile inş. tutmuştur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…